Klaperjaht 2011 järelkajad

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Vasta
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Klaperjaht 2011 järelkajad

Postitus Postitas pilgrems »

Tr-3 sõit katkestati, ja antakse uus start. Rada raske.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas Arxs »

ATV stardi kohta infot!!!!!!!!!! See paiskas kõik plaanid nüüd pea peale, pole normaalne.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas joe80 »

Veoautode sõit lükatud homsele (28.08), mis pole normaalne. Sai ostetud pilet, et vaadata 4x4 vaba, tr-2, tr-3 ja veokaid, aga mis juhtus, korraldajad on raja tegemisega üle võlli läinud, nii et tr-3 sõit läks restarti. Sellega seoses jäid veokad nägemata ja homme pole võimalik minna.
Küsimus korraldajate suunas.
Kas nüüd makstakse osa raha tagasi, või kuidas?
Ja siis veel kommentaator ka nagu irvitaks, et "nüüd hea uudis, veokate sõit toimub, aga homme kell üks"

Natuke halb mulje jäi...
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas TiitR »

joe80 kirjutas:Veoautode sõit lükatud homsele (28.08), mis pole normaalne. Sai ostetud pilet, et vaadata 4x4 vaba, tr-2, tr-3 ja veokaid, aga mis juhtus, korraldajad on raja tegemisega üle võlli läinud, nii et tr-3 sõit läks restarti. Sellega seoses jäid veokad nägemata ja homme pole võimalik minna.
Küsimus korraldajate suunas.
Kas nüüd makstakse osa raha tagasi, või kuidas?
Ja siis veel kommentaator ka nagu irvitaks, et "nüüd hea uudis, veokate sõit toimub, aga homme kell üks"

Natuke halb mulje jäi...
Jube kahju, et sul nüüd veokad nägemata jäid, kuid olen käinud ise paljudel motospordiga seotud võistlustel - no krt. motosport ongi 50% ettearvamatta! Just seal juhtub palju, mida uneski pole võimalik ette näha. No ei saa krt. igalt liigutuselt raha tagasi küsida :shock: ...P.S ma pole kuidagi Klaperjahiga seotud, kuid lihtsalt valus oli sellist hingeldamist kuulata :? .
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas uppund kana »

Ei no muidu oli lahe. Aint selle TR3 start otse sinna "ämma auku" oli ilmselgelt vale otsus. Pärast vaba oli juba üsna mõistetav ,et see lõik tuleks rajalt välja jätta. See keeras ka kõik päevaplaani vussi.
Aga mulle meeldis ega ma virisegi. :D

Varsti panen pilte kah.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas joe80 »

TiitR kirjutas:
joe80 kirjutas:Veoautode sõit lükatud homsele (28.08), mis pole normaalne. Sai ostetud pilet, et vaadata 4x4 vaba, tr-2, tr-3 ja veokaid, aga mis juhtus, korraldajad on raja tegemisega üle võlli läinud, nii et tr-3 sõit läks restarti. Sellega seoses jäid veokad nägemata ja homme pole võimalik minna.
Küsimus korraldajate suunas.
Kas nüüd makstakse osa raha tagasi, või kuidas?
Ja siis veel kommentaator ka nagu irvitaks, et "nüüd hea uudis, veokate sõit toimub, aga homme kell üks"

Natuke halb mulje jäi...
Jube kahju, et sul nüüd veokad nägemata jäid, kuid olen käinud ise paljudel motospordiga seotud võistlustel - no krt. motosport ongi 50% ettearvamatta! Just seal juhtub palju, mida uneski pole võimalik ette näha. No ei saa krt. igalt liigutuselt raha tagasi küsida :shock: ...P.S ma pole kuidagi Klaperjahiga seotud, kuid lihtsalt valus oli sellist hingeldamist kuulata :? .
No kindlasti ei jäänud ainult minul veokad nägemata, sest teel auto juurde kuulsin veel mitmeid pettunud pealtvaatajaid. Ja kas see oli siis ettearvamatta, kui 15 masinat lastakse koos meetri sügavusse turbavanni, kust hetk varem kolm totaalselt kinniistuvat masinat välja kisti. Ilmselgelt oli see mülgas oma raskusastmelt üle pingutatud ja just sealt said alguse ajakavast üle laskmine, kuni veokate sõidu lükkumine järgmisesse päeva.
Sinu hingeldamine mu pettumust küll ei vähendanud.
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 672
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas TarviR »

Sai ise ka oodatud veokaid ja nüüd jäävad nägemata. Seeeest sai näha, kuidas Star Team korduvalt ennast sealt august suht hästi läbi vintsis, kus pea kogu TR3 hiljem uppus.
Ühesõnaga auk oli aus ja kuigi mõistan, miks TR3 uus start anti, on kahju, et nad hiljem sealt mööda juhiti.
Ainus (väike) etteheide korraldusele on see, et ei olnud piisavalt tegusat väljasikutajat hangitud. Samas mida meil ongi saadaval.
Aga raha tagasi tahtjad võiksid natukene mõelda, ka. Kui iga pisiasja pärast raha tagasi peaks maksma, siis varsti ei korraldaks keegi enam midagi. Või kui korraldaks, siis ainult selliseid asju, mis 100%kindlad ja seega igavad vaadata.
D4D+R6+V6
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas RAMBO »

joe80 kirjutas:Veoautode sõit lükatud homsele (28.08), mis pole normaalne. Sai ostetud pilet, et vaadata 4x4 vaba, tr-2, tr-3 ja veokaid, aga mis juhtus, korraldajad on raja tegemisega üle võlli läinud, nii et tr-3 sõit läks restarti. Sellega seoses jäid veokad nägemata ja homme pole võimalik minna.
Küsimus korraldajate suunas.
Kas nüüd makstakse osa raha tagasi, või kuidas?
Ja siis veel kommentaator ka nagu irvitaks, et "nüüd hea uudis, veokate sõit toimub, aga homme kell üks"

Natuke halb mulje jäi...

Mina ka aru ei saa,mis siin vinguda korraldajate kallal. Katsuge ise kõigepealt üks KORRALIKK rada valmis teha ja siis selline üritus sinna peale saada. Eks see rada sõltub ka ikka suurelt ilmast ja veekogusest.
PS:Ei ole kuidagi ise seotud selle ettevõtmisega.
...jäi nägematta. Kui see kedagi lohutab,siis ma valmistusin suvesõidust saati,et klapperil kohal olla aga näe võta näpust. Kõik jäi nägematta.
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas freelander »

Käisin ka ise ja olen viimased 6 aasat käinud klaperjahil aegadest, kui onu veel ilma seal tegi. Igatahes tõetsi seekord oli ikka korraldajate poolt suur apsakas. Selle turbase ''muda vanniga'' oli küll üle pingutatud. Tr-2 pidi läbi saama aga tr-3 seal hakkama ei saanud, no lätlane sai jah ja pärast kukkus kisendama, kui kohtunik ei lubanud sinna uuesti sissesõita. Tegu oli pigem võistlusega kellel on kiirem ja parem vints, sõiduoskusega ei olnud seal eriti midagi tegemist. Vähemalt pärast, kui see mudaauk kordusstardis välja jäeti, hakkas elu käima. Sai igapool rajapeal nähtud omamoodi sõitmist ja möllutamist. Käis ikka sõit, mitte 1 ring 3 tunniga mudas istumist.

Korraldajad peaks natuke tagasi tõmbama selle ''show'' vägrgiga, et mitte üle pingutada. Igatahes kui see turba mudas istumine välja jätta, siis oli tegu igati mõnusa sõiduga.
Patrol y61, om648, 38"
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas joe80 »

RAMBO kirjutas:
joe80 kirjutas:Veoautode sõit lükatud homsele (28.08), mis pole normaalne. Sai ostetud pilet, et vaadata 4x4 vaba, tr-2, tr-3 ja veokaid, aga mis juhtus, korraldajad on raja tegemisega üle võlli läinud, nii et tr-3 sõit läks restarti. Sellega seoses jäid veokad nägemata ja homme pole võimalik minna.
Küsimus korraldajate suunas.
Kas nüüd makstakse osa raha tagasi, või kuidas?
Ja siis veel kommentaator ka nagu irvitaks, et "nüüd hea uudis, veokate sõit toimub, aga homme kell üks"

Natuke halb mulje jäi...

Mina ka aru ei saa,mis siin vinguda korraldajate kallal. Katsuge ise kõigepealt üks KORRALIKK rada valmis teha ja siis selline üritus sinna peale saada. Eks see rada sõltub ka ikka suurelt ilmast ja veekogusest.
PS:Ei ole kuidagi ise seotud selle ettevõtmisega.
...jäi nägematta. Kui see kedagi lohutab,siis ma valmistusin suvesõidust saati,et klapperil kohal olla aga näe võta näpust. Kõik jäi nägematta.[/quote]

Mul jäi jälle eelmine aasta kõik nägemata, aga ma ei kurtud ka, sest raha jäi ka alles. Sellel aastal raha makstud, aga sõit nägematta!
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Kasutaja avatar
mart284
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: E Aug 31, 2009 8:19 am
Asukoht: linnas

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas mart284 »

Mina viskaks kivi ühe meeskonna "fänni" pihta. Lätlased olid parjasti vintsimas, kui pildil seljakotti kandava jobu meeskond oli tulemas. Kuna tema kisast, et jätke vintsimine, lätlasetele ei piisanud, siis haaras ta maast sellise paraja paku ja viskas sellega lätlasi. Süüdlane on siis see seljakotiga mees pildil. Rajaääres jäi kõigil suu lahti ja koheselt ei jõudnud kuuevarbalised talle füüsilist noomitust teha, küll aga jäid nad ootama uut ringi;)

Kui keegi teda tunneb/teab, siis võiks väikse märkuse teha, et nii pole ilus...

Muidu oli meeldiv üritus ja katsun ka tuleval aastal kohal olla:)
Manused
eesti fänn.jpg
eesti fänn.jpg (70.09 KiB) Vaadatud 7152 korda
2xV8 ja 1 tolmuti
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas uppund kana »

mart284 kirjutas:Mina viskaks kivi ühe meeskonna "fänni" pihta. Lätlased olid parjasti vintsimas, kui pildil seljakotti kandava jobu meeskond oli tulemas. Kuna tema kisast, et jätke vintsimine, lätlasetele ei piisanud, siis haaras ta maast sellise paraja paku ja viskas sellega lätlasi. Süüdlane on siis see seljakotiga mees pildil. Rajaääres jäi kõigil suu lahti ja koheselt ei jõudnud kuuevarbalised talle füüsilist noomitust teha, küll aga jäid nad ootama uut ringi;)

Kui keegi teda tunneb/teab, siis võiks väikse märkuse teha, et nii pole ilus...

Muidu oli meeldiv üritus ja katsun ka tuleval aastal kohal olla:)
Jäi silma küll see tegelane, kahjuks (õnneks) ei tunne teda. Kui mu mälu mind ei peta siis järgmisel ringil kallasid lätakad samas kohas rahva poriga üle. Tundus ,et üsna meelega tehtud oli. Pakuviskamist ise ei märganud aga too tegelane jäi oma lärmamisega silma küll. Tegin seal hulga pilte pean vaatama kas jäi ka kuskil pildile.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
uhti
Fitting 38"
Postitusi: 329
Liitunud: K Okt 04, 2006 10:09 am
Asukoht: Tartu

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas uhti »

Olin ka tolles kohas vaatamas ja meelega nüüd küll kindlasti rahvast poriga ei pillutud.Kindlasti oli sõitjatel ka muuga tegemist kui vaadata,et kas pori lendab rahva poole või mitte.Nägin ka seda venda,seal koos teisega purjus tegelasega targutamas.Kahjuks ei tunne.Aga selline tegevus tema poolt oli väga häbiväärne.
Elamused head ja ilm oli ju super.Oleks ka tahtnud ka veokaid näha aga läks nii.Mitte keegi ju ei keeland neid täna vaatama minna.Loodetavasti keegi filmis ikka.
Tänud korraldajatele!
Viimati muutis uhti, P Aug 28, 2011 7:37 pm, muudetud 1 kord kokku.
GENERAATORITE , STARTERITE remont,testimine ja müük!
Carsmart Baltic OÜ Tartus Tähe 127 f
jaanusy
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 165
Liitunud: P Aug 28, 2011 5:28 pm

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas jaanusy »

Tere, olen see paha inimene kes lätlaste võistlusmasina poole toki viskas, mitte paku. Toki viskamise eesmärk ei olnud kellegi vigastmine, vaid tähelepanu pööramine. Lätlased vintsisid rist rada kuigi vintsimees nägi taga tulevaid kiiremaid masinaid mis võistelsid esikolmiku kohale. Enne lasti teine lätlaste tiim läbi ja peale seda tõmmati tross risti rada ette. Minu arust väga ebasportlik käitumine teiste võistelejate suhtes. Minu arust võiksid lätlased õppida team Nissanist ( 301 numbre ) kes võistluse käigus aitas teisi võisteljaid neid välja tõmmates ja oma autot ankruna pakkudes. Lätlaste võistlus kultuur kahjuks ei ole just kõige meeldivam. Kui kellelgi otseselt kahju oma teoga tekitasin siis on mul väga kahju sellepärast. :(
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Klaperjaht 2011

Postitus Postitas uppund kana »

jaanusy kirjutas:Tere, olen see paha inimene kes lätlaste võistlusmasina poole toki viskas, mitte paku. Toki viskamise eesmärk ei olnud kellegi vigastmine, vaid tähelepanu pööramine. Lätlased vintsisid rist rada kuigi vintsimees nägi taga tulevaid kiiremaid masinaid mis võistelsid esikolmiku kohale. Enne lasti teine lätlaste tiim läbi ja peale seda tõmmati tross risti rada ette. Minu arust väga ebasportlik käitumine teiste võistelejate suhtes. Minu arust võiksid lätlased õppida team Nissanist ( 301 numbre ) kes võistluse käigus aitas teisi võisteljaid neid välja tõmmates ja oma autot ankruna pakkudes. Lätlaste võistlus kultuur kahjuks ei ole just kõige meeldivam. Kui kellelgi otseselt kahju oma teoga tekitasin siis on mul väga kahju sellepärast. :(
Noh vähemalt mees tunnistab tehtut. Aga ega see kaigaste loopimine ei aita nüüd küll kuidagi võistluskultuurile kaasa. Kujuta nüüd ette kui kõik avaldaksid oma meelsust samalmoel. Siis ei saaks ju selles kaika rahes kuidagi võistelda.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”