Kleebised ja PR

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Kleebised ja PR

Postitus Postitas tai »

Teada tuntud popp teema on 4x4.ee kleebised autodel ja liikurniidukitel. Isiklikult sooviks oma masinapargi ilustamiseks reklaamida EAL 4x4 alamkomiteed. Siinkohal küsiks suurtelt juhtidelt ja õpetajatelt, millal tekkib mingisugune logo/kujundus kaubamärk, mida promoda. Põhjus muidugi lihtne siit foorumist võõral infot järgmise võistluse kohta leida on sama raske, kui metskassile rehaga võid p**** ajada. Samas ka ettepanek EAL webmasteritele - esilehel võiks olla puust ja punaselt järgmise ürituse nimi, koht ja aeg.

lihtsalt selline mõte

tai_nas
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
t6nu
Fitting 38"
Postitusi: 235
Liitunud: N Juul 29, 2004 3:06 pm

Re: Kleebised ja PR

Postitus Postitas t6nu »

tai kirjutas:esilehel võiks olla puust ja punaselt järgmise ürituse nimi, koht ja aeg.
100% selle idee poolt, olen isegi otsinud vahel, et kas siis kusagil tõesti ei ole sellist avalikku võistluste infot, lihtsam on sõbrale helistada... tema võistleb ja teab siseringi kaudu. Iseasi on muidugi, kas 4x4 võistlustele neid niisama pealtvahtijad ja raja ääres õllejoojaid niiväga oodataksegi, jäävad veel kuhugi vahele või reostavad loodust.
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Kleebised ja PR

Postitus Postitas Kondimurdja »

Ma arvan, et kes ikka tahab raja äärde õlle joojaid ja looduse reostajaid. Pärast süüdistatakse jälle offroadi mehi, et nemad kõik prügi maha jätnud :roll:
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Ma arvan, et kes ikka tahab raja äärde õlle joojaid ja looduse reostajaid. Pärast süüdistatakse jälle offroadi mehi, et nemad kõik prügi maha jätnud
Et nokime omaette kuskil metsanurgas edasi ei ole meil vaja ei sponsoreid ega ka muid toetajaid - yhesõnaga areng milleks...
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

See suur kass kirjutas:
Muudel autodel võib jääda ekslik mulje ,et tegemist on EAL 4x4 alamkomitee liikme autoga.
Ma ei taha värvida EAL värvidesse autot. Vaid reklaamida url, et inimesed teaksid kust saada infot võistluste kohta - tegemist ju ametliku infokandjaga.
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”