Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Vasta
indreq
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:46 pm

Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas indreq »

Sry kui ma siin jalgratast leiutan kuna ma pole Harjumaa teemadega üldse kursis aga - sattusin eile Harku karjääri vana osa serval kolama ja tundus materjali olevat küll kuhu miski trass maha panna ja kasvõi väike võistlus teha. Ilmselt miski suure ehitusfirma või killustikutootja eramaa aga eks keegi ikka tunneb kedagi ja inimestega saab ju rääkida... Kas kohalikud entusiastid on seal käinud juba?
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Harjumaa 4X4 väljasõidud

Postitus Postitas Landy »

indreq kirjutas:Sry kui ma siin jalgratast leiutan kuna ma pole Harjumaa teemadega üldse kursis aga - sattusin eile Harku karjääri vana osa serval kolama ja tundus materjali olevat küll kuhu miski trass maha panna ja kasvõi väike võistlus teha. Ilmselt miski suure ehitusfirma või killustikutootja eramaa aga eks keegi ikka tunneb kedagi ja inimestega saab ju rääkida... Kas kohalikud entusiastid on seal käinud juba?
Vähemalt aastaid tagasi(kui sai uuritud) ei olnud Harku karjääri valdjatest keegi huvitaud mitte mingist selle teemalisest koostööst. Jutt suht kühike ja konkreetne. Nende maa peal kolamiset võib ka hulga pahandust tulla.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
indreq
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:46 pm

Re: Harjumaa 4X4 väljasõidud

Postitus Postitas indreq »

Landy kirjutas:Nende maa peal kolamiset võib ka hulga pahandust tulla.
Piiramata eramaal võib motoriseerimata viisil (jalgsi ja jalgrattaga) päevasel ajal liikuda minu teada :)
Aga ma tegin sportlikust huvist maa-ameti katastrikaardi pealt päringu kolmele sealse suurima katastritüki kohta ja sain teada et vähemalt kahe puhul neist on tegu riigimaaga (ca 40 ha). Üks oli kellegi eraisiku oma. Seal on väiksemaid katastritükke veel, variant on et ka neist on oluline osa riigimaa. Ehk siis läbi peaks rääkima RMKga, seal mahuks vabalt ka nii toimetama et eramaadele ei satu. Mul on varasem RMKga suhtlemise kogemus olemas ühe teise spordialaga seoses ja variandid nendega mõistlikult jutule saada on päris head.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Harjumaa 4X4 väljasõidud

Postitus Postitas Landy »

indreq kirjutas:
Landy kirjutas:Nende maa peal kolamiset võib ka hulga pahandust tulla.
Piiramata eramaal võib motoriseerimata viisil (jalgsi ja jalgrattaga) päevasel ajal liikuda minu teada :)
Aga ma tegin sportlikust huvist maa-ameti katastrikaardi pealt päringu kolmele sealse suurima katastritüki kohta ja sain teada et vähemalt kahe puhul neist on tegu riigimaaga (ca 40 ha). Üks oli kellegi eraisiku oma. Seal on väiksemaid katastritükke veel, variant on et ka neist on oluline osa riigimaa. Ehk siis läbi peaks rääkima RMKga, seal mahuks vabalt ka nii toimetama et eramaadele ei satu. Mul on varasem RMKga suhtlemise kogemus olemas ühe teise spordialaga seoses ja variandid nendega mõistlikult jutule saada on päris head.
Pidasin silmas motoriseeritdu kolamist.
Uurimine on alati positiivne! :thumb:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Pleku
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: N Apr 16, 2009 5:15 pm
Asukoht: Harju

Re: Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas Pleku »

Ehitatakse mingisugust torujuhet Paldiskist Luigeni, sealt keerab Rapla poole, edasi sihtkohta ei tea. Seal ka hetkel veel saaks pisut pöörata.
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas Maaks »

Pleku kirjutas:Ehitatakse mingisugust torujuhet Paldiskist Luigeni, sealt keerab Rapla poole, edasi sihtkohta ei tea. Seal ka hetkel veel saaks pisut pöörata.
Balticconnector :)
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... sp=sharing
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas Ahto P »

Kas seda gaasi trassi mööda siis siuliselt tohib hulkuda? Mul on juba 10x mõte olnud minna seda luurama. :D
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas v6sa »

Ahto P kirjutas:Kas seda gaasi trassi mööda siis siuliselt tohib hulkuda? Mul on juba 10x mõte olnud minna seda luurama. :D
Ei tohi, kui maaomaniku luba puudub. VAadates kaarti, siis tundub olema suuresti servituutidega lahendatud, elik ehitaja luba ei päde.

Kui kaugel on kellegi jaoks lähiümbrus? Kas 40 km on juba kaugel?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Sõidukohad Tallinna lähiümbruses

Postitus Postitas Ahto P »

v6sa kirjutas:
Ahto P kirjutas:Kas seda gaasi trassi mööda siis siuliselt tohib hulkuda? Mul on juba 10x mõte olnud minna seda luurama. :D
Ei tohi, kui maaomaniku luba puudub. VAadates kaarti, siis tundub olema suuresti servituutidega lahendatud, elik ehitaja luba ei päde.

Kui kaugel on kellegi jaoks lähiümbrus? Kas 40 km on juba kaugel?
Vot ma ise arvasin ka, et see ilmselt eramaade teema.

40km pole kauge, oleneb kuhupoole. :D
Mul isiklikult ideed otsas kus sõita. Puhas soo ei paku pinget! :lol:
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”