Päikesetõusu safari- ideed

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Päikesetõusu safari- ideed

Postitus Postitas atdoom »

Äkki järgmise sõidu lõpetaks väikse grilli ja autojutuga ehk Päiksetõusu softroad?
...ja päiksetõusu, mitte selle pärast, et vara alustaks vaid selle pärast, et lõpetaks näiteks telkides ja päiksetõusu pildistamise une arvelt otsustab igaüks ise:)))
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
uuki
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 194
Liitunud: L Jaan 14, 2017 4:21 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas uuki »

Idee on hea.
Patrol y61 pikk 33" mudakas (granaat lõhkes)
59007666
Kasutaja avatar
CayenneTurbo
Rock Crawler
Postitusi: 739
Liitunud: L Dets 14, 2013 3:03 pm

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas CayenneTurbo »

võib
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002a
4" tõste, vints, M/T 32" rehv.
Vaikselt õpime...
Kasutaja avatar
renxx9
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 173
Liitunud: R Sept 11, 2015 7:46 am
Asukoht: Karjamaa

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas renxx9 »

atdoom kirjutas:Äkki järgmise sõidu lõpetaks väikse grilli ja autojutuga ehk Päiksetõusu softroad?
...ja päiksetõusu, mitte selle pärast, et vara alustaks vaid selle pärast, et lõpetaks näiteks telkides ja päiksetõusu pildistamise une arvelt otsustab igaüks ise:)))

Kuni sõnani "telkima" oli kõik lahe...
Jeep GC 5,2 ZJ, M/T 33", Snorkel, Vints.
5 3 3 3 O O O 8
Kasutaja avatar
marek0988
Fitting 38"
Postitusi: 240
Liitunud: K Nov 25, 2015 6:22 pm

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas marek0988 »

Võid ju autos ka magada :D
Aga oleks isegi huviline kui natuke mudasemat pinda on,kruusateed ja küntud põllud ei sobi mu sõidukile lihtsalt.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas Landy »

atdoom kirjutas:Äkki järgmise sõidu lõpetaks väikse grilli ja autojutuga ehk Päiksetõusu softroad?
...ja päiksetõusu, mitte selle pärast, et vara alustaks vaid selle pärast, et lõpetaks näiteks telkides ja päiksetõusu pildistamise une arvelt otsustab igaüks ise:)))
Mul on teoreetilislet sellise sõidu jaoks sobilik trass ajusopis ja osaliselt ka arvutis olemas. Linnakate jaoks vajab veidi ümber tegemist ja tahab rajaluuret. Tõsi paar ca10 km pikkust asfaldi lõiku ka sees, aga see on tänapäeval paratamatu.
Ka tsiviliseeritud telkimiskoht päkisetõusu nautimiseks mere lähedal on olemas. Ainuke mis on puudu, see on vaba aeg trassi kokku panekuks-läbisõiduks.
Kui Hr. atdoom viitsiks asja ette võtta ( ja oskus ozi explorer waypointidega majandada), siis võin sulle anda järgmine nädal matrajalid mille bassil trass kokku panna ja raja luurena läbi sõita.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
CayenneTurbo
Rock Crawler
Postitusi: 739
Liitunud: L Dets 14, 2013 3:03 pm

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas CayenneTurbo »

Landy kirjutas:
atdoom kirjutas:Äkki järgmise sõidu lõpetaks väikse grilli ja autojutuga ehk Päiksetõusu softroad?
...ja päiksetõusu, mitte selle pärast, et vara alustaks vaid selle pärast, et lõpetaks näiteks telkides ja päiksetõusu pildistamise une arvelt otsustab igaüks ise:)))
Mul on teoreetilislet sellise sõidu jaoks sobilik trass ajusopis ja osaliselt ka arvutis olemas. Linnakate jaoks vajab veidi ümber tegemist ja tahab rajaluuret. Tõsi paar ca10 km pikkust asfaldi lõiku ka sees, aga see on tänapäeval paratamatu.
Ka tsiviliseeritud telkimiskoht päkisetõusu nautimiseks mere lähedal on olemas. Ainuke mis on puudu, see on vaba aeg trassi kokku panekuks-läbisõiduks.
Kui Hr. atdoom viitsiks asja ette võtta ( ja oskus ozi explorer waypointidega majandada), siis võin sulle anda järgmine nädal matrajalid mille bassil trass kokku panna ja raja luurena läbi sõita.
Saada mulle, ma sõidaks niisama enda huviks läbi :mrgreen: ehk saab auto liikuma ka järg nädal :bg
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002a
4" tõste, vints, M/T 32" rehv.
Vaikselt õpime...
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas beginner »

Landy, saada siis juba mulle ka, saab äkki väikse seltskonnaga luure teha ;)
Kasutaja avatar
renxx9
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 173
Liitunud: R Sept 11, 2015 7:46 am
Asukoht: Karjamaa

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas renxx9 »

beginner kirjutas:Landy, saada siis juba mulle ka, saab äkki väikse seltskonnaga luure teha ;)
Luurele tuleks isegi, kui see toimub õhtuti.
Jeep GC 5,2 ZJ, M/T 33", Snorkel, Vints.
5 3 3 3 O O O 8
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas Landy »

Härrased, see ei ole valmsi trass luureks, kuhu suure kamba peale lennata. See mille ma saan saata on toormaterjal, millele tuleb loominguliselt läheneda ja mõned lüngad täita ja mõni rskem koht välja jätta. Seega pigem ühe inimese kodutöö arvutis ja siis 1-2 maisnaga "puhtaks sõitmine".
Kui tahate trassi nautida seltskonnaga,tehke ikka kodutöö korralikult ära! Kuan tegu minu "loominguaga",siis respekteerige autori soovi. :D
Proovin järgmiseks nädalaks puhksks kirjutada ja saab olema ozi waypont list faili formaadis.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas beginner »

Nii sain ka mina asjast aru.
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Re: 16.06.2017 Päikeseloojangu softroad Klooga-Paldiski

Postitus Postitas atdoom »

Landy kirjutas:Proovin järgmiseks nädalaks puhksks kirjutada ja saab olema ozi waypont list faili formaadis.
Nüüd kukkus küll veidi kehvasti välja... plaan on oma vähene vaba aeg pühendada auto ehitamisele.
Ehk lähi kuu olen suht hõivatud masina uutmoodi ja uuesti kokku panemisega:)))
Augustis ma tegelikult tahaks selle kaardi teema endale selgeks teha küll..., aga ega te vist nii kaua kannata?!?
Ses mõttes, kui sa Beginner oled nõus asja uurima oleks vast kiirem tulem teistele huvilistele!?!

Ja kui keegi saab mulle keevitamisel (väike metallitöö sekka) abi pakkuda, siis oleks väga tänulik!!!

Andres
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Päikesetõusi safri- ideed

Postitus Postitas Landy »

Lood nüüd sellised, et trass suures osas arvutis vamis tehtud, aga kõige viimase otsas tegemiseks oleks vaja miskit nelikvedust. (Ise maal sõiduautoga) Siin Pärispea poolsaare radu kogu aeg peast sõitnud ja nüüd ei suuda kaardil maakodu lähedasi teerdade ristumsikohtdesse täpseid ärapöörde punkte märkida. :oops:

Kui kellegi pühapäeval peale jaanipidustusi midagi tarka teha pole ja viitsib Tallinnast ca 80 km kugusele tulla,siis pakun vastutasuks mõnusa pool päeva metsardadel. Masin võiks minimaalslet mudarhviga olla (meil siin maapind märg ja mudane), kui vints ka ninal võime luurata veel paari võimaliku lisatrassi edasisarenenud kodanikele (seal käib praegu metsa väljavedu).
Kontakttelefoni leiab postituse jalusest
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Päikesetõusu safari- ideed

Postitus Postitas uputaja »

Ma pühapäe vedelen kuskil seal kandis. Kui sa mind ära kannatad, siis .... unutamatud elamused garnteeritud :mrgreen:
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Päikesetõusu safari- ideed

Postitus Postitas Landy »

uputaja kirjutas:Ma pühapäe vedelen kuskil seal kandis. Kui sa mind ära kannatad, siis .... unutamatud elamused garnteeritud :mrgreen:
Kasutaja Pisu oma C303-ga Kasispealt andis teda, et tal ka Pühapäeval miskit tarka teha pole. Seega kui Uputaja oma 37" tolli omava asjaga kamapa tuleb, siis peale kiiret linnakate trassi pöördepunktide üle vaatamist võime kahte metsaväjalveo jälge nuusutada. ( Loodanb et nad on ehk ühe vana poolsaare sisese ühendustee uuesti sisse sõitnud, mis viimasel kümenl aastal enam sõidetav polnud )

Uputaja on hea hea inimene ja helistab mulle Laupäeval, kui tal pilt ette tuleb ja siis lepime temaga asjad eraldi kokku.

P.S. Viimati käisid siinkandis linnakad üle 10 aasta tagasi:
http://www.landy.ee/offroad/030207/index.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”