Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas sportlane50 »

Vaata siit eelmise aasta muljetamisi http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=32&t=53374
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas kala »

Guuru kirjutas:
Movistar kirjutas:Tiit ,kui sa oled võhik ja ei jaga asjast midagi siis mida sa kirjutad koguaeg ?
Nagu turumutt kellel on vaja igat asja kommenteerida ja igas teemas sõna võtta .
Mulle tõesti hakkas huvi pakkuma, mis kala sul Tiiduga on?? Mida krdit sa kogu aeg tänitad teda? Minu teadmiste järgi on see pull juba aastaid kestnud. Püüa mõista,et me kõik oleme võhikud ja "SINA" Muuvi ei ole erand selles suhtes. Kui sul midagist öelda on võta toru ja lahenda Tiiduga asjad ära. Edit: Sain ka mina Tiiduga reaalses elus suheldud ja tegu on vägagist toreda inimesega. Yks on see, mis on internetis olevas suhtlemis/kirjastiil ja see mis on inimene päriselus. Liialt kergelt silditad inimest/inimesi keda sa ei tea ega tunne.


Ette tänades.
Selle asemel, et siin foorumis tühja tuututad võiksid sa ise ka telefoni toru vastu võtta.
Teist päeva proovin sind kätte saada, helistan selle sama numbri pealt mis mul all kirjas.
Äkki helistad tagasi
56157755
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas Guuru »

kala kirjutas:
Guuru kirjutas:
Movistar kirjutas:Tiit ,kui sa oled võhik ja ei jaga asjast midagi siis mida sa kirjutad koguaeg ?
Nagu turumutt kellel on vaja igat asja kommenteerida ja igas teemas sõna võtta .
Mulle tõesti hakkas huvi pakkuma, mis kala sul Tiiduga on?? Mida krdit sa kogu aeg tänitad teda? Minu teadmiste järgi on see pull juba aastaid kestnud. Püüa mõista,et me kõik oleme võhikud ja "SINA" Muuvi ei ole erand selles suhtes. Kui sul midagist öelda on võta toru ja lahenda Tiiduga asjad ära. Edit: Sain ka mina Tiiduga reaalses elus suheldud ja tegu on vägagist toreda inimesega. Yks on see, mis on internetis olevas suhtlemis/kirjastiil ja see mis on inimene päriselus. Liialt kergelt silditad inimest/inimesi keda sa ei tea ega tunne.


Ette tänades.
Selle asemel, et siin foorumis tühja tuututad võiksid sa ise ka telefoni toru vastu võtta.
Teist päeva proovin sind kätte saada, helistan selle sama numbri pealt mis mul all kirjas.
Äkki helistad tagasi

Vastus privasse saadetud ja võtan sinuga esmaspäeval yhendust, kui eestis tagasi olen.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Rxzz
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Mai 15, 2015 6:08 am

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas Rxzz »

Kui tähtis asi vints tur+ klassis on?..küsin kuna praegune pani saba.kui kellelgi hea hinnaga pakkuda andku teada.
Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas sportlane50 »

Rxzz kirjutas:Kui tähtis asi vints tur+ klassis on?..küsin kuna praegune pani saba.kui kellelgi hea hinnaga pakkuda andku teada.
TUR+ tahab ikka vintsi küll saada.. üldjuhul sõidad metsas üksinda ja ei pruugigi kohata kedagi, kes sulle appi saaks tulla.
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas CaveMan »

Eks ta ole nii nagu igal-pool mujal sõites. Kui vinsti pole, siis igale-poole ei roni ja valid rohkem teekonda.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
mud monster
Rock Crawler
Postitusi: 901
Liitunud: P Aug 25, 2013 8:55 am
Asukoht: Nõo

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas mud monster »

Tur+ matsime eelmine suvi ennast väikese juhtimis vea tõttu soos kapotini mudasse nii et isegi plokkiga oli päris raske kätte saada!
Hea oli et saime Texase autosse ankurdada vintsi. Kuni 12.00 hommikul oli küll täiesti mõttetu auto lõhkumine mööda asfalt teid! TUR ja TUR+ reaalset vahet polnud. mõlemad said ühesugused lehed tur+ ja tur punktidega. lihtsalt tur. ei pidanud tur.+ punkte võttma.
13-14 juuni on meil jaanisafari tule testi auto ära seal saad põhimõtteliselt tur+ rada sõita. ainult kolonnis. kedagi hätta ei jäeta ja hetkel peaks veel mõned vabad kohad olema!
School Street Mud Monster team
Toyota Lc 80, 2x Jeep xj, Suzuki KQ 700 jn jn.
Mudasõbrad aastast 2007
aarnemud@gmail.com
tel.56463624 (telefoniga laulatatud pole ja sõnum sobib ka!)
Rxzz
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Mai 15, 2015 6:08 am

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas Rxzz »

Tundub huvitav. Kust rohkem infot sellekohta saaks?
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas smurhv »

Mille kohta?

Kui maasturite suvesõidu kohta siis googlest leiad kogu vajaliku info. Korralaja on suisa kodulehegi teinud :D
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas Movistar »

Rxzz kirjutas:Tundub huvitav. Kust rohkem infot sellekohta saaks?
Kõige rohkem infot saad siis kui päriselt sõitma lähed. Pärast seda oled oluliselt targem kui need "kõige targemad" arvuti ekraani taga ja juba tead mida järgmine kord rohkem või vähem kaasa võtta ja kas on vaja midagi ringi teha või mitte .
Vähemalt mulle tundub,et su mainitud tehnika on täitsa turist+ kõlbulik.
Vints võiks ka küljes olla. Endal lihtsam .
HM Racing Team
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Maasturite Suveseiklus 2015 Soovitusi algajale

Postitus Postitas beginner »

mud monster kirjutas:13-14 juuni on meil jaanisafari tule testi auto ära seal saad põhimõtteliselt tur+ rada sõita. ainult kolonnis. kedagi hätta ei jäeta ja hetkel peaks veel mõned vabad kohad olema!
Rxzz kirjutas:Tundub huvitav. Kust rohkem infot sellekohta saaks?
Siit: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?p=351982#p351982
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”