Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
imre20
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: P Nov 16, 2008 8:47 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kunda

Re: Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Postitus Postitas imre20 »

Käidud, nähtud, vintsitud!
Ühesõnaga läks üritus totaalselt pe*se. Minu auto otsustas esimeses mudaaugus keema minna, välja surra ja enam mitte käima minna. Peale mitme tunnist vintsimist jõudsime kruusa teele ja ka auto otsustas käima minna. Läksime edasi rutja lennuväljale, aga masin enam korralikult tööle ei hakkanudki. Mootori vahetus on suht vältimatu.
Maitse sai suhu, aga väga korda läinuks seda käimist lugeda ei saa. Vast järgmine kord.
52 59 498 imre.mylla@gmail.com

Can-am Outlander 1000 xmr
Jeep Cherokee 1995a 4.0 linnakas
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 210
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Postitus Postitas mihkelmihkel »

No meil oli küll väga lahe päev. Siis kui tehnilised probleemid ei ole enda auto kallal, siis on alati hästi. Meie saime möllata mõnuga, vintsida, köit venitada, stanget kaks korda paigata, rabas turvast lennutada....

Tuleb kindlasti ka video mingi hetk. Jälgige www.team4fun.ee ;)
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 210
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Video on valmis: http://team4fun.ee/video/team-4fun-4x4- ... ru-offroad

Kui see youtube player ei näita videot (taustamuusika pärast) siis video kohal vasakul on kollane ikoon "team4FUN". See vahetab ringi meie enda videoplayeri peale.

Mõned pildid sai ka tehtud, mis on nähtavad lõustaraamatu lehel: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 419&type=1
veix2
Off Roader Wannabe
Postitusi: 49
Liitunud: P Nov 30, 2008 11:49 am
Asukoht: Kunda

Re: Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Postitus Postitas veix2 »

Ma ei tea kas ainult minul aga see video ei taha mängida ei arvutiga ega telefoniga :cry:
Hilux Black Edition 2020a.
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 210
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Linnakatest next level Lääne-Virumaal.

Postitus Postitas mihkelmihkel »

veix2 kirjutas:Ma ei tea kas ainult minul aga see video ei taha mängida ei arvutiga ega telefoniga :cry:

Youtube'i video ongi maas taustamuusika pärast (kui täpne olla siis keelatud 225 riigis :D , ma ei tea kust Youtube niipalju riike üldse leidis).
Aga see meie enda lehe player täitsa toimib. Aga kuna sealne videomaterjal asub vähe aeglases serveris veel, siis on vaja natuke kannatust varuda ja vahepeal lehte refreshida.
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”