Safari AINULT linnakummiga Suzukitele

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Safari AINULT linnakummiga Suzukitele

Postitus Postitas Stupiduser »

Seoses sellega, et Samuraid on jubedalt siginud, tekkis mõte, et teeks 9. või 10. juulil Viimsi kandis Suzukitele safari.

Et võrdsem ja lahedam oleks siis linnakummiga :laugh

Rajameistriks Rommi...
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Safari AINULT linnakummiga Suzukitele

Postitus Postitas Arto »

Stupiduser kirjutas:Seoses sellega, et Samuraid on jubedalt siginud, tekkis mõte, et teeks 9. või 10. juulil Viimsi kandis Suzukitele safari.

Et võrdsem ja lahedam oleks siis linnakummiga :laugh

Rajameistriks Rommi...
Kui asi juhtub 10-ndal siis ma tuleks kellelegi hea meelega vintsmaniks :D
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

väga hea... arto teab viimsit ka paremini. Muidugi asfaldikummiga vist väga "vintsivatesse" kohtadesse ei jõua :P
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Ohoo, Suzukiklubi algrakukese teema on iseenesest teise kohta tõstunud. :lol:

Rõhk oli muuseas sõnapaaril "ainult Suzukitele" mitte "linnakummiga". Margussil tõenäoliselt polegi linnakummi, irw! See oli rohkem selle pärast, et rahvast julgustada ja teisalt sellepärast, et rohkem nalja saax (vintsime enamuse ajast, irw). Tordilõikurid ruulivad!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Järgmine sõit on siis sidurita sukisukidele, siis saate Tamo ka kampa kutsuda... :twisted:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
marguss
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: R Mär 05, 2004 11:56 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marguss »

Linnakummiga kehvasti suvisel ajal-talviseks sõiduks suudaks täiesti korralikud (väikese läbimõõduga) rehvid alla kruvida. Kui muidu kampa ei võeta- siis sõidan kasvõi 2WD-ga :wink: . Tegelikult võiks ju väikese mööndusega kutsuda lisaks praegustele Suzuki omanikele ka inimesi, kes kunagi Suzukidega sõitnud, kuid praegusel ajal kahjuks Suzuki kas kogemata või meelte segaduses :hail teise maasturi vastu vahetanud on-seltsis segasem.
To stupiduser-anna varakult teada millal täpselt toimub-mul reede õhtul vaja minna töökaaslasele Tartusse poissmeeste õhtut :yupikaye korraldama minna-tahaks igal juhul tagasi jõuda safari :driving ajaks.
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Krt, paarimehele sobiks jällegi just laupäeval, saaks kahe autoga tulla.

Hmm, seesamune poissmeestepidu tegi ennast kah praegu valvsaks... :roll:
Kasutaja avatar
tfr
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 59
Liitunud: E Apr 07, 2003 5:16 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tfr »

Mul linnakummi ei ole, a see-eest veab ainult tagasild. Kas see kvalifitseerub? :roll:
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mul on Jällegi suht siledad linnakummid aga Jimmyt pole. Ei tea kas võetakse kampa? :driving
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Tagaveoline Väike Kollane Aiatraktor kvalifitseerub suurepäraselt. Vints Sul ju töötab???

Aint, et Rommi on võib-olla hõivatud. Homme õhtuks peaks selge olema...

Teine variant oleks Keila lähedal väike kähkukas teha (Viimsit ei tunne ja tahaks ikka hirmsasti laupäeval minna).
marguss
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: R Mär 05, 2004 11:56 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marguss »

To Stupiduser: Kuna nädalavahetusele sattusid kaks tähtpäeva-lisaks poissmeesteõhtule ka pojal 1 kuune sünnipäev, siis küsiks ära, kas laupäev on kindel ja mis kell umbes kogunetakse ja kuhu? Siis mul lihtsam plaane teha -ideaalne oleks mida varem seda parem. Jama kui nädalavahetusele sattub mitu asja ning millestki ei raatsi eriti loobuda :? . Kui Keila kanti minek, siis kas rajast fotomaterjali ka on?
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Tavaliselt on Viimsi statis kogunetud vist ja Keilas vast minu juurde.

Enne 10-t ei viitsi küll minna...

Keila pildid:
http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... roov042005
http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... 005/160605

PS võib-olla olen ma valesti aru saanud aga kas poissmeestepidu pole see asi kui pärast mitmel päeval ei kannata rooli istuda :lol:
marguss
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: R Mär 05, 2004 11:56 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marguss »

marguss kirjutas:
Stupiduser kirjutas:Tavaliselt on Viimsi statis kogunetud vist ja Keilas vast minu juurde.

Enne 10-t ei viitsi küll minna...

Keila pildid:
http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... roov042005
http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... 005/160605

PS võib-olla olen ma valesti aru saanud aga kas poissmeestepidu pole see asi kui pärast mitmel päeval ei kannata rooli istuda :lol:
Jah, aga seekord üritan endale vastupidist tõestada, äkki õnnestub. Alati saab ju kellegi rooli ka panna kui päris ise veel sõitu ei kannata :) , aga seepärast üritangi ürituse täpsemat aega ja kohta uurida. Keila rada tundub ka päris "sõidetav" :wink: olevat.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Mul selline teema, et majal hetkel katusevahetus ja nagu ikka kõik venib. KUI saan täna-homme kile ja roovid peale siis olen 100% tulija... kauaks seda kuiva ilma siin mudases eestis ikka antakse. Muidugi, enne katusevahetust sai kõvasti napsu võetud ilmavanade terviseks (ärge pahandage) :)
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas Arto »

rommi kirjutas:Mul selline teema, et majal hetkel katusevahetus ja nagu ikka kõik venib. KUI saan täna-homme kile ja roovid peale siis olen 100% tulija... kauaks seda kuiva ilma siin mudases eestis ikka antakse. Muidugi, enne katusevahetust sai kõvasti napsu võetud ilmavanade terviseks (ärge pahandage) :)
Kui Rommi :twak alt ära hüppab kas siis võin oma masinaga tulla? :lol:
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”