Rada Randveres

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
sven
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Mär 15, 2008 5:42 pm
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas sven »

kuidas siis oleks homme Randvere metsade tutvumisretkega?


Keegi siin vahepeal rääkis homme, 16.03, kell 12.00 Viimsi statoilis kogunemisest?
Loodame, et see on veel jõus.Nii et seal siis kohtume :D
Kasutaja avatar
ehitusmasin
Fitting 38"
Postitusi: 250
Liitunud: T Juul 17, 2007 10:26 pm
Asukoht: Jõelähtme
Kontakt:

Postitus Postitas ehitusmasin »

:roll: Hmmm kas sõitma minejaid on?Ja kui on,siis kus kindel strelka on?
+3725013674 Tanel
http://www.ehitusmasinad.ee

Mod.Traktor
Kasutaja avatar
toru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 37
Liitunud: E Veebr 25, 2008 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toru »

gripp murdis mu kõrvalistuja maha...pean teema algatajana nüüd ise seekord passima. Aga neile kes minemas mudast pühapäeva;)
petruss
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: E Nov 05, 2007 11:28 pm
Asukoht: mähe

Postitus Postitas petruss »

ehitusmasin kirjutas::roll: Hmmm kas sõitma minejaid on?Ja kui on,siis kus kindel strelka on?
Tuleks turniks tiba kui veel minejaid. Suurt turniat minust muidugi pole, vints puudu ja kumm asfaldile paras aga käed sügelevad. :)
uurin elu esialgu
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

petruss kirjutas:
ehitusmasin kirjutas::roll: Hmmm kas sõitma minejaid on?Ja kui on,siis kus kindel strelka on?
Tuleks turniks tiba kui veel minejaid. Suurt turniat minust muidugi pole, vints puudu ja kumm asfaldile paras aga käed sügelevad. :)

Uhh, siis ära mine. Suvekummi jaoks on jõle külm
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Teemu
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Juun 05, 2014 7:59 pm

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas Teemu »

Tõstaks vana teema vähe ülesse poole , kuna plaan minna kodumetsa avastama , oskaks keegi soovitada kuhu minna randveres/ viimsis , nii et ei läheks kellegiga raksu kui koha vähekene mudasemaks teen,
Hetkel on plaan minna 08.08 ja praeguse seisuga ühineb minuga veel arvatavasti kaks masinat , eriti hea oleks minu arust kui keegi veel tuleks kes teab kuhu minna ja mida avastada.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas CaveMan »

Teemu kirjutas:Tõstaks vana teema vähe ülesse poole , kuna plaan minna kodumetsa avastama , oskaks keegi soovitada kuhu minna randveres/ viimsis , nii et ei läheks kellegiga raksu kui koha vähekene mudasemaks teen,
Hetkel on plaan minna 08.08 ja praeguse seisuga ühineb minuga veel arvatavasti kaks masinat , eriti hea oleks minu arust kui keegi veel tuleks kes teab kuhu minna ja mida avastada.
Varem oli pisut sõiduvõimalusi Randvere tee ääres Tädu matkaraja kandis. Umbes aasta-paar tagasi pandi kõikidele sissesõiduteedele keelumärgid (lubatud ainult RMK lubadega). Rohkem midagi pädevat siinkandis ei tea. Kui, siis natuke metsa ja sihiradu Randvere tee ja Kelvingi vahel metsades.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas zilliver »

Plaan järgmine laup minna Randvere poolt Tammneeme, sinna 50 ala alguse poole metsa müttama. Usun, et siine rahvas äkki kursis sealsete rajadega?

Suure seltskonna vastu pole nagu midagi :)
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas CaveMan »

Sa pead silmas seda kohta mida ma just kirjeldasin?
zilliver kirjutas:Plaan järgmine laup minna Randvere poolt Tammneeme, sinna 50 ala alguse poole metsa müttama. Usun, et siine rahvas äkki kursis sealsete rajadega?

Suure seltskonna vastu pole nagu midagi :)
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas zilliver »

On jah seal matkaraja ligidal aga aga sisse sõit veits teises kohas, selline "üles tõus metsa" kohe peale ära pööramist vms.
Mauks
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Dets 11, 2013 8:51 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas Mauks »

Kui saan olen ka käpp :) kuupäev siis 08.08

WJ 2" tõste ning 31" AT loodetavasti saab mingid kohad ikka läbitud :)
'99 GC WJ 3.1Td
Teemu
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Juun 05, 2014 7:59 pm

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas Teemu »

Ja hetke plaan oli tammneemest sisse keerata metsa, seal peaks täpselt bussipeatuse juurest saama.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas CaveMan »

Seal mäkketõusu sissesõidu ees samuti keelumärk. Märgid enam ei kehti meile?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Teemu
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: N Juun 05, 2014 7:59 pm

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas Teemu »

On keegi maininud et märgid ei kehti ? Ma räägin bussipeatuse tagusest , minu teada pole seal mingit märki ja kui on siis ei lähe sinna.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Rada Randveres

Postitus Postitas CaveMan »

Tammneeme bussipeatuse juures tõesti jäänud RMK meestel märk panemata. Arvasin juttu olevat järgmisest tõusust Ranvere poole minnes.
Keerasin täna möödaminnes sisse. Sõitsin kuni suurema veeni ja tulin tagasi, ei tahtnud autot ära määrida :)
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”