MudDrag

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17326
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Stupiduser kirjutas:Ma mõtlesin, et mehhaanik on see persoon kes 1.3 mootoriga masina sellisesse konditsiooni peab viima, et see 6.2 liitrise mootoriga hiigelsuurte ratastetega ehtsatele lollidemaa kollidele tagatulesid näitaks! :D
Siis on 2 lahendust:
1)Demnonteerida 1,3L mootor et auto kergem (lükata)oleks.
2)Demonteerida tagatuled ja monteerida need sinu ja Robi seljale, kui te kabuhirmus 6,2L chevi eest ära püüate joosta..
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Landy kirjutas: Siis on 2 lahendust:
1)Demnonteerida 1,3L mootor et auto kergem (lükata)oleks.
2)Demonteerida tagatuled ja monteerida need sinu ja Robi seljale, kui te kabuhirmus 6,2L chevi eest ära püüate joosta..
Et laseks omale VIN-koodi tagumikule tätoveerida, tõmbaks silmad pilukile ja väidaks tehnilises, et mina olengi Samurai :ninja
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Mh. Kas võidab testerooni täis pumbatud ameerika või alakaaluline idamaa?
Kui keegi kihlveokontori laupäeval peaks avama, siis mina panen 10 eeku ameerika peale :D
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Stupiduser kirjutas:Ma mõtlesin, et mehhaanik on see persoon kes 1.3 mootoriga masina sellisesse konditsiooni peab viima, et see 6.2 liitrise mootoriga hiigelsuurte ratastetega ehtsatele lollidemaa kollidele tagatulesid näitaks! :D
Praegused neegrid lämbusid kapoti all propaanimürgitusse ära. Hetkel otsin uusi mustanahalisi orje väntvõlli väänama :evil:
+372 5028488
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

urmas kirjutas:Mh. Kas võidab testerooni täis pumbatud ameerika või alakaaluline idamaa?
Kui keegi kihlveokontori laupäeval peaks avama, siis mina panen 10 eeku ameerika peale :D
Kindel on vaid see, et nalja seal saab! :D
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Stupiduser kirjutas:
urmas kirjutas:Mh. Kas võidab testerooni täis pumbatud ameerika või alakaaluline idamaa?
Kui keegi kihlveokontori laupäeval peaks avama, siis mina panen 10 eeku ameerika peale :D
Kindel on vaid see, et nalja seal saab! :D
Saab saab. Mu T-99-l toru puhas ja rehvid soojad. Gaasipedaali all põhi õgvendatud. Nii et T-99 paneb täiega ja viimase piisani :flame2
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Julgemalt-julgemalt US&A poleerijad.

Asfaltkatte paigaldus võistlustrassini on jõudnud juba lõpusirgele.
Hetkel veel vaja asfalteerida viimased 400 meetrit ning saategi poleeritud ja läikiva kroomiga rajale....
Laupäevaks katsume sellegi iluvea eemaldada.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Patermaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 198
Liitunud: L Sept 30, 2006 8:04 pm
Asukoht: Patermaa, harjumaa

Postitus Postitas Patermaa »

Asfalt pandud. Tegelt lihvivad mu tee otsa hetkel, aga suur tee pandud. Kui kellegil midagi väga katkeb ja on näit. keevitada midagi vaja ja kohapeal pole võimalust keevitada, siis otsige mind üles.

EDIT: Ja vihma kallab kallab... :twisted:
Katkestanud Alansi Kapp-il :D
Pajero 2.6 Cabrio
KEMPPI SEADMED&SERVICE www.rkrseadmed.ee
Tel: 56 205 236
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Patermaa kirjutas:Asfalt pandud. Tegelt lihvivad mu tee otsa hetkel, aga suur tee pandud. Kui kellegil midagi väga katkeb ja on näit. keevitada midagi vaja ja kohapeal pole võimalust keevitada, siis otsige mind üles.

EDIT: Ja vihma kallab kallab... :twisted:

Asfalti saime jah lõpuks maha.
Nii et Poleerijad kui teid ei ole laupäeval kohal, siis ei ole teid olemaski... :bshake

Ja mätas muudkui märgub ja märgub :bg :tooth: :br :hail

Need, kes kaardi pealt Alansi küla üles ei leia siis koordinaadid on - 59:07:20 ja 25:08:59.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

jr kirjutas:
Stupiduser kirjutas:Ma mõtlesin, et mehhaanik on see persoon kes 1.3 mootoriga masina sellisesse konditsiooni peab viima, et see 6.2 liitrise mootoriga hiigelsuurte ratastetega ehtsatele lollidemaa kollidele tagatulesid näitaks! :D
Praegused neegrid lämbusid kapoti all propaanimürgitusse ära. Hetkel otsin uusi mustanahalisi orje väntvõlli väänama :evil:
Lahendus leitud! Lahinguväljal näeme, Raisk!
+372 5028488
encal
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: N Juul 26, 2007 3:49 pm

Postitus Postitas encal »

Oli kindel plaan sõitma tulla, aga nüüd tagasild otsustas paar tundi tagasi katki minna. Ju sai mootorit liialt tuunitud.

Ehk on kellegil üks varuks, jõuaks veel ära vahetada.
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?p=44514#44514
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Saunas naiste käest olla kuuldud, et üritusele on tulemas 4x4.ee nännilett uue ja huvitava sügiskollektsiooniga :hihi: .
Mud Yourself!
In mud since 1999.
tillipikendaja
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: R Nov 11, 2005 9:56 pm
Asukoht: helsinki-vöru

Postitus Postitas tillipikendaja »

:twisted: :evil: :twisted: nyyd pean minagi käpad pysti töstma ,kahjuks ei saanud valmis-sidur sai vahetatud,rehvid all,köik tip top,katsastatud saan homme,aga et yle piiri pääseda peaks 600eur trahve ära maksma ja homme selle jaoks finants puudulik,kuna yyr on ka vaja maksta.....nii et patrulli ristsed lykkuvad veel natukene edasi.....krt.hirmsasti oleks tahtnud näha ,kuhu minu raha läheb?nii et kohtume superfinaalis :evil: :evil: :evil: :twisted:
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”