MudDrag

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Romek kirjutas::shock: Krt. nüüd pekstakse US raua omanikke niimoodi näkku, et häbi hakkab. Kes poleerib kroomi, kes muidu õhku täis, siis on keegi veel kuskil kõvatanud.

Gunns,i Ram on ju stock masin mitte muddragger. Samuti minu Ram, aga missiis ikka, võib ju ka stock maasturitele US-vs-muu"saast" :twisted: mudasuplus võistluse teha.

Muidugi mille vastu isegi Mr.Ländi ei saa on see, et usa "tillipikendus" on pikem, ilmselt sellest ka veri tema silmamunades ja vaht suunurgas.

Eks pekske nüüd edasi, tõde on peidus mudarajal :roll:. Eks see tõde võib ka valus olla.

PS. Mina ei arva et USA raud on maailmaparim, aga hinge ajab täis, kui muidu toredad poisid ajavad sodi suust välja. Päikest Teile põue :wink:
No näe kus kivi all vähipojukesed peidus on. Tasub vaid natuke eneseuhkuse pihta koputada ja juba nad väljas ongi :cheers .
Natuke veel irisemist ja vingumist ning asi hakkab ilmet võtma.

Vaata selle sodi suust välja ajamisega on nii ja naa.

Tahtsid US&A raudmehed mullu offroad võistlustel kaasa lüüa - pakuti neile selleks hooajaks välja omaette klass, kuid teatud kindla miinimum osalejate arvuga. Ei tulnud osaleda soovijaid nii palju kokku.

Tahavad tänavu US&A raudmehed MudDraggi - pole kohta ja maad kus teha. Maa ja koht on enamvähem olemas - pole osaleda soovijaid.

No comments

Igaljuhul on lumepall veerema läinud. Ja soov teha üks eksperimentaal-katse-jõukatsumine, kas siis koos või ilma US&A MudDraggeritega. Mis need erooplased ja riisikotid siis nii väga rohkem MudDraggerid on kui äsja kepsupõletikust paranenud Hemi?

ps. Ära Landy pärast muretse - LR'il on ka suuremaid pikendajaid kui siinmail nähtud.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Romek
Rock Crawler
Postitusi: 683
Liitunud: E Okt 23, 2006 1:04 pm
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Romek »

Vabandan pikendusejutu pärast.
Ärge laske ennast segada, kriitika on hea. :roll:
Kokkuvõtteks: Lahinguväljal näeme, raisk! :twisted:
LC80 4,2TD
Tel.5102431
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Et oleks nii nagu peab üks korralik Texase MudDrag olema, siis raja ülesehitusel sooviks kaasa rääkida. Isiklikult ma ei mõelnudki seda "mudarallit" ainult USAkate kontekstis. Vahet pole, peaasi, et oleks koht kus saaks ennast välja elada ja showd teha. Seda ju kõike turvaline teadmisega teha, et keegi sind ka lõpuks 1.5m sügavusest pudelast lombist välja tirib.

Tänavu aastase Suvesõidu ja USAraua suurim lahkheli on see, et American Beauty on samal ajal. Ja see on USAmeeste jaoks samatähtis, kui usklikul pühapäeval kirikus käia. Aga eks näis.
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Natuke ka vaimusilmale toitu :twisted:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
+372 5028488
Kasutaja avatar
gunns
Off Roader Wannabe
Postitusi: 47
Liitunud: N Nov 09, 2006 1:56 pm
Asukoht: Püünsi

Postitus Postitas gunns »

Mina ei andnud ennast Suveüritusele üles, sest plaan paarimehega ATV´ga kõik võistlused kaasa teha.
Hetkel jälle HEMI´l all stock peaaegu 32" :oops: e. -6 tolli
HEMI power
5227 526
Kasutaja avatar
ormti
M.Kukk
Postitusi: 155
Liitunud: T Okt 31, 2006 11:19 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ormti »

See oleks päris huvitav üritus! Porivormel euroopa eest väljas!
porivormel
tormi tamm
5179866
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

No nii US&A mehed?

Hakake juba autošampooni ja vaha kokku ostma. Saate oma kroomi ja nikli ilusti läikima lüüa.

Läbirääkimised offroadi sõbraliku maaomanikuga on kandnud vilja ja algab raja ettevalmistamine Suursündmuseks - US&A Raud vs muu maailma Raud.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Oi Oi - see on küll hea uudis - kui selleks ajaks ikka vähegi sõidukorda saan oma Patroli, siis tahaks kah see mõnisada meetrit osaleda :P - mitte küll niiväga, et lootust võita oleks aga vähemalt ei tule keegi pärast ütlema, et japsi masinate omad ei julge :wink:

Kus eesti otsas üritus tuleb kah ?

:roll: Mul kah võrtsu ääres jupp maad ... paneb kohe täitsa mõtlema - päris paras ports peaks olema sellises seisus, et kui suurem võsa maha lõigata oleks oma rada olemas. Kobraste abiga on sellel loodulik niisutus.
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

MahviaDeTyrk kirjutas:Oi Oi - see on küll hea uudis - kui selleks ajaks ikka vähegi sõidukorda saan oma Patroli, siis tahaks kah see mõnisada meetrit osaleda :P - mitte küll niiväga, et lootust võita oleks aga vähemalt ei tule keegi pärast ütlema, et japsi masinate omad ei julge :wink:

Kus eesti otsas üritus tuleb kah ?

:roll: Mul kah võrtsu ääres jupp maad ... paneb kohe täitsa mõtlema - päris paras ports peaks olema sellises seisus, et kui suurem võsa maha lõigata oleks oma rada olemas. Kobraste abiga on sellel loodulik niisutus.
Rahu-rahu.
Iga asi omal ajal või natuke hiljem. Teeme raja valmis, inspekteerime, muudame, parandame jne. ning anname piisavalt varakult üldsusele teada.

Ära torma, anna US&A meestele aega autod puhtaks pesta ja läikima lüüa. Seda ei tee ju üle öö - suured autod ikkagi.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Hehe ... mul naine nüüd võtab Fordi käest ära ja tuleb ka rajale.
Aga jah, vahatada on küll jah vaja, muidu pole ju nii bling.
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Veel pilte MudDragist / MudBogist
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Mercedes Big Block video
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Viimati muutis jr, N Juun 21, 2007 10:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
+372 5028488
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

kule, comoon. Aitab koinimisest. Tehke ise miskit
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

diff kirjutas:kule, comoon. Aitab koinimisest. Tehke ise miskit
no ma siin üritan rahvast käima tõmmata... :lol:
+372 5028488
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

üht nähtud videot kommides:
Täiesti mõttetud kollid, rööbast pole ollagi aga masinad ei liigu, go reduktor. :lol:
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”