Maardu liivakarjääri

Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

väikevend kirjutas:
metsik kirjutas:
ykssilm kirjutas:Alguses oli meil plaan salaja jimny ja wranksiga Mustjõele minna, kuna kõik olid Maardus aga lõppkokkuvõttes oli lisandunud seltskonna tõttu väga lahe päev ja tegevust jagus :yupikaye
me satusime maardust ka kellegi teiste salaja minejate tungival palvel mustjõele.olid ennast sinna ilusti kinni istutanud :lol:
Suured tänud sulle ja teistele abilistele, et viitsisite tulla meid välja upitama, ega muidu me sinna oleks jäänud.

Teine kord oleme targemad.

Mõned pildid ka http://kilu.pri.ee/mudakoll/
vägev pildimaterjal :D 8)

nagu künnivõistluse talvine variant
ilma trakatsi ja adrata 8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

Postitus Postitas metsik »

suve safarid on nagu sukeldumised,ainult mudas :thumb: :D
Viimati muutis metsik, E Dets 29, 2008 9:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Lõpuks ometi pilte 25.12.08 väljasõidust:
http://www.lahe.net/landy/offroad/251208/index.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Andron
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Aug 15, 2007 12:50 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andron »

Käisin, proovisin, sõitsin , tegin ka paar väiksed videod :)


http://www.youtube.com/watch?v=xGb-aWONw7Q

http://www.youtube.com/watch?v=5re3sOn9l88
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

plaan minna paari autoga karjääri teha veidi :)
homme, 28. laupäev, kl 12-1 paiku nt.

tulijad hetkel:
rommi - samurai
tyyp - hilux
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

tulen ka 8)

mul nüüd kõik kardaanid korras :)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

maardu

Postitus Postitas metsik »

tulen loksutan ka patrulit enne pikemat matka,ehk annab mõni nõrk koht endast märku.
kastikas
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: R Jaan 23, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kastikas »

Kas on ka mingi kindel kogunemispaik ?
Uaz 3303 "Maiu"
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Muuga sadama ees on parkimisplats... kui pole varem käinud, siis 12st tulen korraks sinna. Sõidan punase suzukiga.
Üldiselt pole ka väga raske karjääri sissepääsu leida ja leiab ka teised sealt liivakastist üles.
Ärge mingeid uusi sissepääse juurde rajage, olemasolevatest täiesti piisab (kohe peale foore läheb väike tee paraleelselt suure teega 20m ja siis keerab karjääri sisse)
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Oli järjekordselt tore päev liivakastis ja sai jällegi natuke tagaratastel sõitmist harjutada :)

Eriliselt soojad tervitused nendele ATV-juhtidele kes on järjekindlalt maardu karjääri ees olevat haljasala hävitavad. Tõenäoliselt keelatakse varsti seal karjääris sõitmine ära. Huvitav oli ka see, et kõik haljasalale tehtud jäljed olid ainult atvde omad... autojälgi ei suutnud tuvastada. Ja mitte üks jäljepaar, vaid ikka 4 tk kõrvuti, murukamar vahvalt tagurpidi. "Jõudu" siis ka minupoolt offroadi maine hävitamisel ja et ikka võimalikult vähe sõidukohti ja võimalikult palju probleeme ametnikega tekiks! :fy

Mõned pildid nendest jälgedest: http://www.reaktor.ee/offroad/atv/

Pilt
Pildi paremal servas on näha sissesõidutee, ehk siis peaks umbes 20-30m ringi tegema (tee peal loomulikult igav sõita ka, milleks see atv siis ostetud sai)
Pilt Pilt
Pilt Pilt
karjääris mahavisatud pudel:
Pilt
Viimati muutis rommi, P Mär 29, 2009 12:04 am, muudetud 1 kord kokku.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
marguso
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: P Okt 12, 2008 7:10 pm
Asukoht: Raplamaa-Tallinn

Postitus Postitas marguso »

ei kiida heaks, aga "murukamar vahvalt tagurpidi. " see on küll natuke ülepaisutatud.
olen atv-ga sõites näinud küllalt kohtasid, kus mitte teps pole atv jäljed sõna otseses mõttes kogu metsaaluse segamini keeranud.

ei meeldi mulle kumbki. ei atv-ga kui ka autodega lõhkujad :evil:
kuid ära üldista. "atv-dega idikad :twisted:"
suzuki Kingquad. Polnud paha pill. YamahaGrizzly 700. Hea asi. Mulle meeldib.
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Ilmeslt ikka mõtles Rommi neid "idikaid" kes konkreetselt seal läbi sõitsid mitte kõiki ATV-dega sõitjaid.Sama kehtib ka maasturitega sõitajate kohta kes igal võimalusel "otse" sõidavad."idikaid" on kahjuks igas valdkonnas... On ju Rommi postituses ilusti kirjas "Eriliselt soojad tervitused ATV-idikatele kes on järjekindlalt maardu karjääri ees olevat haljasala hävitavad.
Viimati muutis tyyp07, L Mär 28, 2009 10:03 pm, muudetud 1 kord kokku.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
verbal
Fitting 38"
Postitusi: 246
Liitunud: N Aug 19, 2004 9:29 am
Asukoht: Harjumaa servas

Postitus Postitas verbal »

Ma küll ei saanud aru, et Rommi oleks üldistanud. ATV-idikad käis nende konkreetsete inimeste kohta, kes seal sõitnud olid. Samamoodi olemas ka maasturi-idikaid, kes metsaaluseid tagurpidi keeravad.

Rommi point on, et varsti keelatakse karjääris sõit ära, kui ei mõisteta natukenegi end tagasi hoida. Pole ju palju palutud mööda teed sinna karjääri sisse sõida?

Edit: tyyp07 jõudis ette :)
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

marguso kirjutas:ei kiida heaks, aga "murukamar vahvalt tagurpidi. " see on küll natuke ülepaisutatud.
olen atv-ga sõites näinud küllalt kohtasid, kus mitte teps pole atv jäljed sõna otseses mõttes kogu metsaaluse segamini keeranud.

ei meeldi mulle kumbki. ei atv-ga kui ka autodega lõhkujad :evil:
kuid ära üldista. "atv-dega idikad :twisted:"
Ei üldistatud ju. Suht konkreetselt oli öeldud ju et see käis nende kohta, kes karjääri platsi segi keeranud olid. Rommi tühja koha pealt ei paugu üldjuhul ja jama ei aja.
+372 5028488
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

rommi kirjutas:Oli järjekordselt tore päev liivakastis ja sai jällegi natuke tagaratastel sõitmist harjutada :)

Eriliselt soojad tervitused ATV-idikatele kes on järjekindlalt maardu karjääri ees olevat haljasala hävitavad. Tõenäoliselt keelatakse varsti seal karjääris sõitmine ära. Huvitav oli ka see, et kõik haljasalale tehtud jäljed olid ainult atvde omad... autojälgi ei suutnud tuvastada. Ja mitte üks jäljepaar, vaid ikka 4 tk kõrvuti, murukamar vahvalt tagurpidi. "Jõudu" siis ka minupoolt offroadi maine hävitamisel ja et ikka võimalikult vähe sõidukohti ja võimalikult palju probleeme ametnikega tekiks! :fy

Mõned pildid nendest jälgedest: http://www.reaktor.ee/offroad/atv/
Tegelikult võiksid sa Rommi minna poliitikasse või liikluspolitseisse või kuskile mujale kus suure labidaga lööjad mehed on hinnas. Ma ei tahaks minna isiklikuks, kuid Su üldistamine ajab lihtsalt vihale. Mul on ka lisaks muudele asjadele ATV nagu paljudel teistel siin ja ma sellega vaevalt olen rohkem lõhkunud loodust kui sina autoga. Ei saa väita, et ATV ga ei sõida ka paljud jobud, kuid ma arvan, et sinu viisil lahterdada ei saa ja ma ei ole õnnelik, et sa paigutad mu koos paljude mõistlike inimestega mingisse idiootide gildi vaid seetõttu, et meil on ATV ja paned selle gildi nimeks ATV mehed.
Tolvaneid on kõikides eluvaldkondades, see ei tee veel kõigist tolvaneid kes mingil elualal tegutsevad.
Kas sa tõesti usud, et su pildistatud õllepudel on ka kuidagi ATV-dega seotud?
Kui sa ei üldistanud, siis ja ei ole selgelt negatiivses hoiakus ATV-nduse vastu, siis vabandan, kuid siis vaheta oma postituse alguses väljund "ATV idikad" korrektse väljendi vastu "idikad ATV-ga".
Viimati muutis Päkapikk, L Mär 28, 2009 10:31 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kirjaoskamatu pähkel
Vasta

Mine “4x4 üritused / 4x4 events”