C-202 vints

Nii 4x4 kui 6x6 Volvodele

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
viilma
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 03, 2012 8:56 am

C-202 vints

Postitus Postitas viilma »

Oman Volvo C-202 (tsiviilvariant). Probleem on vintsi ajamis.
Minul on olemas vintsi sisse-välja lülitamise ajam (mehhaaniline, hoovaga, militaarvariant), mis kinnitub vahekasti külge. Soovin samasugust ajamit tsiviilvariandile (vaakuumlülitamisega).
viilma
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 03, 2012 8:56 am

Re: C-202 vints

Postitus Postitas viilma »

Tere teadjamatele ja oskajatele.
Kuna mulle pole vastatud, siis arvan, et selle sõlme saamine Eestist on nullilähedane. Ehk oskab keegi soovitada, kuhu/kelle poole pöörduda, et edasi saaks minna.
Ten
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: K Mai 13, 2009 11:37 pm
Asukoht: Valgejõe

Re: C-202 vints

Postitus Postitas Ten »

Pilt

Kui pead silmas sellist,siis on olemas.C 303-lt,kinnitus on sama aga kardaan on nõks madalamal,et mahuks raami toru alt läbi.
viilma
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 03, 2012 8:56 am

Re: C-202 vints

Postitus Postitas viilma »

Tere Ten,
Mul on vahekast ja C-202 orig. vints olemas. Otsin vaid vaakumiga sisse-välja lülimise sõlme C-202 tsiviilmodifikatsioonile (väljund vahekastist). Pildil seda sõlme ma ei näe. Ehk helistad ja saan täpsemat otseinfot. 56636711
Ten
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: K Mai 13, 2009 11:37 pm
Asukoht: Valgejõe

Re: C-202 vints

Postitus Postitas Ten »

Pilt

See on 202-e PTO. Nii sellel,kui eelmisel pildil nähtul on vakuum lülitus.Külge läheb voolik,ülejäänu on kõik seal sees.

Muidugi,kui me räägime ühest ja samast asjast?

Kui autol praegu vahekasti küljes midagi ei ole siis see ongi seade mis sinna tuleb paigaldada.
viilma
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: T Apr 03, 2012 8:56 am

Re: C-202 vints

Postitus Postitas viilma »

Olen selle auto omanik vaevalt pool aastat ja pole veel piisavalt kursis asjadega. Julgen väita, et see sõlm, mida mina otsin, on erinev sellest, mida näen sinu pildil. Oletan, et kui tahan sinu pildil olevat vahekasti kasutada, siis pean enda oma maha võtma. Minu praegu all oleva vahekasti külge see ei sobi. Mul on olemas kataloogi pilt ja detaili nr. selle soovitud sõlme kohta. Kui sa annaks oma netiaadressi, siis saadan selle pildi (sms,helista jne).
Vasta

Mine “Volvo”