Kuulaks maad.

Nii 4x4 kui 6x6 Volvodele

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
martinkark
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Juul 13, 2010 7:09 pm

Kuulaks maad.

Postitus Postitas martinkark »

Tere
Pole veel müügikuulutus aga
Ühesõnaga sooviks natuke konsultatsiooni-infot ühe seismajäänud aparaadi kohta. Tegu peaks olema volvo l2204 nimelise aparaati, mida on natuke tuunitud. Kuna endal metsamasin on olemas siis antud volvo jääb nagu natuke üle, Et ehk tuleb teda loovutama hakata. Kuna ikka tahaks et mõni tõsiusklik ta omale saaks, siis uurin siit mis sellise aparaadi hind olla võiks. Kuna guugeldades ja auto24jas teda ei leidnud. Auto ise on seisnud ja mina teda sõitmas näinud ei ole, tundub suht korralik. Rooste minu nägemist mööda põmst puudub, va veits pindmist. Diiselmootor, ja teine mittekomplektne on kastis ka kaasas


Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 540
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

Rohkem infot saad googlist, kui paned otsingusse "Volvo TL22" või "Lastterrängbil 912".
Tegu 50-ndatel tehtud masinaga ja tehtud ikka paksust rauast. Väike lukku käivate sildadega kolmesillaline, usun et kraabib end väga kaugele.

Paberid on?
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 540
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

Originaalis peaks see 4,7l bensiinimootoriga olema. Kui diiselmootor kastis, siis musta numbri taotlemisega tegelejate huvi on natuke väiksem.
Sõidukorras poole sajandi vanuse rootsi raua eest makstakse alates 20 tuh krooni välja sõjaväe oksjonitel.
See on aga vähe haruldasem isend vist - seega teoreetiliselt peaks rohkem sama, aga praktiliselt ei saa, sest sellise tundmatu loomaga pole keegi varem tegelenud.
Mul väike huvi sellise asja vastu on, aga ma tahan pabereid ja sõidukorda saamise kindlust.
martinkark
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Juul 13, 2010 7:09 pm

Postitus Postitas martinkark »

paberitega ma ei oska aidata kahjuks. Kuna põmst on auto ühe rootsi tädi nimel. ja ei ole ise temaga rääkinud ja ei tea kui raske/kerge seda siin arvele on saada. St kas iin mingeid lisajama on. Aga kui vaja siis sõidukorda katsun ta küll ise saada. Musta numbri näoga ta ei ole küll jah aga siuke mõnus uazist veits suurem sinna unimogi auku masin paistab olema

mootorist ka klõpsuPilt
rantto
Fitting 38"
Postitusi: 227
Liitunud: E Jaan 05, 2009 5:40 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti/Arktiline kliimavööde

Postitus Postitas rantto »

See peaks olema: VOLVO L2204 TL22
Aasta: 1957
Diisel 77kW mauaal, hüdralulilised pidurid
Kerenumber: 334
Varasemalt olnud 5 omaniku
Avariis osalenud: 1986-02-12
Viimane ülevaatus Rootsis: 1997-02-28
Tühimass: 4200
Täismass: 5700
Kandevõime: 1500
Pikkus: 5870
Laius: 1970
Vasta

Mine “Volvo”