Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
rivo81
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Dets 04, 2016 7:04 pm

Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Postitus Postitas rivo81 »

Tere!
Olen Frontera 2,5 85kw diisel omanik. Masinal mingi anomaalia, kuni 2000 pöördeni kiirendab ilusti, edasi väga jõuetult. Diagnostika seadmeid olen proovinud erinevaid, kahjuks ei leia selle ecu d ülesse. Kütuse filter uus, egr kinni pandud, turbo ülerõhu klapp toimib ilusti. Kas õhu- lugeja võib mõjutada tööd nii palju? Kui võtan õhulugeja pistiku lahtu, siis ei juhtu midagi. Kõik võimalikud puhastamised, vaakumi lekked ja turbo lõdvikud olen ülekäinud.
Äkki keegi oskab miskit vastata?

Rivo
Kasutaja avatar
JeepCheroXJ4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 100
Liitunud: L Juul 11, 2015 9:08 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Postitus Postitas JeepCheroXJ4x4 »

Vist peaks olema VM mootor, 1. pihusti peaks olema anduriga. see andur ütleb ajule, millal 1. pihusti avaneb ja selle järgi juhitakse pumpa. anduri takistus peaks jääma 95 ja 110 oomi vahele.
Siim ;)

Cherokee XJ
rivo81
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Dets 04, 2016 7:04 pm

Re: Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Postitus Postitas rivo81 »

JeepCheroXJ4x4 kirjutas:Vist peaks olema VM mootor, 1. pihusti peaks olema anduriga. see andur ütleb ajule, millal 1. pihusti avaneb ja selle järgi juhitakse pumpa. anduri takistus peaks jääma 95 ja 110 oomi vahele.
Tänud, homme katsetama :)
Kasutaja avatar
JeepCheroXJ4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 100
Liitunud: L Juul 11, 2015 9:08 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Postitus Postitas JeepCheroXJ4x4 »

kas kohapeal läheb ilusti põõrdesse?

proovi kapoti alt põõret anda, samal ajal saad katsuda turbolõdvikuid jne....
Siim ;)

Cherokee XJ
rivo81
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Dets 04, 2016 7:04 pm

Re: Frontera 2,5 85kw ei lähe pöördesse

Postitus Postitas rivo81 »

Sain mingi diagnostika seadmega ligi, mis näitas õhulugeja viga. Proovin homme teist lugejat. Turbo lõdvikud ja vaakumid olen ülekäinud. Kohapeal nagu võtaks just kui ilusti pöörded ülesse. Armatuuris temp. andur ka ei liigu, aga seda viga sisse ei lugenud.
Vasta

Mine “Opel”