K:Opel Frontera siduri kohta 2.3td

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
pull
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: L Nov 05, 2011 7:42 pm

K:Opel Frontera siduri kohta 2.3td

Postitus Postitas pull »

Võtsin käigukasti maha ,et sidurit ja siduriketast vahetada. Autol oli küljes vedrudega siduriketas ja tavaline hootatas. Mootor on 2.3td kas tal peaks olema originaalis leevendusega hooratas või tavaline. Igal juhul ma sain ilma vedruteta siduriketta. Ja sidurikorv oli ka paksuse erinevused. Mis margile ma peaks siis nüüd otsima ketast ja korvi.
Kui keegi oskab aidata oleks väga tänulik.
tel 58507526, või ps.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: K:Opel Frontera siduri kohta 2.3td

Postitus Postitas uppund kana »

Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
wylly
Off Roader Wannabe
Postitusi: 49
Liitunud: E Mai 14, 2007 4:37 pm
Asukoht: Valgamaa

Re: K:Opel Frontera siduri kohta 2.3td

Postitus Postitas wylly »

Tere!
Sa pead siis nyyd kõik ära vahetama nii korvi,ketta kui ka hooratta(mis on kahemassiline, olin ise samas suppis) kui sa tahad samat ketast mis peal on on mõtekam käia lammaritest läbi ja kysida mis mudeli oma kettas on kindlasti saad sealt abi.
pull
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: L Nov 05, 2011 7:42 pm

Re: K:Opel Frontera siduri kohta 2.3td

Postitus Postitas pull »

wylly kirjutas:Tere!
Sa pead siis nyyd kõik ära vahetama nii korvi,ketta kui ka hooratta(mis on kahemassiline, olin ise samas suppis) kui sa tahad samat ketast mis peal on on mõtekam käia lammaritest läbi ja kysida mis mudeli oma kettas on kindlasti saad sealt abi.

Sain siis abi tõesti lammarist, panin kahe massilise hooratta siduri ja korvi. Pole aimu mis margi oma seal ennem oli aga, seal oli kettakatte pinda vähem, orignaalil rohkem ja seega peaks parem olema.
Vasta

Mine “Opel”