Mure Opel monterey tagasillaga.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
madis23
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: E Okt 31, 2011 10:31 pm

Mure Opel monterey tagasillaga.

Postitus Postitas madis23 »

Ostsin endale elu esimese 4vedulise auto. Selle siis. http://www.auto24.ee/used/935643

Ja mure on selline et tagasild/differ teeb maru suurt ja kõva vilinat/urinat. Nüüd mai olegi kindel kas asi on tagadiffris, terve tagasild hakkab otsa saama, käigukasti viimased hingetõmbed või saab veel midagi muud olla viga. Kui keegi on Tartu kandis pädev inimene seda mulle ütlema, siis võin kohale tulla ja demostreerida seda häält.
Iseenesest olen autoga siiamaani rahul ja tahaks edasi sõita, aga kardan et selle vea remont läheb liiga kalliks.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Mure Opel monterey tagasillaga.

Postitus Postitas uppund kana »

madis23 kirjutas:Ostsin endale elu esimese 4vedulise auto. Selle siis. http://www.auto24.ee/used/935643

Ja mure on selline et tagasild/differ teeb maru suurt ja kõva vilinat/urinat. Nüüd mai olegi kindel kas asi on tagadiffris, terve tagasild hakkab otsa saama, käigukasti viimased hingetõmbed või saab veel midagi muud olla viga. Kui keegi on Tartu kandis pädev inimene seda mulle ütlema, siis võin kohale tulla ja demostreerida seda häält.
Iseenesest olen autoga siiamaani rahul ja tahaks edasi sõita, aga kardan et selle vea remont läheb liiga kalliks.
Oled kindel ,et differ? Pakuks hoopiski kardaani risti. Otsas rist hakkab tegema sellist urisevat häält. Rooma alla ja kotrolli ega ristides pole loksu. Keera lahti ka silla õlipunn ja vaata mis nägu see õli seal on. Kui selline pasakarva, jälelikult veega segamini. Siis on tõenäosus ka suur ,et difriga on pahasti.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
madis23
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: E Okt 31, 2011 10:31 pm

Re: Mure Opel monterey tagasillaga.

Postitus Postitas madis23 »

tagasillas oli umbes pool liitrit õli vähem kui vaja. Panin juurde. Gardaani risti võis ka kahtlustada, aga nüüd on se auto katki. Varti panen tema üles, kus on see auto varuosadena müügis.
Vasta

Mine “Opel”