Frontera esisilla veovõll?

Moderaatorid: Landy, Moderators

Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

Asi pole selles et stopper maha jookseks vaid selles et pooltelg seal see loksub.
karla
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Okt 15, 2006 9:21 pm

Postitus Postitas karla »

hint...kui splint maha ei jookse ja esisild ,s.t rummulukk peale välja lülitamist ragisema ei jää siis ju kõik ok...pooltelg võib mujalt kah logiseda...ise vahetasin asjata vist rummuluku kui sula tuleb siis vaatan seda kohta kus see laager peaks olema
maku911
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: T Dets 01, 2009 1:44 am
Asukoht: Tartu

Re:

Postitus Postitas maku911 »

NivaRunner kirjutas:Trükin ka selle laagri andmed varsti siia. Ilmselt on laagrid vastavalt veovõlli jämedusele ka erinevad.
Egas sa juhuslikult ei saa selle laagri tootekoodi vms üles riputada siia?
Oleks poes kah vähe lihtsam seletada, mida täpselt vaja ;)

Marko
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas agent007 »

Kas selline asi on võimalik, et kui see nõellaager läbi on siis hakkab aukude peal kolisema? Ning kui sisse lülitan 4wd siis rattaid keerates teeb mõned väikesed krõksud ning edasi toimib vaikselt, sama tagurdamisel ja välja lülitades? Kas võib olla mul asi selles nõellaagris, rattalaager on vahetatud. Lukk ise mitmeid kordi seest puhastatud ja uuesti määritud.

Stopper on ilusti peal sellele pidin ka eelnimetatud tuuningut tegema.
Jeep GC 2.7CRD
58454535
NivaRunner
Mudder
Postitusi: 93
Liitunud: L Sept 27, 2008 2:21 am
Asukoht: Keila

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas NivaRunner »

agent007 kirjutas:Kas selline asi on võimalik, et kui see nõellaager läbi on siis hakkab aukude peal kolisema? Ning kui sisse lülitan 4wd siis rattaid keerates teeb mõned väikesed krõksud ning edasi toimib vaikselt, sama tagurdamisel ja välja lülitades? Kas võib olla mul asi selles nõellaagris, rattalaager on vahetatud. Lukk ise mitmeid kordi seest puhastatud ja uuesti määritud.

Stopper on ilusti peal sellele pidin ka eelnimetatud tuuningut tegema.


Kuna veovõlli ots on pikk( luku poole jääv osa) siis see nõellaager ei suuda loksumist ära hoida. Vähemalt minul jäi peale veovõlli laagri vahetust ikka veovõlli ots lukupoolt liigutades loksuma. Panin rummu toru, kust veovõlli ots läbi tuleb, kergelt määret täis ja peale seda ei ole enam kolisenud. Ilmselt võib minul ka laagri pesa kulunud olla, kuna pikalt katkise laagriga sõidetud ja ehk selle pärast ei kadunud loks ära. Minu autole on paigaldatud manuaalsed lukud.



Üritan antud laagri info siia varsti ikkagi üles kirjutada, läheb lihtsalt meelest.........

Tervitades Tanel!
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas agent007 »

NivaRunner kirjutas:
agent007 kirjutas:Kas selline asi on võimalik, et kui see nõellaager läbi on siis hakkab aukude peal kolisema? Ning kui sisse lülitan 4wd siis rattaid keerates teeb mõned väikesed krõksud ning edasi toimib vaikselt, sama tagurdamisel ja välja lülitades? Kas võib olla mul asi selles nõellaagris, rattalaager on vahetatud. Lukk ise mitmeid kordi seest puhastatud ja uuesti määritud.

Stopper on ilusti peal sellele pidin ka eelnimetatud tuuningut tegema.


Kuna veovõlli ots on pikk( luku poole jääv osa) siis see nõellaager ei suuda loksumist ära hoida. Vähemalt minul jäi peale veovõlli laagri vahetust ikka veovõlli ots lukupoolt liigutades loksuma. Panin rummu toru, kust veovõlli ots läbi tuleb, kergelt määret täis ja peale seda ei ole enam kolisenud. Ilmselt võib minul ka laagri pesa kulunud olla, kuna pikalt katkise laagriga sõidetud ja ehk selle pärast ei kadunud loks ära. Minu autole on paigaldatud manuaalsed lukud.



Üritan antud laagri info siia varsti ikkagi üles kirjutada, läheb lihtsalt meelest.........

Tervitades Tanel!
Selle info eest oleks väga tänulik. Täna käisin autopoodidest uurimas. 34EUR tahavad saada ainult selle laagri eest.
Jeep GC 2.7CRD
58454535
maku911
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: T Dets 01, 2009 1:44 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas maku911 »

krt minu mälumööda see nõellaager niipalju ei maksnud, ja kätte sai ta väga odavalt kui tootekood teada oli :)
kahjuks seda koodi ei oska enam kusagilt välja leiutada, tegelt 2tk vaja neid endalgi.
NivaRunner
Mudder
Postitusi: 93
Liitunud: L Sept 27, 2008 2:21 am
Asukoht: Keila

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas NivaRunner »

Minu Fronteral siis järgmiste andmetega veovõlliotsa laager-
Karbil kirjad Isuzu genuine parts,
Kleebitud GM silt andmetega: GM# 94407708; Qty 1; 3 08 700; GR.6.170
Kleebitud Forss silt andmetega: Forss; 0308700; F5-8
Kahjuks on päike Forssi sildile korralikult liiga teinud ja ega väga äpselt sealt midagi enam välja ei loe.
Samuti ei saa kindlalt väita, et antud koodidega laager Teie autole sobib. Minu Frontera Spordile 93´sobib.


Loodan, et on abi! Tanel!
maku911
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: T Dets 01, 2009 1:44 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas maku911 »

nii, esiteks suured tänud Tanelile koodi avalikustamise eest, siin neti avarusimööda tuhnides sain kätte info et sama laagrit kasutavad lisaks A fronterale ka B fronterad (99-04) pilt siis B fronterast (kõneall olev laager #3)
Pilt

Ja kuna esimesel lehel olevad lingid enam ei toimi siis ka väike värskendus A fronterale:
http://catalog.isuzuastraparts.com/down ... 20AXLE.pdf
maku911
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: T Dets 01, 2009 1:44 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas maku911 »

niisiis sai väike turuuuring tehtud, tegemist tõesti suhteliselt kalli laagriga, sai siis otsitud ja trööbeldatud mööda interneti avarusi ja minu üllatuseks leidsin täpselt samade parameetritega laagri mis originaaliski ja seda mitte ca. 40€ mida enamus varuosapoed pakuvad vaid tühised 5€ per laager :) eks ma püüan asja täna külge pista, siis näis kui sobilik asi oli ;)

tere kaaskodanikud, laagrid paigas ja asi nudi :)
www.alas-kuul.ee tegi mulle Tartus SKF edasimüüjana väga toreda pakkumise mis oli 5€ laagrist.
kedagi huvitav siis tootekoodina on vihjeks HK 3016.
saimon
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Okt 04, 2012 6:23 pm
Asukoht: Tartu/Palamuse

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas saimon »

Väärt info. Seesamunegi laager peaks sobima ju 96a 2.5 tds fronteerale ka?
maku911
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: T Dets 01, 2009 1:44 am
Asukoht: Tartu

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas maku911 »

ilmselt küll jah;)
saimon
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Okt 04, 2012 6:23 pm
Asukoht: Tartu/Palamuse

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas saimon »

selge. siis võib skf is enne laialivõtmist ära käia. tänud
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas uppund kana »

Oskab keegi öelda kas Frontul ja Montereyl on see õnnetu nõellaager samade mõõtudega. Loogiliselt peaks olema aga nende masinate puhul loogika ei toimi
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Frontera esisilla veovõll?

Postitus Postitas tuningman »

uppund kana kirjutas:Oskab keegi öelda kas Frontul ja Montereyl on see õnnetu nõellaager samade mõõtudega. Loogiliselt peaks olema aga nende masinate puhul loogika ei toimi
vaatan homme järele, mul just mõlemad käänmikud käepärast.
Samas pakun puusalt, et on samad, kuna välimised veovõlli otsad on samad,
kui rääkida pika keraga kerega frondust millel mootor alates 2,3td ja sealt edasi võimsamaks
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Vasta

Mine “Opel”