Frontera 4 veo viga ???

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
eddy
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: T Sept 13, 2005 8:15 am

Frontera 4 veo viga ???

Postitus Postitas eddy »

Tervist. Mulle soovitati pöörduda siia foorumise.
Asi on selline. Sai ostetud Frontera mootori deffektiga, mootor tehti korda. Nyyd on selline asi, et kogemusi maasturitega mul varem ei olnud, ja tahtsin proovida 4 vedu, panin sisse sõitsin tasakesi edasi ning esisild mul võttis kohe blokki pärast paar meetrit, kus juures väga veider ja karm hääl tuli ka. Võib olla ma tegin midagi valesti ? Kus juures mootor oli küll valesti kokku pandud, ning ei saa vältida seda asja, et sillaga keegi enne mind midagi välja töötas :), sest silla peal on migid markeriga (valge) tehtud märkmed?
Igasuguse info eest oleksin tänulik.
(Sry, minu eesti keele eest, olen venelane :)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Minul endal Opelit ei ole ja pole ka kunagi lonud, seeg ainult oletused.

Ilmslet tuleks Auto üles tõsta ja vaadata(näiteks tõstuki peal), mis seal nelikvoega "sõites" toimub. Kui selgust ei saa, siis tuleb ilmselt ikkagi esisild koost lahti võtta.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Sedasi raske öelda, mis viga.

Ehk tagasilla ja esisilla ülekanded erinevad, kui mõne meetri pärast plokki võtab silla eest!? Ise olen kahel autol sellist jama näinud.
Või siis lihtsalt difris midagi laiali...nagu näiteks satelliidid, taldrik või tigu.
Samas võib olla ka viga esisilla pöörises või vahekastis. Vahekastis laagrid laiali ja poob kinni esisilla sisselülitamisel!?
+372 5028488
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Millise pinnase peal 4vedu proovisid ja kas pöörasid ka?
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
eddy
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: T Sept 13, 2005 8:15 am

Postitus Postitas eddy »

Proovisin põllu peal, masin lihtsalt jäi järsult kohapeal seisma, asi võib olla tõesti selles et midagi seal on katki. Nädalavahetusel proovin tõstuki peal, siis esisillale raskust ei ole ja näha ka paremini.
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Mis siis viga oli????
Kasutaja avatar
Sanchez
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: R Nov 03, 2006 3:19 pm

Postitus Postitas Sanchez »

Sarnane mure siin, kas keegi oskab soovitada koha kus saaks remont ära tehtud, tegemist on frontera 2.3tdi , mootor väga heas korras aga esiveoga on probleeme, Töökoda peaks asuma tallinnas või sellele lähedal!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Sanchez kirjutas:Sarnane mure siin, kas keegi oskab soovitada koha kus saaks remont ära tehtud, tegemist on frontera 2.3tdi , mootor väga heas korras aga esiveoga on probleeme, Töökoda peaks asuma tallinnas või sellele lähedal!
Troost Auto Kadaka teel. Seal on nüüd Jüri (Kuriks Team'i tehnikaboss) töödejuhatajaks. Selle mehe kätesse julgeks auto viia küll.
+372 5028488
Vasta

Mine “Opel”