Frontera 2,0 puterdab

Moderaatorid: Landy, Moderators

E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Frontera 2,0 puterdab

Postitus Postitas E:M:M »

Nii probleem siis selles et mootor puterdab. Hakkas puterdama peale seda kui keerasin küünla maha,et näha mis nägu ta on. Tagasi pannes ei läinud ta enam tagasi tuli tugeva jõuga keerata.Mootor hakkas puterdama.Ostsin siis poest 4 uut küünald keerasin kõik vanad maha 2 uut läksid ilusti tagasi ja 2 tk tuli pikk võti appivõtta et jaksaks keerata.Mootor ikka puterdab.
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Ega ei pelga, et kaanest keerme maha tõmbasid? Tundub küll na sarnane olukorra kirjeldus olema. Jõudu vaja ju vaid kinni pingutamiseks, sisse keerad niisama (vähemalt mina :oops: ) näppudega. Lase mõnel kogenumal õlinäpul järele vaadata.
Noh ja kui küünlal keermevahelt survet et pea, ongi lärtsuv, plärtsuv jõuetult töötav mootor.
Ja kui nii, siis lähem seekordne küünlavahetus ikka päris kalliks.
Viimati muutis Aidakas, K Aug 26, 2009 9:12 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Postitus Postitas E:M:M »

Seda ma kardangi et kui vanu väljakeerasin siis rikkusin ka keerme,kuigi vanad tulid välja ilusti
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Tegelikult just sisse keerates tegid liiga.

Nüüd võtad ilusti telefoni kätte ja hakkad mööda lammareid kõllama, küsi kahe litrase (85Kw) omega, calibra (vist oli veel astra) plokikaant, sest nagu fronterat mainid, saad vastuse et pole (või ajab hind juuksed püsti).
Siingi soovitus, vaata kõrvale keegi remondi kogemustega tüüp, et ikka korras jupi saaksid. Vähe usutavam et keegi sellele kaanele veel uut keeret hakkaks tekitama, liiga kulukas töö. Ah jah, kontrolli ikka et kindlalt sama tüübi kaan (märgistus küljel) oleks.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
seenior2
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: T Juun 09, 2009 5:33 pm
Asukoht: Harjumaa.Keila

Postitus Postitas seenior2 »

plokikaane vahetus pole ka lumme lasta töö :lol: Lihtsam on osta poest vastav küünla hülss(neid on olemas :idea: ),natuke puurida ja uus keere sisse lõigata kuhu läheb hülss,sinna hülssi(pronksist tavaliselt need ) keerad siis juba KORRALIKULT oma küünla :wink: Aga kui ise ei ole ennem teinud sellist täpset tööd,siis otsi korralik töömees,kel see tuttav töö ja EDU :lol:
P.S. Tuleb kindlasti odavam,kui leida pl.kaan ja selle vahetus -rida tihendeid ju ka vaja uusi :wink:
Ka väikeses töökojas saab suuri töid teha!
E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Postitus Postitas E:M:M »

Tegelt asi läheb järjest huvitavamaks. Hommikul panin auto tööle et tööle minna ja kõik toimis ilusti. Tööjuures suretasin välja ootasin 3-4 min ja panin uuesti käima ja enam et töödanud ilusti. Lasin autol seista 3H ja proovisin uuesti ja kõik toimib nagu peab
Kasutaja avatar
Taavi2101
Fitting 38"
Postitusi: 253
Liitunud: T Apr 07, 2009 9:51 am
Asukoht: Järsi-Assaku-Tallinn 56502393

Postitus Postitas Taavi2101 »

Aitan suts auto valikuga :D
mootori tähis C2,0NE ja peale pandi järgmistele
Ascona 86-88
Astra 91-98
Calibra 89-96
Kadett 86-91
Omega 86-94
E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Postitus Postitas E:M:M »

Tänud kõigile abi eest aga probleem lahenes lihtsamalt. Nimelt oli kuidagi ja kuskilt jagajakaane vahele niiskus saanud ja see segaski küünalde tööd. Nüüd kaan puhas ja kuiv ja kõik ok Ainult 1 küsimus jääb õhku. Kust see vesi sinna sai? Ilmad ju kuivad ja vees pole ka sõitnud
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

No kondents vett ikka tekib. Sügisel/kevadel veel eriti, õhus ju alati niiskust.
Seenior2 ---- anna teada kust taolisi hülsse võiks leida, kellelgi võib tulevikus vaja minna.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Postitus Postitas E:M:M »

Aga oskab keegi öelda kust ma võiks leida salongi õhufiltri sellel autol kui tal see ültse on
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

puudub
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

Aidakas kirjutas:... kust taolisi hülsse võiks leida, kellelgi võib tulevikus vaja minna.
Pärnust olen nt ostnud endise Pärnu KEK`i taga, romula kõrval asuvast
vene autode varuosadega tegelevast kauplusest (omanik - Avo Kollamaa).
Kui hästi mäletan, siis seal oli neid isegi eri mõõte ja materjalidest.
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Kasutaja avatar
Taavi2101
Fitting 38"
Postitusi: 253
Liitunud: T Apr 07, 2009 9:51 am
Asukoht: Järsi-Assaku-Tallinn 56502393

Postitus Postitas Taavi2101 »

E:M:M kirjutas:Aga oskab keegi öelda kust ma võiks leida salongi õhufiltri sellel autol kui tal see ültse on
saada mulle mailiga VIN-kood ma saan aidata
taavi@forss.ee
seenior2
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: T Juun 09, 2009 5:33 pm
Asukoht: Harjumaa.Keila

Postitus Postitas seenior2 »

Aidakas kirjutas:No kondents vett ikka tekib. Sügisel/kevadel veel eriti, õhus ju alati niiskust.
Seenior2 ---- anna teada kust taolisi hülsse võiks leida, kellelgi võib tulevikus vaja minna.
Mina hangin mulle tööks vajaminevad osad c.70% Lepsoni poest,mis asub Tutermaal,Keilast 5km päälinna suunas,või kui Tallinna piirist,siis alla 10km Keila poole Paldiski mnt-d pidi :lol: Küla värk -igat inimese soovi püütakse arvestada ja otsitakse neti kaudu kõige sobivam(loe: ka odavam :wink: ) variant ja kui riiulis ei ole,siis tellitakse ning kui samal päeval ei saa,siis 2-3 päevaga on kohal,seejärel helistatakse,et tule järgi.Ülbus ja need muud päälinna peened kombed (loe:esimesest ettejuhtuvast kataloogist leiduva ainuvalikuks väitmine) pole sinna poodi jõudnud,loodan,et ei jõuagi :twisted:
No sai nüüd ühele poele promo tehtud,kuid on ära teeninud :idea: Vingumist ja virisemist piisavalt palju -kohe endal hakkas mõnus,kui kiita ka sai,voh :lol:
Ka väikeses töökojas saab suuri töid teha!
E:M:M
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Aug 10, 2009 11:29 am

Postitus Postitas E:M:M »

Nii täna siis selgus kurb tõde kütte kulu linnas 20L/100km kohta. Minekut tal on seega lambtat ei kahtlusta aga ei välista ka. Aga oskab keegi veel nõu anda mida kontrollida?
Vasta

Mine “Opel”