Frontera tagarattalaager

Moderaatorid: Landy, Moderators

Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Anna mõõtudega pilt, ja ma teen Sulle rakise. :)
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
uAzIk
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 111
Liitunud: K Apr 02, 2003 12:15 pm
Asukoht: maakera peal/sees

Postitus Postitas uAzIk »

Sellega on tõesti kuidas joppab... ükskord sain kergesti välja, paar pauku haamriga ja tuli. Samas teinekord pidi ikka korralikult tappa andma :br . Igal juhul ei hoia teda seal miski muu asi kinni, see on kindel.
------------------------------------------
Avtoljubitel :)
Y61-3.0A
Opel Frontera 2.2 16V
Opel Frontera 3.2 V6
Subaaru Ahhujeet 100500 ja natuke peale:D
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

tänud abi pakkumast aga ma saan rakise tegemisega hakkama ise kah.
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

Rattalaagrid lõpuks vahetatud. Arvasin et kaob ära laagrite vahetusega selline imelik põrin või kõrin. Teeb sellist imelikku häält kui kiirendada ja auto kiigub üles alla, tagumine ots. On säärast probleemi kellegil olnud?
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

ei ole nagu tähele pannud et tagasillas kuskil vardaid on. lehtvedrudega on.
undamine on kah tagasillas, vähemalt tundub et tagant tuleb see undamine.
Kui ma ennem ennast halvasti väljendasin siis see urin tuleb kuuldavale eriti siis kui tee konarustest tingituna auto õõtsub kiirendades
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Üheks undamise põhjuseks võiks pidada reduktori teo ja taldriku kulumist. Kindel, et enne kui laager vahetusse läks, pani enamus õli sillast jugama (simmer laagriga ühes) ja eks vähene õli kogus võis haiget teha.
Kõikumise võivad tekitada ka vedru silmades olevad buksid, sõraga loksutades peaks näha olema.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

õli välja sillast ei tilkunud vähemalt ma ei märkanud et oleks õline kuskilt olnud ja kui ma õli sillas vahetasin siis kahe liitri kanti tuli küll õli välja. probleem ei ole kõikumises vaid siis kui auto natuke õõtsub kiirendades siis see põrin tuleb hästi kuuldavale. et kui taga ots allapoole vajub(jõnks tee peal)siis urin.
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Ratas koopasse ei käi äkki?

zum
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

Ei käi
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

:? kui Sa nüüd sillaga maadlesid oli ta all, ega sild vedrukammitsate suhtes ei liikunud, et nüüd pressib kardaanile peale. Ega rohkemat ei oskagi täpselt öelda pead ikka tõstukile ajama ja siis ehk leiad.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

ma arvan et nüüd leidsin vea üles. tilkus õli kardaani ja silla vahelt ja kui kardaani liigutasin( üles alla) siis lõtk sees. Ega ma vist muud moodi ei saa seda laagrit vahetatud kui poolteljed välja ja differ välja ja siis saan alles ligi? Teab keegi kas seal on üks laager mis seda lõtku põhjustab või on rohkem? elcats .ru lehelt sain nagu aru et kaks laagrit sellel võllil
http://www.elcats.ru/opel/details.asp?m ... A2%3A4%3A1 laagrite nr. pildil 15 ja 19

Äkki keegi targem nimetab mulle sealt pildilt numbrid mis mul vaja läheb kui seda laagrit vahetama hakkan

Natuke segane jutt aga loodan et saate aru
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Neid jah kaks tükki e. paar. Vat nüüd on vähe nutusem asi, neid niisama lihtsalt põlveotsas paika ei saa. Jääb tigu liiga kaugele hakkab hambaid lõhkuma, liiga lähedal sama häda lisaks kipub veel pooma.
Kõigepealt aga otsi kogemustega vana, ehk saab veel pingutada (koonuslaagrid).
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Vaatan, asukoht Viljandi, mine alla Kalevisse ja räägi Kuldarile oma muret...
Kasutaja avatar
hint
Fitting 38"
Postitusi: 200
Liitunud: K Okt 01, 2008 7:20 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas hint »

Jälle mingi jama, rattalaager hakkas õli läbi ajama.
vaatasin et mis siis viga laager oli oma kohalt ära liikund. Niisiis pressisin uuesti tagasi ja stopper rõngale keevitusega punkt ette. Aga hakkas uuesti läbi ajama. Ostsin siis uue laagri mingi nädal sõitu ja jälle ajab läbi. Milles asi?
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Sul oli kättesaamisega tõsine higistamine, oled kindel et laagri pesa pinnale liiga ei teinud? Ka võib pikki võlli tulla, kur võisid kriimud jääda. Ainus mis sellisel juhul aitab on vast laagriliim. Ega ta just parim lahendus ole, teinekord vahetada vaja, ongi jama käes. Muide, laagri kinnitus soovitatakse (remondi manualis) maha lõhkuda ja panna täiesti uus, meie oludes ise treida. Sul vana tagasi pandud? Tee uus ja vaata mis saab, ehk tuleb piisavalt tugev ja tihedalt vastas.
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
Vasta

Mine “Opel”