väntvõlli lihvimne

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Arx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 21, 2008 9:02 am

väntvõlli lihvimne

Postitus Postitas Arx »

Minul selline mure, et sai ostetud opel frontera 2.2 ecotec ning kui ülevaatusele läksin ja korralikult pöördesse aeti hakkas õli tuli põlema. Sai siis mootor lahti võetud ning selgus, et saaled läbi ja väntvõll tahab lihvimist. nüüd siis küsingi, et äkki keegi oskab öelda palju lihvimne maksab ja palju kõik saaled maksavad mis sinna väntvõlli juurde kuuluvad. Siduri ketas oli ka kulunud, aga selle hinda ma juba tean. öeldi et 1800 või teab keegi odavamalt
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: väntvõlli lihvimne

Postitus Postitas margus61 »

Arx kirjutas:... 1800 või teab keegi odavamalt
Mis väntvõlli lihvimist puudutab, siis mu C303 siduriketas sai hiljuti uued katted Pidurimeistris Tallinnas. Mingist veidi karmimat kasutust lubavast materjalist pandi. Kettale värvi ka peale ja tulemus oli nagu uus, nüüd autu sõidab ka ja puha.

Hinnaks 500.- aga sinu ketas võiks olla väiksema läbimõõduga -> vähem materjali -> odavam.
traatjalg
Fitting 38"
Postitusi: 345
Liitunud: E Apr 23, 2007 7:00 pm
Asukoht: Saunja 53833169

Postitus Postitas traatjalg »

Arx on kalameeste foorumist jõudnud nüüd siia- eks mõned sajad saad odavamalt aga täpset hinda praegu õhtul öelda ei oska selleks peab väntvõlli mõõtma.
kaido 53833169
Arx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 21, 2008 9:02 am

Postitus Postitas Arx »

traatjalg kirjutas:Arx on kalameeste foorumist jõudnud nüüd siia- eks mõned sajad saad odavamalt aga täpset hinda praegu õhtul öelda ei oska selleks peab väntvõlli mõõtma.
kaido 53833169
ei mina küll kalameeste foorumis pole, aga ma arvan et mu vend küll on ta kõve kalamees
traatjalg
Fitting 38"
Postitusi: 345
Liitunud: E Apr 23, 2007 7:00 pm
Asukoht: Saunja 53833169

Postitus Postitas traatjalg »

Siis olen valeinfot edastand sorry. Seal keegi sama kasutajanimega ja sama murega.Meie kaudu saab mootoriplokke puurida ja plokikaani remontida kui vaja siis väntvõllide lihvimine ka.
Arx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 21, 2008 9:02 am

Postitus Postitas Arx »

kas keegi oskaks öelda palju uus frontera väntvõll maksab (2.2 eco 100kw 96a.)
Vasta

Mine “Opel”