Musta materjali panipaik

Siia alla siis igast 4x4 videolingid.

Moderaator: Moderators

Vasta
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Musta materjali panipaik

Postitus Postitas itimees »

Terekest!

On keegi mõelnud sellise koha tekitamisele, kuhu igaüks saaks kõik oma 4x4 videomaterjali üles laadida ja kõik huvilised seal sorida saaksivad? Sihuke prügikasti moodi koht, või midagi sellist...
antik
Fitting 38"
Postitusi: 301
Liitunud: N Sept 04, 2008 3:55 pm

Re: Musta materjali panipaik

Postitus Postitas antik »

itimees kirjutas:Sihuke prügikasti moodi koht, või midagi sellist...
http://www.youtube.com/

Teine variant oleks veel http://thepiratebay.org/ jaajaa, ei ole siin midagi irnuda- torrentiga on kõige parem suuri videofaile oma masinast laiadele massidele edasi anda. Ise kasutan sellist kooslust nagu: oma server torrentflux-iga+thepiratebay. Loon oma masinas torrenti üleslaetavatest materjalidest ning panen tõmbama serveri torrentfluxi kaudu, edasi laen sama torrenti thepiratebaysse üles ning serveri allalaadimise lõppedes võin oma lauaarvuti rahulikult kinni panna- kõikse rahvas saab edasi 24h päevas tõmmata mida tahab.
"Computers are useless. They can only give you answers."
-- Pablo Picasso
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

Nüüd kaks Rookie-t kukkusid teemat arendama :lol: .

Ma ootasin natuke tõsisemate asjaosaliste arvamusi. Kusagil oli nagu mingi kodulehe tegemise teema ka, kuhumaale sellega jõutud on?

Mul gigade kaupa videomaterjali, millest keegi ehk rõõmu võiks tunda...
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

Rapidshare.com
laed üles paned kõik "ühte kausta".
Üleslaadimiseks ei pea premium kasutaja olema.
Allalaadimisel muidugi hõlbustab - ei pea seda minutit ootama.
pärast välja näeb ta midagi sellist:
http://rapidshare.com/users/YH3EF1
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

rapidshares vist 200MB max faili suurus? Mul 2008 aasta klaperjahist musta materjali 6-7GB(1GB=1024MB, oli vist nii?), ei mina viitsi hakata uurima, kuda seda lasu sinna üles nipitada.
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

märksõnad hjsplit või winrar.
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

6-7giga musta materjali on umbes pool tundi. Kui must materjal on töötlemata video sinu mõistes. Selle teed näiteks AVI'ks või MPG'ks ja jupitad sobivaks ja paned youtube'sse või toru.ee'sse ülese.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

mrt kirjutas:märksõnad winrar või hjsplit.
Siis juba 7-zip ehk? Ma paadunud avatud asja pooldaja ;) Ikkagi ebamugav. Võimalik huviline ei näe ju mingit infi enne paki avamist oma masinas?
antik
Fitting 38"
Postitusi: 301
Liitunud: N Sept 04, 2008 3:55 pm

Postitus Postitas antik »

itimees kirjutas:Nüüd kaks Rookie-t kukkusid teemat arendama :lol: .

Ma ootasin natuke tõsisemate asjaosaliste arvamusi. Kusagil oli nagu mingi kodulehe tegemise teema ka, kuhumaale sellega jõutud on?

Mul gigade kaupa videomaterjali, millest keegi ehk rõõmu võiks tunda...
Noh, mul jah nati vähe kogemusi serverite administreerimisega- ainult 14 aastat...

Ikkagi soovitan torrentit- ei tõmba vähemalt serverit kooma, kui massiliselt hakatakse mingeid ürituse videosid rahvale levitama.
"Computers are useless. They can only give you answers."
-- Pablo Picasso
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

kui sa sinna kirjeldust ei lisa siis jah
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

boob kirjutas:6-7giga musta materjali on umbes pool tundi. Kui must materjal on töötlemata video sinu mõistes. Selle teed näiteks AVI'ks või MPG'ks ja jupitad sobivaks ja paned youtube'sse või toru.ee'sse ülese.
Must materjal jah minu mõistes see asi, mis kaamerast arvutisse tõmmatud. 2008 Klaperjahil käisin Sony DCR-SR32 -ega. Ei oska praegu öelda, palju tema 6-7 giga minutites teeb. Formaat oli HQ(9M). Muide, tulevased kaameraomanikud, kõvakettaga kaamera on hea valik! Aga mitte see mudel! On muidugi võimalus, et ka sellest elukast saab korraliku pildi, aga mina ei oska.

Minu idee see, et üles laadimine oleks võimalikult lihtne, kirjeldus tekitataks automaatselt(miski tugevalt pakitud eelvaade võiks ju ka tekkida), üles laetud asi jääks konvertimatult kättesaadavaks.
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

antik kirjutas: Noh, mul jah nati vähe kogemusi serverite administreerimisega- ainult 14 aastat...

Ikkagi soovitan torrentit- ei tõmba vähemalt serverit kooma, kui massiliselt hakatakse mingeid ürituse videosid rahvale levitama.
Noojah, kui Sa sama nime all ka pingviini veebis tegev oled, siis lepiks ehk nii kokku, et it alaseid nüansse siin ei aruta :)!


Torrenti võlu ju selles, et kõik, kes tõmbavad, samal ajal ka jagavad. Ma natuke kahtlen, kas eesti 4x4 huvilisi on nii palju, et torrenti kasutamine effekti annaks.

Mina jääks alla laadimisel vana hea ftp juurde. Üles laadimine võiks käia läbi miski php vidina, mis üles laetava asja ka konverterisse suunaks.

Allalaadimine peaks olema muidugi piiratud, adminnid annaksid ühekordse loa vms.
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

Torrentiga tapad ju oma ühenduse ja halvemal juhul k oma op süsteemi.
Tore kuulda, et mingid mitme päevased ootamised ja jama võlub kedagi veel.
rapidshare servereid pole aga õnnestunud kordagi suure hulga tõmbajatega tummaks teha. iga fail dubleeritakse erinevates riikides olevatesse serveritesse, mida allalaadia valida saab. Sealhulgas k Soome. kogu liiklus toimub port 80 pealt.

Eesti avalikest ftp-dest on vist ainult lutt.eol.ee järgi.
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
itimees
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Juul 17, 2007 8:17 am
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas itimees »

mrt kirjutas:Torrentiga tapad ju oma ühenduse ja halvemal juhul k oma op süsteemi.
Tore kuulda, et mingid mitme päevased ootamised ja jama võlub kedagi veel.
rapidshare servereid pole aga õnnestunud kordagi suure hulga tõmbajatega tummaks teha. iga fail dubleeritakse erinevates riikides olevatesse serveritesse, mida allalaadia valida saab. Sealhulgas k Soome. kogu liiklus toimub port 80 pealt.

Eesti avalikest ftp-dest on vist ainult lutt.eol.ee järgi.

Ära nüüd eesti ftp-sid nii maha ka tee. Avalikega on muidugi kitsas jah... Küsi autorikaitsest, miks ;)
Muide, kui ma oma video kuhugi üles riputan ja keegi seda kusagil esitab, miks autorikaitse selle esitamise eest raha läheb küsima? Mul konkreetset case-t veel pole, aga kui tekib, siis ma pühendun tõsiselt asjale ja autorikaitsjad, pühenduge sponsorite leidmisele...
Vasta

Mine “Videod”