ATV võhikule

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

ATV võhikule

Postitus Postitas Margo »

On ka hakanud see ATV mõte painama, mingit kallist aparaati esialgu ei jõua osta ja siis on silma jäänud see isend: http://www.stenolink.ee/index.php?page= ... roup_id=11
odavamatest tundub see normaalseim, aga mida arvavad asjast asjatundjad???
hai
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 105
Liitunud: L Veebr 25, 2006 5:26 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas hai »

pane mõnikroon veel juurde ja saad juba korraliku firmaka
auto remont se on imelihtne
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

...kuna eeldan et ATV ost käib ikka läbi liisingu, siis soovitan
sellist ATV`d nagu Suzuki LT-A700 KingQuad, kuna ise sellisega
mõniaeg juba sõitnud ja pea igal maastikul proovile pannud.

Siin on üks kasutatud isend pakkuda, millel on ka juba
ARK-pakett (arvel väiketraktorina) olemas, aga puudub vints.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=256474

ja teine, millel on vints, ARK-pakett ja korralik pähjakaitse...

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=394817

...ja see kõigest minu arvamus, kui kellelgi on muud margi eelistused,
siis on need ju alati võrdlemiseks teretulnud!
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

Postitus Postitas Margo »

mind huvitab, et mida te ikka sellest asjast arvate, sellel on mulle paljud eelised, arvele võetakse mootorattana, ta on ka reaalselt kahekohaline, tal on vints ja mis kõige tähtsam, ta on mulle taskukohase hinnaga.
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Minul on kogemus 150cc hiinakaga. Mootor tiksub hästi, aga kõik muu laguneb jubedalt.
Samas, eks sealsedki tootjad arenevad. Konkreetset isendit kiidetakse:
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=103920
Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

Postitus Postitas Margo »

seda sama ma mõtlengi, mida seal kiidetakse. :P
hai
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 105
Liitunud: L Veebr 25, 2006 5:26 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas hai »

sa võiksid joeli käest saada üsna adekvaatset infi erinevate atvede kohta ja üsna hiljaaegu pakkus ta oma kava ka müüa
auto remont se on imelihtne
Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

Postitus Postitas Margo »

Ma olen seda asja nüüd natuke uurinud ka. See on suht korralik firma mis neid seal hiinas toodab, see atv on levinud soomes ja mujal skandinaavias, päris põlveotsas hiinakas ta pole. krt paistab suht on, käisin sõitmas ka temaga ja üha enam hakkab meeldima.

http://www.cfmoto.cn/atv/en/index.asp
hai
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 105
Liitunud: L Veebr 25, 2006 5:26 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas hai »

ei ole mul usku nendesse hiinakatesse ja loe palun atv foorumist ka nende kohta.
auto remont se on imelihtne
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

ei viitsi isegi midagi öelda selle hiinlase peale,sest sulle ilmselt on juba mitmeid kordi öeldud et ära osta,saad kunagi ise aru et krt olex pidanud päris atv ostma!
56157755
Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

Postitus Postitas Margo »

Ma saan aru sellest, aga lähtun asjale sellest küljest, et saan selle kätte 1/2 "päris" ATV hinnaga, mulle kui täielikule võhikule on seal masinat selle raha eest küll ja küll. Olen kindel, et mingi moment, kui on tekkinud juba kogemused ja oskan atv`d kui sellist juba hinnata, tekib vajadus selle sama "päris" atv järele, eks ma siis ostan selle, aga harjutamiseks ja proovimiseks pole mõtet 130-180k raha maksta.
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Proovimiseks pole mõtet ju 80-90k ka maksta. Pigem siis rendist jaapanlane prooviks võtta. Hiinakaga tekib üsna ruttu moment, et tahaks juba korralikku masinat. Siis oled 1 ATV eest 1,5 hinda maksnud, sest on kahtlane, kas kasutatud hiinaka eest miskit raha ka saab.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

täpselt nii ongi nagu il räägib,sest sellist atvd pärast raske müüa ka!
Pigem kogu natuke raha juurde ja osta kellegi kasutaud atv ära,igal juhul kindlam variant kui uus hiinakas!
56157755
Margo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:28 pm

Postitus Postitas Margo »

Mina küll ei ristiks kõiki hiinast tulevaid asju "hiinakateks", kahtlemata ei ostaks ma omale klassikalises mõttes "hiinakat" millel puudub igasugune tõestatav päritolu ja eurooopamõistes toimiv tehas/tootmine, mis tehakse valmis sõna ootseses mõttes põlveotsas ja neile kleebitakse külge parajasti saada olev logo. Antud toode, CFmoto on siiski toode mille arendamiseks on kulutatud raha, millele pakutakse varuosi, teenindust ja hooldust. Olen selle kaubamärgi kohta palju uurinud viimastel nädalatel ja aru saanud, et enamiku hiinakate viga ongi see, et nende kvaliteet on kõikuv, varuosasid ei pakuta ja teenindus on olematu, samuti toovad neid maale inimesed ühe kordse projekti raames, ostetakse konteineritäis ja müüakse maha, igapäeva tegevuse kõrvalt, milleks on näiteks kodumasinate müümine. Loomulikult puudub neil igasugune hooldus ja teenindusvõimalus, varuosadestki ei tea keegi midagi, sest ei teata kus see aparaat tehtudki on. Vaadake nüüd oma kodus olev olmeelektroonika, kallid firmariided ja kõik muu üle ja lugege kokku paljudel neil on märgitud tootjamaa kohale "Made in China", kas need kõik on "hiinakad"??? Vaevalt!!!
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

no aga selge siis...järelikult on teema ammendanud ennast,aga kui ostad ära siis võiksid huvi pärast kursis hoida,et kuidas kestab jne,vb tõesti on siis korralikult välja töötatud hiinakas!
56157755
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”