atv-le vints

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

hanne116
Off Roader Wannabe
Postitusi: 32
Liitunud: K Apr 20, 2005 11:20 am

atv-le vints

Postitus Postitas hanne116 »

Sugulane ostis endale nüüd kawasaki 750se. Nüüd tekkis küsimus mis vints sinna ette soetada? Mida keegi kasutab? Ise olen vaadanud ComeUp DV 2500(õigemini soovitati). Kui keegi on nõus kogemusi jagama, siis ootan huviga
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

ComeUp 2500 on igati sobilik atv-le. Ise ostsin enda omale küll T-Max 2300, seda nii hinna kui suuruse tõttu. T-Max-l on mitmeid vigu, kuid üldjoontes ajab asja ära. Põhiliseks probleemiks on siiski vintsimiseks liiga nõrk aku. Vintsida õnnestubki ainult gaasi andes, muidu jääb voolu ilmselgelt väheks.

andres
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Kui ma nüüd õieti mäletan siis Come-Upil on uus ATV vints väljas.Natuke võimasam kuid parameetritelt sama.See oleks täitsa mõte.
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Endal on Warn 2500, tuttaval ComeUp 3000. Sellel on Warniga võrreldes vabajooks raskem. Trossi väljasikutamine on tõsisem ettevõtmine. Lüliti tundub hapravõitu olevat, Warnil on rohkem “heavy duty” lahendus. Aga eks sellevõrra hinda ka poole rohkem.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

milemaker 2500-hind 5000kr,paigaldus 1500 ja see vints on ennast väga hästi tõestanud,lahjax pole kordagi jäänud!
650 kawal on peal,tagant puu külge kinni ja tõmbasin sellega sõiduauto kraavist välja ja mootor käis tühikäigul!
56157755
ir
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 159
Liitunud: E Dets 27, 2004 10:12 pm
Asukoht: Kose

Postitus Postitas ir »

kala kirjutas:milemaker 2500-hind 5000kr,paigaldus 1500 ja see vints on ennast väga hästi tõestanud,lahjax pole kordagi jäänud!
650 kawal on peal,tagant puu külge kinni ja tõmbasin sellega sõiduauto kraavist välja ja mootor käis tühikäigul!
Tere,
Küsiks,et kes seda milemaker`it müüb Tallinnas.
Oleks endalgi huvi asja vastu.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

motobox ja keegi kusagil kindlasti veel!
56157755
Kasutaja avatar
makuke
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Okt 15, 2006 8:00 pm

Postitus Postitas makuke »

endal oleks ka huvi vintsi vastu Suzuki 700 KingQuadile.. mis sellel täpselt sobiks alla.
Draakon
I spit Fire
Postitusi: 135
Liitunud: R Juun 17, 2005 3:17 pm

Postitus Postitas Draakon »

Kui üldse siis oma kogemuse pealt soovitan vaid Warn'i või Come Up'i vintse. Viimase hind parem kuid jah- free spool on tõsine sikutamine. Uus tüüp in parameetritelt ka väiksem ning norm. suuruse releeblokiga - ehk et vägagi konkurentsi võimeline Warni omaga.

Jõudu,

J.
Palju ilusaid asju...
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

olen paigaldanud nii warni kui milemakerit,aga siiamaani ple olnud kummagiga mingit jama,1,5 aasta jooksul umbes 40 milemakerit ja 10 warni,mõned come upid,see on umbes öeldud ja ei näe põhjust mix maksta rohkem warni eest kui milemaker sama hea,ainuke miinus milemarkeril warni ja come upi ees on see et warnil ja come upil lisax puldile on nupuga lüliti kaasas,aga olen pannud poes leiduvad lülitid selle asemel,nii et ex iga inimene otsustab ise mis firmat usaldab jne...
enda atvl ka milemaker ees ja väga rahul!
56157755
Draakon
I spit Fire
Postitusi: 135
Liitunud: R Juun 17, 2005 3:17 pm

Postitus Postitas Draakon »

Loomulikult töötavad kõik vintsid - aga kõik oleneb kui tihti kasutada ning kui sügavates tingimustes! :twisted:
Mina soovitan ikkagi hardcore offroadijatele.
Palju ilusaid asju...
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

olen nüüd korralikult katsetanud oma mailmarkerit,tavakasutajale piisab täiesti,nii kui sügisel suure rehvi alla panin seda hullemini ma nüüd kinni olen olnud ja nüüd ostan endale warn 4000 või come up 4000
tekkis selline küsimus,et kas keegi on come up 4000 lahti ka võtnud,miks see freespool nii raskelt käib???
come upi müüja rääkis et asi on määrdes,aga natuke ebaloogiline et 20 pluss kraadiga ka nii raskelt käib,kui tõmbad vaba jooksuga siis tundub nagu mootor käiks kaasa ja et see vaba jooks on natuke teise süsteemiga kui mailmarkeril!
Sellise vabajooksuga võistelda küll ei saa :evil:
Kui keegi on lahti võtnud ja teab mis teema sellega on siis andku teada!
Kust kohast warni kõige soodsamalt saab?
Tahaks see nädal kummagi neist ära osta aga ei suuda otsustada ja warn kõvasti kallim ka ju kui come up!
56157755
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

enam küsimusi ple,come upi võtsin lahti,määrde jutt oli loll ja tellisin warn 4000 ära!
56157755
Tegija
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: N Nov 30, 2006 8:29 pm
Asukoht: aravete
Kontakt:

Postitus Postitas Tegija »

Kahju ,et ma sattusin seda kirjutist nii hilja lugema (aga vabandust), Come -Up-il on viimasel ajal olnud küll see mure, et reduktor on määritud liiga tihke määrdega. Aga see ei tohiks olla probleem, kui puhtaks pesta ja määrida Würthi 0893 107 003-c/sf-ga. Jookseb väga hästi.Liiga hästi on ka halvasti, sest siis jookseb tross sassi.
Tiimid Tegija ja Lada Eesti, metalli nii Eestist,kui lähi-välismaalt. Juhi parem käsi. Asja sees 2001. aastast.
Jumal tänatud ,et loodi autod ja autoelekter.
Müün ja paigaldan el. vintse.Tel;506 6268 : augustvoore@gmail.com
Tegija
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: N Nov 30, 2006 8:29 pm
Asukoht: aravete
Kontakt:

Postitus Postitas Tegija »

Ja kui valida ,siis valin antud hetkel alati Come.Up-i. Küsimus miks?
Tugevam, parema ehitusega, soodsam hind.
Tiimid Tegija ja Lada Eesti, metalli nii Eestist,kui lähi-välismaalt. Juhi parem käsi. Asja sees 2001. aastast.
Jumal tänatud ,et loodi autod ja autoelekter.
Müün ja paigaldan el. vintse.Tel;506 6268 : augustvoore@gmail.com
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”