Kingquadil probleem mootoriga

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
vimartpro
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: P Mär 27, 2011 5:43 pm

Kingquadil probleem mootoriga

Postitus Postitas vimartpro »

Ehk oskab keegi targem aidata - Suzu Kingquad 700 ja selline jama,et täna poiss sõitis ning nagu ta ütles jäi seisma, enam ei käivitu. Proovisin starterit ja ei miskit pööret, käsitsi sama jama,et ei pööra nöörist. Kinni
Vaatasin õli kontrollpulka ja see oli selline hallikas, ehk siis tundub nagu võiks olla jahutusvedelik segunenud õliga. Küsimus siis järgmine - kas mootor on nüüd täitsa kinni või peaks saama seda remontida? Tänud asjalike nõuannete eest ette!
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Ma arvan,et sellele küsimusele polegi kindlat vastust.Võta lahti ja vaata mis viga.Aga arvan,et saab veel asja või hunniku varuosi..
Kasutaja avatar
kailo1
Fitting 38"
Postitusi: 262
Liitunud: T Jaan 13, 2009 5:32 pm
Asukoht: Kose

Postitus Postitas kailo1 »

Uuri ATV sportnetist
Kawasaki 750 nr"11"KOSE ORT 2011. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse 1. koht
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Postitus Postitas Heinza »

Kindlasti saab asja, olen enam kui kindel , et maisn sai kuuma. Vahetada kolb, hülss, väntvõll ja tihendi komplekt ja jälle ta käib. Kolb on hülsis kinni ja vänt on sinine. Muud viga tal pole.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

saab ikka asja,kõik asjad saab korda.
kui ise korda ei saa sis saan aidata sind.
hel
56157755
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”