atv rehvid

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

atv rehvid

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Nüüd käes aeg rehve vahetada ja järsku keegi räägiks kust tema rehve muretseb ja nende head ja vead.Arvamused kõik oodatud.Siiani olid all originaal rehvid ja need kulusid ikka suht ruttu ära (suzuki).Sõidan suht palju maastikul ja kruusateel.Vend jälle asfaldil ja oleks vaja siis mingit 50/50 rehvi. :roll: Samas pakuti ka maxxise rehve 2500-ja ei osatud nendest midagi rääkida ja hind ka suht krõbe ma arvan. http://www.maxxis.com/MotorcycleATV/ATV ... -Trak.aspx
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

2500.- 25" sur trakide jooks on hea küll. Uued rehvid on alates 4000 jooks ja see sur trak oleks sobinud sinu sõidustiilile.

Kiika atv-sport.net, seal on rehvidest jahutud väga palju.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

tänud vihje eest
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

sur trak ei sobi selle jaoks,kuna need kõige pehmema seguga rehvid ja kuluvad väga kiirelt,nende rehvidega sõidatakse jäärada ja mul oli juba ühe sõiduga palju tükke väljas.võta parem midagi muud
56157755
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

järsku oskad soovitada midagi mis on hea mulje jätnud sest need originaalid ka ikka jube p....
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Postitus Postitas no fear »

Executoinerid kuluvad suht aeglaselt-võrreldes teiste rehivdega.
Alguses olid mul all 25"-sed, nüüd 27"-sed. Päris alguses olid samuti originaalid :)
Aga Exidega on hoopiski teine tera. Otsi.
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

M.A.R.E.K kirjutas:järsku oskad soovitada midagi mis on hea mulje jätnud sest need originaalid ka ikka jube p....
Kuna ma eriti nendest "krossirehvidest" midagi tea, siis oleks targem kuulata kala juttu. Executionere mina ei soovitaks, need ikka mudarehvid puhtalt ja asfaldi peal tõristad nagu traktoriga kuni klots ümaramaks kulub. Samas on võimalik ATV-veljele autorehv peale panna, 50/50 kruusa ja asfalti, siis minu lahendus olekski autorehv.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”