Väike arutelu.

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Väike arutelu.

Postitus Postitas Veiko »

Mina olen see Veiko kes inimesi vahest tehnilises komisjonides kiusab.Kuna ATV asi on siiamaani suht piiritlemata siis teeks ettepaneku,et asja ennem suvesõitu natuke arutada.Põhjus selline,et kogemuste põhjal võin öelda,et SMS saab ATV-id jälle palju olema.
Palun täiendage nimekirja mida peaks ATV juures tehnilises kindlasti vaatama.
Minu nimekiri oleks selline:

Kiiver.
Tuled kõik mis on küljes peavad põlema.
Veokohad või veoaasad peaksid olema tähistatud.
Apteek mis ei ela ja oleks veekindlas kilekotis.
Tulekustuti vähemalt 1 kg.
Puukaitsevöö.

Eesmärk oleks see,et kõigil võistlejatel oleks turvavarustus korras.Ei ole plaanis luua erinevaid klasse orginaal ja moditud ATV-dele.

Edu,
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
ainarv
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: R Juun 02, 2006 7:13 am
Asukoht: Rapla ümber

Postitus Postitas ainarv »

Tuledest veel niipalju, et töötav pidurituli võiks kohustuslik olla. Muidu eelnev on kõik nii olnud jah. Pole mõtet asja väga keeruliseks hakata ajama.
Võistelnud 2004a alates, vahelduva eduga, nüüd Snegurocka.
ATV-ga olen isegi võitnud mõned sõidud :)
http://www.mehaanikud.ee
Boilerite puhastamine, karjäärimasinate hooldus+tööjõu rent masinatele, transportteenus väikeautoga, keevitustööd.
Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas nipper »

ARKis reg. masinatel kindlustus ja ülevaatus :?:
t:52 08 203
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

Mingeid lekkeid ei tohiks olla kindlasti, katkised/lahtised asjad võiks olla ära parandatud või mis iganes, et ei tilpneks jne. Ega tulegi midagi ette rohkem, aga see apteek võiks küll olla paaripeale üks, nagunii liigutakse koos...Lihtsalt idee :idea:
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

Mina see Pets,kes teid tehnilises kontrollib :)

Turva ja ohutusvarustus ikka masina peale kuna olukordi erinevaid ja masinad ei ole alati 100% koos ... see teie endi huvides.

Kindlasti kiiver kas siis visiiriga või prillidega nõutav.

Antoga (kes ka teid kontrollib aegajalt) haume plaane kaitsmete (ka selja) kandmise kohustuse üle ehk siis ilma ei tahaks rajale lasta,eriti Klapperjahil.
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
suzukikq
Off Roader Wannabe
Postitusi: 32
Liitunud: N Dets 04, 2008 10:52 pm

atv

Postitus Postitas suzukikq »

mis tähendab, et Veokohad või veoaasad peaksid olema tähistatud?
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Postitus Postitas Heinza »

Nagu reeglistik ütleb autode kohta, siis veoaasad peavad olema värvitud erksavärviliseslt. Nii leitakse ka võõraste poolt üles koht kust tohib sinu massinat vedada kui sul omal pea lõhki ja või kodarad pooleks. Lihtne.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Postitus Postitas no fear »

Autodel on see veokohtade ja aasade teema ikka vähe teistsugune kui ATV-del ju? Raudne rusikareegel ütleb, et esimene aas on ees keskel ja tagumine aas taga keskel.
Autode puhul on see küsimus, et ei tea, kumbal pool ning kas põhja all või siis stange taga.
... et erksavärviliselt värvitud - ei ole ka probleem see aasake miski värviga üle lasta ju!
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
Rtuning
Rock Crawler
Postitusi: 520
Liitunud: K Mai 19, 2004 11:58 am

Re: Väike arutelu.

Postitus Postitas Rtuning »

Tuled kõik mis on küljes peavad põlema.
Suunatuled võiks mitte arvesse minna, kuna enamustel need lühises ja ussitanud! Kõik muud tuled,peaks olema 100% korras.
Offroadis ammu-ammu-ammu:)
Suur Maasturite Talvesprint korraldaja
ATV / Maasturi lumesahad ja -lisavarustus.
Metallitööd ja Maasturite ehitus Motohouse oü
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

Kas mitte ei ole nii, et suunatulesid pole ülevaatusel vaja?(st. neid vilkuvaid vaid võivad ka helkurid olla, nagu Peebu masinal)
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

Tegelikult on vist asi nii, et kui võistlus eeldab mööda avalikku teed sõitmist, siis peavad olema aparaadid nii tehniliselt korras nagu seda nõuab liikluseeskiri. Mööda avalikuks liikluseks avatud teed saab liikuda ATV mis on L7 või T5 kategooriaks registreeritud. Kui tegemist on maastikusõidukiga, siis on lubatud vaid tee ületamine ja tankimine. Sellest siis idee, et suletud ringrajal peaks olema kohustuslik gabariittuli, pidurituli ja ehk tagurdamistuli, et tagada kaasvõistlejate ohutust. Kui võistlus eeldab avalikel teedel sõitmist neid võistluse ajal liikluselesulgemata, siis ei tohiks seal midagi sõita ilma suunatuledeta, kehtiva ülevaatuseta ja liikluskindlustuseta. Ehk samad nõuded nagu võistlusautodele.
Kirjaoskamatu pähkel
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”