ATV vettpidavus?? ja kus on kyttefilter?? :roll:

Neile, kes ei karda, kui kereni märg oled ja silmad tahavad okste taha kinni jääda... Tõelised hulljulged. Kõik siia, kokkusaamistest lihtsa ATV teemaliste juttudeni.

Moderaatorid: jr, hulkur, Moderators

Vasta
suzuki83
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Nov 20, 2008 2:52 pm
Asukoht: märx

ATV vettpidavus?? ja kus on kyttefilter?? :roll:

Postitus Postitas suzuki83 »

atv peaks ju sadula alumise servani vett kannatama(kingqad), kuid siin suure lumega lustides hakkas atv köhima, sõitsin atvga põhjast kõrgemas lumes, tegin pirukaid jne,... hakkas turtsuma, tyhikäigul töötas-a kui gaasi andsin tahtis välja surra(suri kaa). jäi mulje nagu oleks õhupuhasti lahti vms et liialt õhku... a meelitasin sõites hoo ylesse ja natukese aja pärast töötas jälle normselt,,... ja nii mitu korda!! kust viga otsida??? teineasi:ei leia ma kytusefiltrit, et kas on paagis sees või kusagil pritsungis ..et peaks ju ikkagi olema ja kui ikkagi on siis kuidas kõige lihtsam vahetada :?: :!: :?:
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

Tere, külasta http://foorum.atv.pri.ee/,
seal saad kõigile oma küsimustele kiiremini vastused!
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
kermo
Fitting 38"
Postitusi: 247
Liitunud: K Sept 03, 2008 5:31 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kermo »

Mul tekitas samasugused sümptomid märg süütepool.
Kermo
53786526
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

Küünal ja piip on kõige tõenäolisemad vead. Vaata et pragusid ei oleks, kui on, siis vaheta kogu kupatus ja ära enam maha keri.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
suzuki83
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Nov 20, 2008 2:52 pm
Asukoht: märx

suzuki83

Postitus Postitas suzuki83 »

misasja ma maha kerin..??? oma atvlt kilte vää,.. milleks? arvad et läheb paremini edasi v?? eks vaatan yle piibu ja syytepooli... a kyttefilter??????
kermo
Fitting 38"
Postitusi: 247
Liitunud: K Sept 03, 2008 5:31 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kermo »

Vaata üle süütepool-juhtmed ja küünal.Vajadusel vaheta välja,kuna viga tõenäoliselt seal.Keeramise jutt käis küünla kohta vast.
Kermo
53786526
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: suzuki83

Postitus Postitas Arxs »

suzuki83 kirjutas:misasja ma maha kerin..??? oma atvlt kilte vää,.. milleks? arvad et läheb paremini edasi v?? eks vaatan yle piibu ja syytepooli... a kyttefilter??????
Selline kirjastiil on väga häiriv. Püüaks natukenegi ennast kokku võtta ja normaalselt, inimese kombel kirjutada. Maha kerimine käis jah küünla kohta - niisama ei ole mõtet piipu maha võtta ja peale toppida.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
suzuki83
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Nov 20, 2008 2:52 pm
Asukoht: märx

Re: suzuki83

Postitus Postitas suzuki83 »

Arxs kirjutas:
suzuki83 kirjutas:misasja ma maha kerin..??? oma atvlt kilte vää,.. milleks? arvad et läheb paremini edasi v?? eks vaatan yle piibu ja syytepooli... a kyttefilter??????
Selline kirjastiil on väga häiriv. Püüaks natukenegi ennast kokku võtta ja normaalselt, inimese kombel kirjutada. Maha kerimine käis jah küünla kohta - niisama ei ole mõtet piipu maha võtta ja peale toppida.
miks mina pean ennast kokku v6tma kui sina ei oska ennast väljendada,... sina said ju minu kirjast aru , aga mina sinu kerimisest ei saanud (kyynlaid keeratakse maha, mitte ei kerita) sorry klui sind solvasin, a ma ei ole ka iromant!! :P :roll:
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Re: suzuki83

Postitus Postitas seff »

suzuki83 kirjutas:
Arxs kirjutas:
suzuki83 kirjutas:misasja ma maha kerin..??? oma atvlt kilte vää,.. milleks? arvad et läheb paremini edasi v?? eks vaatan yle piibu ja syytepooli... a kyttefilter??????
Selline kirjastiil on väga häiriv. Püüaks natukenegi ennast kokku võtta ja normaalselt, inimese kombel kirjutada. Maha kerimine käis jah küünla kohta - niisama ei ole mõtet piipu maha võtta ja peale toppida.
miks mina pean ennast kokku v6tma kui sina ei oska ennast väljendada,... sina said ju minu kirjast aru , aga mina sinu kerimisest ei saanud (kyynlaid keeratakse maha, mitte ei kerita) sorry klui sind solvasin, a ma ei ole ka iromant!! :P :roll:
mida sa paugud ? süüde on vale v? , kui keegi püüab nõu anda siis äärmiselt juhm on teda oma tobeda kiltide kerimise ja sellest tuleneva edasiminemise kohta halvustadada! :twak
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

ainult üks ärapanemine käib,kurat,mul on suurem,kui sul ja kui sa seda ei tea oled loll. :lowblow võtame rahulikumalt.oli ju kirjutatud "ära enam maha keri"
nii,et seff "RAHU"
:evil:
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

RAMBO kirjutas:ainult üks ärapanemine käib,kurat,mul on suurem,kui sul ja kui sa seda ei tea oled loll. :lowblow võtame rahulikumalt.oli ju kirjutatud "ära enam maha keri"
nii,et seff "RAHU"
:evil:
kuna lumi on sulanud ja vett on palju siis saab minna rahulikult minna "rahunema" mudaauku , kohe teen seda atvga ja kui peaks paukuma hakkama vms siis tulen kurdan siin kogemustest :tooth: peace jõuluaeg on algamas :69
Vasta

Mine “All Terrain Vehicles maakeeli ATV”