Mitsubishi L200 2005 esisilla probleem.

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
MitsuMFK
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Juul 11, 2018 10:16 pm

Mitsubishi L200 2005 esisilla probleem.

Postitus Postitas MitsuMFK »

Tere.

Mul selline probleem, et sõites maastikul 4H. Tagasi teele jõudes panin käigukangi 2H peale aga esisild jäi undama. Mida teha, kust viga otsida????
MitsuMFK
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Juul 11, 2018 10:16 pm

Re: Mitsubishi L200 2005 esisilla probleem.

Postitus Postitas MitsuMFK »

Kus kohas asub vaakummembraan täpsemalt? Asvaldil keerates käib esisillas mingid nõksud mida varem ei olnud aga samas R/D Lock on väljas
MitsuMFK
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Juul 11, 2018 10:16 pm

Re: Mitsubishi L200 2005 esisilla probleem.

Postitus Postitas MitsuMFK »

https://www.facebook.com/groups/1886800 ... up_comment .

Eile uurisin ma ka fb ja seal räägiti sellisest asjast ja kas nagu kas selliste sümptomitega võib see membraan jamada?
MitsuMFK
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Juul 11, 2018 10:16 pm

Re: Mitsubishi L200 2005 esisilla probleem.

Postitus Postitas MitsuMFK »

Saadan selle vestluse kopeeritult siis äkki saab kuidagi aidta

Tere.
Mul selline probleem, et sõites maastikul 4H. Tagasi teele jõudes panin käigukangi 2H peale aga esisild jäi undama. Mida teha, kust viga otsida??? autoks mitsubishi l200
*Esisild ei tule tagant ära ilmselt, tagurda natuke mõned meetrid siis vast peaks lahti ühendama rummulukud.
--tagurdasin 2H pea 20m aga ikka esisild veab
*mis a masin sul on ?
2005
*ok, neil minu mälu mööda oli neil tahe kammajaa mingi vaakumsolenoidiga mis seda lülitab,,pasas turnides kippus see katki minema ja sitta täis ja hakkab see komöödia pihta..lase kellegil üle vaadata esisilla lülituse-lukustuse mehanism :) (võin ka mööda panna)
*Ja siis hakkab ka häda kui rehvid on ebaühtlaselt kulunud,tagumised siis poole mustrivõrra siledamad.
* Vahekastile vist kippus see rehviteema käima :p enim
* Jah,ja samas ka sisse/välja lülitusele...pidi tagurpidi käiguga vahest lausa rapsima et nelik tagant tuleks.
--kas tagurpidi käiku peab rapsima 2H?
*jep
*2h on tagavedu 4h on nelivedu ja 4hl on 4x4 aeglustiga :p tagaveoga rapsida kyll ei tohiks niiviisi. Minul l200 kyll ei rapsind aga mul olid ka ees manu rummulukud.
--algul vilkus see roheline silla tuli siis kustus ära lõi uuesti põlema kustus uuesti ära ja enam ei põle ega ka vilgu
*See R/D peaks tähendama diferentsiaali lukku..seega kui tuli ei põle ega vilgu peaks sild olema väljas.
--roheline armatuuri mitte r/d ( see töötab ilusti) ja ka aeglusti
*Seda ma räägin ju
--eile ostin auto siis vilkus roheline 2H sõites nüüd ei ole kuidagi pidi isegi tuld näha
*Aga kui proovid uuesti nelik sisse,aeglusti sisse ja välja ja kõikides reziimides sõita edaspidi tagurpidi? Jäin siin mõtlema et 2H märki ei tohiks olla ju...on 4H ja 4L..või ma eksin?
--kangi peal oli 2H , 4H ja 4L. eile ostes oli tagavedu sees aint
*Jah aga 2H tuld kui sellist armatuuris.. Kui viitsid võid proovida...paned kangi 2H R/D off Viskad pikali alla ja keerad vahekasti kardaani,kas käib ringi või mitte...mootor ei pea käima.
--proovisime ei käi ringi
* Sõida vaikselt koju,ära kihuta..parem kui oleks kruusateed..asfaldil ristmikud keera hästi rahulikult..muud hetkel ei oska soovitada..homme pöördu eelmise omaniku jutule,äkki oskab midagi selgitada...kas on palju maad koduni?
--me õnneks kodus juba siin hakkasime viga otsima .
*Ok..viga võib olla mehhaaniline juba..küsin korra sõbralt kui ta ei maga veel...samas siin peaks olema helgeid päid kuhjaga kes unepealt vea ära ütlevad....Mitsubishi foorumis on üks tark mees ka
Jaan mcc oli vist nimi..tema peaks nende hingeelu täpselt tundma..

väga paljud soovitasi tagutdamist aga see ei aidanud.
Vasta

Mine “Mitsubishi”