paak

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

paak

Postitus Postitas gunts1 »

Tere.

Kas kellelgi on kokkupuudet olnud metallist paagi vahetamisega mingit sorti plastikust paagi vastu. Mitsubishi Pajero 2.8TD 92kW 1997. Kuidas selline vahetus tööle hakkaks.
Paak 60l. Kas Pajero Sport väga erinev.
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

Re: paak

Postitus Postitas belmondoke »

gunts1 kirjutas:Tere.

Kas kellelgi on kokkupuudet olnud metallist paagi vahetamisega mingit sorti plastikust paagi vastu. Mitsubishi Pajero 2.8TD 92kW 1997. Kuidas selline vahetus tööle hakkaks.
Paak 60l. Kas Pajero Sport väga erinev.
Miks see paak nii väike on.mul 98a.ja paak 100l. või tiba alla?
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

Re: paak

Postitus Postitas gunts1 »

Sest mul on 3 ukseline masin, aga sul 5 ukseline.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: paak

Postitus Postitas v6sa »

jaan mmc kirjutas:Klaasplastist paaki ei soovita, üks känd ja tükid taga. Spordil on erinev paak.
Kaitse ei säästa? Leebet painutamist plastid ju taluvad, teravaid elamusi ei kannata.

Sel on paak vist kaunikesti haavavalt saba all?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

Re: paak

Postitus Postitas gunts1 »

Nende paakide häda on selles, et keskelt kokku pressitud osa mädaneb lihtsalt läbi ja hakkab tilkuma. Olen läbi põdenud selle nii Galloperiga kui ka Pajerol hakkab ilmnema sama häda. Mõtlesin, et võib olla sobitada mõne sõiduauto paak alla, aga kuidas sobivad pistikud ja näiduki tahaks ka ikka tööle saada.
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

Re: paak

Postitus Postitas gunts1 »

Mõtlesin just seda, et varemalt kui omasin 91 aasta Passatit, siis sai mammisid veetud seene- ja marjametsa ning üle kändude sai lastud ka vahest, ei juhtunud miskit suuremat. Vahest kriipis vähe rohkem paaki ja oligi kõik. Polnud seda nägugi, et hakkaks kuskilt purunema. Pajerol ka nõrk koht veel paagist väljatuleku torud. Kui need läbi mädanevad ega seal siis suurt vist teha enam pole.
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

Re: paak

Postitus Postitas belmondoke »

Hiljuti vahetasin neid torusi.Ainult esinduse teema ja 90 raha.
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

Re: paak

Postitus Postitas gunts1 »

Ehk elmondoke kirjeldad vähe, mida seal siis tehti. Ise olen vaadanud, et neid peeneid polte ei võta millegagi lahti ilma murdumata. Asendamise plaani pole olnudki kuna minu arust pole neid võimalik ka vahetada olnud. Mida sinu autoga siis tehti konkreetselt.


Tänud vastamast.
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

Re: paak

Postitus Postitas belmondoke »

Vahetasin ikka ise.Aga toruvidina ja uue tihendi ostsin esindusest.Mul õnneks tulid kõik poldid ilusti lahti.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: paak

Postitus Postitas puhvel »

gunts1 kirjutas:Mõtlesin just seda, et varemalt kui omasin 91 aasta Passatit, siis sai mammisid veetud seene- ja marjametsa ning üle kändude sai lastud ka vahest, ei juhtunud miskit suuremat. Vahest kriipis vähe rohkem paaki ja oligi kõik. Polnud seda nägugi, et hakkaks kuskilt purunema. Pajerol ka nõrk koht veel paagist väljatuleku torud. Kui need läbi mädanevad ega seal siis suurt vist teha enam pole.
Vot just, miks herrad ajavad siin miskit klaasplasti juttu kui on olemas plastpaagid.
Ei mingit klaasi nagu vanal passatil näiteks ja neid marke küll veel peaks olema ja ei usu, et kergesti lagunevad.
XC 70
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: paak

Postitus Postitas puhvel »

Ei Mitsudest ei tea aga muud sinna ei areta vist jah ?
XC 70
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: paak

Postitus Postitas uppund kana »

Paak on ikka osavate näppude klubi. Kunagi taastasime ühte vana Ford Taunust ja paak oli täitsa ussipuru. Ega muud kui võtsime vana paagi jäänused ja lammarisse. Lõpuks mitu tundi hiljem oli meil plastikust paak mis sobis pea ,et samade vitsade vahele. No oli küll vist ainult 35L aga parem kui tilkuv. See plast paak on tegelikult täitsa tugev tükk. Kannatab painutamist küll ja veel. Kohe tuleb meelde näit. Renault Kangoo 2003 a millel on plast paak ja muumeelest on Renault kaubikutel vist kõigil plast paagid all. Lisaks peaks sinna paaki saama aretada kõik võimalike torusid ja pumpasid kuna paagil peal on suur keeeratav kork.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Vasta

Mine “Mitsubishi”