Pajero vibra

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
mart551
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: N Sept 25, 2014 12:17 am

Pajero vibra

Postitus Postitas mart551 »

Tere.

2011 a. Pajero 3,2 147kW. Kui kohapeal D on sees ja pidurit all hoida, tekib 90% juhtudest vibratsioon üle kogu auto. N peale lükates kaob. Samas on mõned helged päevad, kus seda ei ole üldse. Kui pidurit all hoides kergelt pööret anda, vibra kaob/väheneb.
Teiseks on selline probleem, et maanteel nii 80-90ga sõites tekib ka kerge värin sisse (umbes nagu oleks kardaan tasakaalustamata) just ainult 5nda käiguga. 1-4 käiku töötavad väga ilusasti, aga kui käsitsi 4nda pealt 5s sisse lükata või vastupidi, käib kuskilt justkui mingi lõtku hääl läbi. See tekib ka siis kui võtta jalg järsult gaasipedaalilt ära või ka gaasi andes. Kust peaks hakkama viga otsima? Kas tõenäoliselt kastiga mingi jama? Oskate ehk mingit pädevat remonditöökoda soovitada?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Pajero vibra

Postitus Postitas TiitR »

LC120-l maadelsin samade sümptomitega - sai vahetatud mootoripadjad, kuid tulemusteta. Järgmiseks pakkus Amserv kasti turbiini, kuid sinnani ma ei jõudnud, enne osteti auto ära. Mul tegi niimoodi siis, kui hakkasid külmemad ilmad.
mart551
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: N Sept 25, 2014 12:17 am

Re: Pajero vibra

Postitus Postitas mart551 »

Mina sain oma hädast lahti kõikide vahekasti andurite vahetusega. Pärast seda on eelnevalt kirjeldatud jamad kadunud.
Vasta

Mine “Mitsubishi”