Kuidas käib?

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Kuidas käib?

Postitus Postitas Uko »

Nimelt,kuidas käib ära sisemine pooltelje kaitse kumm.Pole kunagi vaja läinud,aga näed sa nüüd on vaja lahti võtta.Kummi kate katki.Tegu L200 ga 2006 aastast.Kas välimise kondi saab otsast maha või peab pooltelje alt ära saama.Ja veel,mis pagan sellel mudelil siduris tühikäigul koliseb?Ketas?Selle südamik õigemini?Või hooratas ise,see ju mitmest osast.On ehk mingeid kogemusi kellelgi?
olge marurahulikud!
tt75
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: E Nov 23, 2015 11:36 pm

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas tt75 »

Endal vahetasin kust l300 sisemise poolteljeotsa tolmukaitse kummi.Mõtlesin et vastan sulle kirjalikult,aga tulep vist liiga pikk kiri...
Helista mulle ja ma võin sulle kirjeldada kuidas ma seda tegin ja mis järjekorras.
Minu number;51 09 409 !
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas Uko »

On uuem jah,aga tänud vastamast.
olge marurahulikud!
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas Uko »

Nii,vahetatud.20 minutit,uuemal käib veel lihtsamini kui eelmisel mudelil.
olge marurahulikud!
vedu4
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Mär 19, 2016 9:14 pm

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas vedu4 »

Huvitaks kah nn. uuema, 2006 ja edasi mudeli parempoolse veovõlli sisemise kaitsekummi vahetuse töökäik. Jaan on eelmise oma päris hästi lahti kirjutanud.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas Uko »

Parempoolset nüüd ei tea aga vasak käib suht lihtsalt ,ülemine liigend käib kolme 8 se poldiga küljest,rooliots ka lahti,kondi otsast mutter lahti ja rummu kürvale saada.hästi napilt tuleb.Nüüd kergelt tõmmates tuleb kogu pooltelg tifrist välja.Ülejäänu nii laiali nagu Jaan kirjeldas.Võin sellest uuemast L-200 st veel midagi kogemuste põhjal kribada kui kedagi huvitab.
olge marurahulikud!
vedu4
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Mär 19, 2016 9:14 pm

Re: Kuidas käib?

Postitus Postitas vedu4 »

Seekord B-osa lõdvik juba olemas, eks saab jälgitud kaua kestab. Ukole, et võib kribada küll, huvi on.
Vasta

Mine “Mitsubishi”