Käsib õli juurde panna

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
jaanalliksoo
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: N Nov 24, 2011 11:16 pm

Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas jaanalliksoo »

Vahel peale 5-6 km läbimist süttib õlikannu tuli korraks.Aga juurde ei oska kusagile valada.Karter ja käigukast on OK.Aga äkki on kusagile veel vaja...Mingi vahekast või..Auto on 2001 aasta pajero Did
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas TiitR »

jaanalliksoo kirjutas:Vahel peale 5-6 km läbimist süttib õlikannu tuli korraks.Aga juurde ei oska kusagile valada.Karter ja käigukast on OK.Aga äkki on kusagile veel vaja...Mingi vahekast või..Auto on 2001 aasta pajero Did
Vahekastil nüüd küll tasemeandurit pole. Võimalik viga, et mootoriõli tasemeandur paneb segast.
hillar
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: P Dets 14, 2014 12:01 am

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas hillar »

Lase õlisurve ära mõõta, äkki hakkab õlipump ära väsima. Millal üldse viskab õlitule põlema? Mul ühel autol viskas alati mõnes järsemas kurvis õlitule põlema, kui miinimum norm sees...
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas TiitR »

hillar kirjutas:Lase õlisurve ära mõõta, äkki hakkab õlipump ära väsima. Millal üldse viskab õlitule põlema? Mul ühel autol viskas alati mõnes järsemas kurvis õlitule põlema, kui miinimum norm sees...
Siin tuleks nüüd eristada õlisurve ja õlitase. Mina saan aru, et teemaalgatajal põleb õlitaseme märgutuli?
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas CaveMan »

3. gen. Pajero tulesid ei tea aga 2. gen on nii õlirõhu kui õlitaseme tuled erinevad ja mõlemad on õlikannu pildiga. Alustaks väljaselgitamisest, mida antud autol see märgutuli tähendab üldse.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas TiitR »

Seda minagi, et kõigepealt teha selgeks kumb tuluke lärmab? Tavaliselt on õlirõhu märgutuli punane ja õlitaseme oma kollane. Kas ka Pajero Mk3-l nii, ei tea.
jaanalliksoo
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: N Nov 24, 2011 11:16 pm

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas jaanalliksoo »

tuluke on oranž ja alati hakkab põlena pärast 6 km läbimist.Kui sõidan kodust välja siis täpselt ühe koha juurde jõudes
HenryRa
Fitting 38"
Postitusi: 209
Liitunud: E Nov 17, 2014 7:10 pm

Re: Käsib õli juurde panna

Postitus Postitas HenryRa »

Mul täpselt sama seis. Eks ta ilmselt tasemeanduri viga on kuna tase tundub ok olevat, ennast see ei häiri ja kustub ära kui gaas korra maha lasta.
Vasta

Mine “Mitsubishi”