Inspektsioon ostis röövpüüdjate tagaajamiseks amfiib-Volvo

Koht, kuhu tuleks panna lingid, mille sisuks on vaid see, et vaadake, kui kena autopilt. Samuti pole keelatud panna siia linki, vaadake, kui kena tibi...

Moderaator: Moderators

Paheero
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: K Nov 22, 2006 3:41 pm

Postitus Postitas Paheero »

http://www.tehnikamaailm.ee/est/tm/2005 ... aderID=182

oluliselt parem valik ja ka vähema raha eest.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Argodest ATVde hinnad algavad umbes sealt, kus tavalistel ATVdel lõpevad – 150 000 kroonist kuuerattalisel Bigfootil, jõudes kaheksaveolise ja lintidega varustatud Avengeri 240 000 kroonini. Aga see pole mingi piir, sest lisavarustuse abil on seda võimalik hõlpsasti ülespoole kruvida.

Mh? Ja selle eest saab plastvanni, millel pole kütet, korralikke toole, kesklukku, elektriaknad (võibolla pole ka neid volvol) jne jne.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Paheero
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: K Nov 22, 2006 3:41 pm

Postitus Postitas Paheero »

erik kirjutas:Argodest ATVde hinnad algavad umbes sealt, kus tavalistel ATVdel lõpevad – 150 000 kroonist kuuerattalisel Bigfootil, jõudes kaheksaveolise ja lintidega varustatud Avengeri 240 000 kroonini. Aga see pole mingi piir, sest lisavarustuse abil on seda võimalik hõlpsasti ülespoole kruvida.

Mh? Ja selle eest saab plastvanni, millel pole kütet, korralikke toole, kesklukku, elektriaknad (võibolla pole ka neid volvol) jne jne.
oiplääd.... :lol: Aga selle eest saab töövahendi, mis ei upu ka siis kui kõik rehvid ribadeks on. Kas röövpüüdjate tagaajamiseks õhukesel jääl on elektriaknad ja kesklukk vajalikud? Või on olulisem võime iseseisvalt lahvandust või jääpragu ületada ja vintsi abil ka veest välja ronida. Ja küte on ka mootorsaanidel, küllap ka sellele Argole saadaval. See karakat jääbki sinna, kuhu ta vajus (loodetavasti vee peale) kuni tuleb seesama "röövpüüdja" kes tõmbab ta ehk välja. Kui tuule ära keerab ja karakat juhtumisi valele poole jääpragu jääb, siis kutsume PA kopteriga või Varnja poisid hõljukiga vapraid inspektorid päästma :lol: karakat aga purjetab sinna, kust suur osa tema komponente pärit.
Saa Erik ometi aru, et see riistapuu, maksku mis ta maksab on nimetatud otstarbeks tegelikkuses üsna kõlbmatu. See, et peipsi kalamehed endale sarnasid asju ehitavad, ei ole tingitud mitte hirmheast sobivusest, vaid sellest, et finants ei võimalda midagi sobivamat soetada. Karakat on kõige odavam ja lihtsam võimalus oma tööd teha ja oma nahk päästa, kui asjad hapuks lähevad. Pealegi käivad kallaste mehed reeglina paari-kolme kaupa jää peal ja kui üks hädas siis teised aitavad. Üksik karakat on vees abitu nagu kala kuival.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

erik kirjutas: Mh? Ja selle eest saab plastvanni, millel pole kütet, korralikke toole, kesklukku, elektriaknad (võibolla pole ka neid volvol) jne jne.
elektriaknad ja kesklukk? :lol: kõlab juba nagu minu 4Runner, kliimaseade ja nahkistmed on veel puudu! :)

KUID see eest on Argos standartvarustuses topsihoidja! Kas hõbekollis on?
tehnikamaailm kirjutas: ...Näiteks on standardvarustuses topsihoidik (iseasi, mis sellega keset metsa rappuvas sõidukis peale hakata)!...
Klge, see teema kisub libaks... tglt ka!
peace!
rommi
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

ole 6 rattalise variandiga sõitnud...sellega sa kedagi kinni küll ei püüa,mingi kõvema joobega peipsi kalur tuiskax soome kelguga ka mööda :lol:
Pigem juba atv-jet http://www.ize.hu/click.php?id=769&url= ... id%3D30380
kui on vaja karakati taga ajada siis kõige lihtsam seda teha ju sarnase masinaga mitte vanniga mööda peipsit sõita!Kusagil rabas on see vann kindlasti hea aga mitte vees ja jääpeal!
56157755
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

To: Paheero

Vaata ma olen põhimõtteline vaidleja, eriti kui mul on õigus oma arvamusele ja see pole teatavas vaatevinklis VALE.

Mulle teeb sinu tulisus nalja, eriti veel sellepärast me räägime erinevatest asjadest.
Mulle absoluutselt karakati konseptsioon ei meeldi, nad on kohmakad, enamasti väga sitasti ehitatud ja pealekauba haisevad viina, küüslaugu ja kala järgi.
Miks ma tule üles võtsin, oli see, et sa kommenteerisid antud sõidukit sõnadega, et selle raha eest oleks neid 10 saanud ja ma vist selgitasin veenvalt et ei oleks. Thats it.
Kõik mu, kas see pann on veekindel, tulekindel ja uppumatu on juba OT.
Ja mul on ausalt savi, kas sellega püütakse mõni röövpüüdja või mitte.

Soovin rahu aga vaielda mulle meeldib.

Erik
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Paheero
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: K Nov 22, 2006 3:41 pm

Postitus Postitas Paheero »

To Erik:
Ja mul on ausalt savi, kas sellega püütakse mõni röövpüüdja või mitte.
Nüüd vaatame teema pealkirja... ja ei viitsi enam.
Peace
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Härrased!
Teema algatajana võtan endale õiguse otssd kokku tõmmata ja teema lukku panna.

Kui keegi leiab selle imeeluka kohta netist täpsemat infot või uusi pilte, siis andke mulle märku, teeme teema uuesti lahti.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Suletud

Mine “Pildid”