Paar pilti piiri tagant

Koht, kuhu tuleks panna lingid, mille sisuks on vaid see, et vaadake, kui kena autopilt. Samuti pole keelatud panna siia linki, vaadake, kui kena tibi...

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas Kult »

Kes tahab tark ja osav olla voib pakkuda kus pildid tehtud, kindlasti on teadjaid.
Pilt
Pilt

See pole taitsa samas kohas, aga 4x4 on ikka. Mulle kui koige paksemale anti koige vaiksem.
Pilt
5I65692
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas Leedu »

Gruusia?

Sa postita rohkem pilte ja kirjuta jutt ka juurde, muidu na tuima võitu..
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Re: Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas Kult »

Gruusia on ta kyll, akki keegi teab täpset kohta.
Kui aus olla siis ega midagi nii erilist raakida ei ole, oli suht jooma/seiklusreis. Ise ei soitnud.
Kes viitsib vaadata siis siin moned pildid videoks tehtud, mitte midagi erilist.
http://s210.photobucket.com/albums/bb23 ... avideo.mp4
5I65692
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas Leedu »

Pankisi org.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Re: Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas Kult »

Kuskil seal kandis on jah, poolel teel Omalost tagasi, koige korgemas punktis tee peal, oli vist 2800-3000m.
Kui laksime siis keegi ei kartnud(kohalikud kihutavad ja mitte vahe) kuna napsutasime, aga tagasi tulles oli koigil pohmakas ja siis jalle koik kartsid, sai autojuhtidel oeldud et maksame rohkem, aga soitke normaalsemalt aga ei midagi. Ma olin nivas molemad otsad ja juht meelega (vist) jai eesmisest autost maha et saaks taiega jargi kihutada. Mingi venekeelne kamikaze lugu kais taustaks ja tegelane raakis kes kust on alla soitnud ja kui paljud surma saanud. Samas Thiblisi taksojuhid olid veel hullema, kes on kainud teab.
5I65692
Kasutaja avatar
juss9
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: L Mär 07, 2009 8:56 pm
Asukoht: tallinnn

Re: Paar pilti piiri tagant

Postitus Postitas juss9 »

Kult kirjutas:Kuskil seal kandis on jah, poolel teel Omalost tagasi, koige korgemas punktis tee peal, oli vist 2800-3000m.
Kui laksime siis keegi ei kartnud(kohalikud kihutavad ja mitte vahe) kuna napsutasime, aga tagasi tulles oli koigil pohmakas ja siis jalle koik kartsid, sai autojuhtidel oeldud et maksame rohkem, aga soitke normaalsemalt aga ei midagi. Ma olin nivas molemad otsad ja juht meelega (vist) jai eesmisest autost maha et saaks taiega jargi kihutada. Mingi venekeelne kamikaze lugu kais taustaks ja tegelane raakis kes kust on alla soitnud ja kui paljud surma saanud. Samas Thiblisi taksojuhid olid veel hullema, kes on kainud teab.
Kas sõit meenutas midagi sellist. :D https://www.youtube.com/watch?v=1SCd10PWCe0
Vasta

Mine “Pildid”