Metsloomadele süüa viimas

Koht, kuhu tuleks panna lingid, mille sisuks on vaid see, et vaadake, kui kena autopilt. Samuti pole keelatud panna siia linki, vaadake, kui kena tibi...

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Metsloomadele süüa viimas

Postitus Postitas TiitR »

Paar pilti, kui täna sai sigadele vilja metsa viia...mina siis pildistaja ja driveri/kaevaja :oops: rollis.
Pilt
Pilt
Pilt

..poleks uskunud, et Pajero ennast sellises olukorras "täis teeb" :re :rofl:

...10 minutit hiljem oli väga heaks neljandaks liikmeks labidas :yupikaye
Viimati muutis TiitR, P Mär 01, 2009 8:07 am, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Aidakas
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Jaan 02, 2008 11:00 pm
Asukoht: Pikavere.

Postitus Postitas Aidakas »

Pole midagi, vahest peabki kaevetöid tegema. Saab aega et mõelda mis valesti läks ja auto võimetel on ju ka piirid.
Kaua aega läks, kuni jälle ise liikus?
Kes juhtumisi tahab pilte kasutada, palun, ei keela, viisakas (mitte kohustuslik) oleks sellest ka privas teada anda.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

Aidakas kirjutas:Pole midagi, vahest peabki kaevetöid tegema. Saab aega et mõelda mis valesti läks ja auto võimetel on ju ka piirid.
Kaua aega läks, kuni jälle ise liikus?
Tegelikult oli mu küsimus jahiseltsi esimehele "Kas me ikka peame TÄNA selle vilja välja vedama?"..vastuseks ...JAH..aga labidas ja head kaaslased olid olid abiks :D
toits1973
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 110
Liitunud: L Nov 29, 2008 4:17 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toits1973 »

Teil seal Tartu kandis vedas jah saite ikka talverõõme ka tunda,mis meist siin Tallinnas jälle järjekordselt kaarega mööda läks või siis peaaegu kaarega (kahjuks).
---------------------------------
Autod on sõitmiseks mitte ...
Kasutaja avatar
Ptyyp
Fitting 38"
Postitusi: 286
Liitunud: N Sept 13, 2007 4:42 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ptyyp »

Igaljuhul oli kiiduväärt ettevõtmine! Loomadele süüa viia ja väheke offroadida!
Tunneb ennast 4x4 roolis hästi!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

Aidakas kirjutas:Pole midagi, vahest peabki kaevetöid tegema. Saab aega et mõelda mis valesti läks ja auto võimetel on ju ka piirid.
Kaua aega läks, kuni jälle ise liikus?
Pildid on tehtud veel hetkest kui auto liikus oma jõududega, kuid ca. 10 mintsa hiljem jah tuli appi võtta labidas ja labida jõul liikusime ca. 2m. kaupa edasi kuni loomade söödakohani. Põhimõtteliselt ei jaksanud auto enam edasi minna kui lumi jõudis esituledeni ja rattad hakkasid tühja lööma :twisted: ..minu arust ronib automaat täitsa asjalikult lumes, ainult kinnijäämisel puudub jõnksutamise efekt.
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

TiitR kirjutas:minu arust ronib automaat täitsa asjalikult lumes, ainult kinnijäämisel puudub jõnksutamise efekt.
Sama kogemus - automaadiga saab lumes hakkama küll.
Disco I ES
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

Ptyyp kirjutas:Igaljuhul oli kiiduväärt ettevõtmine! Loomadele süüa viia ja väheke offroadida!
Ei, ära sa ütle, täitsa äge oli...õhtul tuli viski klaasi taga kohe hea uni..loomad süüa saanud ja labidaga tõsiselt vehitud :D
antsa911
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: R Dets 26, 2008 5:58 pm
Asukoht: Tallinn/Keila/Põltsamaa

Postitus Postitas antsa911 »

Ma kaevasin Nivat ligi 2 tundi välja, kui sigadele süüa viisin. Sõitsin vana rada pidi aga öösel sadanud lumi oli nii sügavaks läinud, et Niva istus keset põldu mõlema sillaga lumevallide otsas. Siis sain maitsta seda lukkude puudumise teemat. Olin nii enesekindel, et ei võtnud isegi labidat ega midagi kaasa. Kasutasin siis puuoksi, tavalist tungrauda ja veljevõtit, kuid lõpuks aitasid ikka sõbrad sugulased lükkamisega välja. Väga suur esimene pettumus ja ka väga suur kogemus. Vaja ikka paremaid rehve, vintsi ja hi-lifti.
Ostan laste ATV või krossika, pakkumine PS!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

antsa911 kirjutas:Ma kaevasin Nivat ligi 2 tundi välja, kui sigadele süüa viisin. Sõitsin vana rada pidi aga öösel sadanud lumi oli nii sügavaks läinud, et Niva istus keset põldu mõlema sillaga lumevallide otsas. Siis sain maitsta seda lukkude puudumise teemat. Olin nii enesekindel, et ei võtnud isegi labidat ega midagi kaasa. Kasutasin siis puuoksi, tavalist tungrauda ja veljevõtit, kuid lõpuks aitasid ikka sõbrad sugulased lükkamisega välja. Väga suur esimene pettumus ja ka väga suur kogemus. Vaja ikka paremaid rehve, vintsi ja hi-lifti.
Meil polnud mingeid jälgi ees, aga kinni pidasime seal lagendikul sellepärast, et enne kui sinna lagedale jõudsime, siis olime sunnitud läbima metsavahe ca. 500m. ja puud olid raske lume all lookas ja kojamehed ei jaksanud enam allasadanud lund ära lükata. Pildil siis tegime väljavaadet natuke selgemaks...aga nagu öeldud, siis lumi läks järjest paksemaks ja ulatus lõpuks juba esituledeni ja vot siis ei jaksanud see auto enam edasi trügida :D
taavik
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Juul 29, 2008 3:04 pm
Asukoht: Keskel
Kontakt:

Postitus Postitas taavik »

Loomade söötmisel ikka juhtub.
Jäin 1. jaanuaril oma metsas natuke kinni. Kraav oli üle kallaste tõusnud, kerge jää ja lumi peale tulnud ning selle alt kõik pehmeks jäänud. Pajero vajus jääst läbi ja jäi põhja peale pidama. Üritasime okste ja labidatega paar tundi, kuid asja ei saanud. Pärast kaevamist kulutasime paar tundi veel kaine traktoristi leidmisele ning auto juurde tagasi minnes pidi juba ukse avamiseks labidat kasutama.

Pildid enne traktori järele minekut.

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

toitmine on ju kahe otsaga
ühelt poolt sina neid ja siis nemad sind

tore, et te mootorit lumes kokku ei jooksutanud 8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Vasta

Mine “Pildid”