Pildid esimesest offroad sõidust - Saksamaal

Koht, kuhu tuleks panna lingid, mille sisuks on vaid see, et vaadake, kui kena autopilt. Samuti pole keelatud panna siia linki, vaadake, kui kena tibi...

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
speedbird1229
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 103
Liitunud: P Dets 09, 2007 11:22 am
Asukoht: Tallinn

Pildid esimesest offroad sõidust - Saksamaal

Postitus Postitas speedbird1229 »

Tere kõigile,

Sain oma Grandi siis esimest korda maastikul proovile panna ja seda tänu juhusele, et leidsin Nürburgringi juurest offroad-pargi (Camp4Fun). Otsustasin seal pool päeva veeta ja nüüd on 4x4 sõidust HOOPIS teine arvamus kui enne 8) See oli tõeliselt vägev elamus ning kuigi algul ei julgenud pea kusagilt üles minna ja olin kindel, et jään mudastel tõusudel kinni, siis pärast julget pealehakkamist sai selgeks, et masin läheb nagu tank läbi sellistest kohtadest. Väga kihvt tunne oli ja Jeep õigustas oma nime igati. Hämmastav, kuidas 2 tonni mööda muda sedasi üles saab end vedada. Nüüd on nii, et Eestisse tagasi tulles tahaks kindlasti kusagile sõitma minna. Kuna mul pole hetkel võimalik täis-offroad masinat omada ega ehitada, siis tahaks kusagil osa võtta sellisest sõidust, kus stock-konfiguratsiooniga ka läbi saab. Nüüd ma enam tõesti aru ei saa, miks nii paljud inimesed sõidavad maasturiga ja seda kordagi tõelisel maastikul proovile ei pane. Täielik raiskamine ju!

Igatahes, valik pilte ettevõtmisest siin üleval:

http://www.flickr.com/photos/georgl/set ... 025989858/
Georg

'96 Grand Cherokee Limited 5.2 V8
Kasutaja avatar
keelutsoon
SUURED asjad
Postitusi: 446
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:28 pm
Asukoht: Tln-Tartu vahel
Kontakt:

Postitus Postitas keelutsoon »

mis seal sissepääsumaks ka oli?
kas ka sildid selle kohta üleval, et kindlustus kahjusid ei kata jms?
raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

keelutsoon kirjutas:mis seal sissepääsumaks ka oli?
Põgus otsing netist http://www.camp4fun.de/preise.htm ütleb, et 30.- € (Tageskarte ehk päevakaart)
Kasutaja avatar
speedbird1229
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 103
Liitunud: P Dets 09, 2007 11:22 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas speedbird1229 »

30 EUR ta oli tõesti ja silte ma just ei näinud selle kohta, et kindlustus ei kataks kahjusid. Lepingus ma ka seda punkti tähele ei pannud. Võib-olla ei vaadanud lihtsalt hoolikalt. Seda võib vast taoliselt ürituselt ikka oodata, et kindlustustele asi ei meeldi.
Georg

'96 Grand Cherokee Limited 5.2 V8
Vasta

Mine “Pildid”