autoremondi iseteenindus Pärnus ?

Asjakohane info huvitavast tootest või vahendist, mida netiavarustest leidsite. Samuti aga kontaktid ja viited a'la treialile, keevitajale ja asjalikele töömeestele, kelle abi ka teistel siis lihtne leida oleks.

Moderaatorid: jr, Landy, boob, Moderators

mart0707
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: L Mär 09, 2013 10:28 am

autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas mart0707 » L Mär 09, 2013 10:32 am

Tere, ootaks arvamusi, kerge küsitlus ka.
www.connect.ee/uuring/289418983/
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4200
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas Movistar » L Mär 09, 2013 12:40 pm

Tallinnas juba selline ettevõtmine oli aga kaua see ei kestnud.
Isiklik arvamus ,et see on surnult sündinud ettevõtmine.
TR3
Kasutaja avatar
CaveMan
Rock Crawler
Postitusi: 927
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Haabneeme
Kontakt:

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas CaveMan » L Mär 09, 2013 1:08 pm

Tundub, et peab Movistariga nõustuma. Olen otsinud sellist kohta Tallinna kandis. Googeldades leiab, et neid on mõned olnud aga varsti jälle ära kadunud. Viimsis nagu ka midagi oleks. Möödunud suvel käisin uurimas. Oli ainult üks tõstuk, mis ilmselt ka polnud 2,5 tonnise auto jaoks päris sobilik ning töökoja remondimees kasutas seda ise. Ei teatud ta millal see tõstuks vabaneda võiks, lubati helistada aga pole siiani keegi helistanud. Pakuti küll lahkelt põrandapinda aga mis ma selle põrandapinnaga suvel ikka teen, kui sama hästi saab ka õues toimetada.
Nüüd nad on kolinud samas hoones teistesse ruumidesse. Peaks minema piiluma, kas on midagi muutunud.

Kui raskemate autode jaoks on liiga kulukas hankida tõstukeid, siis ajaks asja vahel ära ka kanaliga remondikoht.
Mitsubishi Pajero ´00 GLS, 2,8TD Aut. - 33'' BFG AT - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
Trykk
Rock Crawler
Postitusi: 565
Liitunud: P Sept 12, 2010 11:11 pm
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kontakt:

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas Trykk » P Mär 10, 2013 7:25 pm

Pärnus on olnud selline üritus, Tallinna mnt-l, vana Lõuna-Ekspressi taga, Washlandi kõrval. Kas praegu ka toimetab, ei tea.
Marti +372 523 0582
LC 70 & 80
http://www.soodaprits.ee
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 781
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas holari » P Mär 10, 2013 9:24 pm

Peaks saama seal vist praegugi teha.....kindel ei ole. Iseenesest mõte ju oleks Ok, aga kas see ka ära tasub, see on juba midagi muud. Suurt raha ei maksta, kuna siis võiks juba lasta teha....aga üks on kindel, kui ei proovi, ei saa kunagi teada, mis oleks saanud. Edu tegutsemisel.

H.
Kasutaja avatar
Jupats
Mudder
Postitusi: 83
Liitunud: P Dets 09, 2012 10:36 am
Asukoht: Tiskre

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas Jupats » P Mär 10, 2013 9:25 pm

holari kirjutas:Peaks saama seal vist praegugi teha.....kindel ei ole. Iseenesest mõte ju oleks Ok, aga kas see ka ära tasub, see on juba midagi muud. Suurt raha ei maksta, kuna siis võiks juba lasta teha....aga üks on kindel, kui ei proovi, ei saa kunagi teada, mis oleks saanud. Edu tegutsemisel.

H.Movistar-ga nõus!
jaan mmc
True Off Roader!
Postitusi: 1452
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas jaan mmc » T Mär 12, 2013 7:47 pm

Kui keegi on näinud mõnd kõigile kättesaadavat estakaadi siis võib ette kujutada milline üks üleküla, tõstukite ja hädapärase sisseseadega töökoda võiks välja näha.
Kohe meenub üks, kui ma ei eksi siis Underi luuletus: Ma ilmas näinud mõndagi, mis imestamist väärib, kuid täna nägin peldikut, mis sita ära määrib :D
Kindlasti tuleks äriplaanis ette näha teenindav personal, turva, kes jälgib, et midagi ei lõhutaks-varastataks ja raudsete närvidega profesionaalne luksepp, kes üritaks saavutada olukorda, kus õhtuks on vähemalt mingi osa seadmetest terveks jäänud.
Nali-naljaks, reaalselt saaks selline asi siiski toimida aga mitte igale rullnokale kättesaadavana, vaid pigem rahakamatele klientidele.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4200
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas Movistar » K Mär 13, 2013 12:27 am

jaan mmc kirjutas:Nali-naljaks, reaalselt saaks selline asi siiski toimida aga mitte igale rullnokale kättesaadavana, vaid pigem rahakamatele klientidele.

Ehk kokkuvõtvalt võiks öelda ,et äri mis on rajatud kehvikutele ei ole jätkusuutlik :D
TR3
Kasutaja avatar
matikala
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: P Nov 25, 2012 10:36 pm
Asukoht: Republic of Ireland

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas matikala » K Mär 13, 2013 1:00 am

Kui palju voib olla neid iseremontijatest kollanokkasi, kes akki omale oskavad tostuki koos autoga kaela lasta miskitmoodi. Raske uskuda et sellisele ettevotmisele saab katva kindlustuse kaasa osta ehk kui midagi korralikult metsa laheb siis ikka koos ariomaniku varaga.. Ilmselt oleks tulusam avada keldrikuut vaesematest kihtidest parit ollesopradele ja koige odavamat humalavett veega lahjendades kasumit korjata. Algkapitali laheb vahem,risk kergem ja omal kah lobusam
-------------------------------------------------------
2003 Shogun Warrior LWB 3.2 Di-D auto full UK spec's
Maakeeli valge mehe naftamootoril Pajeero,pika kerega
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas Heinza » K Mär 13, 2013 7:52 am

Pärnus mul proovitud teema, ühe tõstuki andsime siis isetegijatele välja kui soovi oli. No soovijaid oli, kuid .... ma selle asja lõpetasin kiiresti ära. Eriti kui teiste tõstukite juures on luksepad tööl. Siis lõppvaatus oli ikka nii, et luksepp lõpetas töö. Üldjuhul tullakse tegema vanemaid masinaid, tegijateks kaks vanusegruppi, noored kes arvavad, et on juba targad ja vanemad mehed kes teadsid, et olid targad. Mis see siss on see autoremont. Eeskõnelejatega siin nõus , et kõrval peab kindlasti olema mees kes teab mis kus ja miks on. JA sellel peavad olema raudsemast raudsemad närvid. Ei no ja kui nõu ei anna siis mõne puruks keeratud poldi pärast võib see masin sul seal tõskukil seista mitu päeva kohe. Omal kogetud asjad. Enam isegi ei mõtle kedagi ise tegema lasta. Kõige koledam lugu oli ühe Vito bussiga kus lepisime kokku, et juhtugu mis juhtub mees on sellega sees maksimum 2 päeva. Maksis kenasti kahe päeva eest ära. Edasi oli see masin sees täpselt ühe kuu. Vahetas oma aruga pihusti alumisi tihendeid ja eelsüüte küünlaid. Arvan , et enamik teab millest räägin. Katsusime mehele selgeks teha , et usu odavam on meil see teha. Ei ... Ja suutis tüüdata terve selle kuu jooksul kõiki ja kogu aeg.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
jaan mmc
True Off Roader!
Postitusi: 1452
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm

Re: autoremondi iseteenindus Pärnus ?

PostitusPostitas jaan mmc » K Mär 13, 2013 9:00 pm

Olgu lisatud, et on üksjagu nähtud ka autoerialast väga kaugel olevaid inimesi, kes tunnevad vähemasti oma isiklikku masinat paremini kui seda suudaks 3/4 lukseppi. Aga teadmised ei taga heaperemehelikku käitumist võõra vara suhtes. Aeg on raha, valvet pole, lasen vanaõli maha vms. ja pohlad.
Ja kaitset selliste "klientide" eest, kelleltki loota pole... Politseist vms. asutustele ei maksa loota, sealt soovitatakse kohtusse kaevata ja kõik. Enne kui aru saad kui suured on õigusabi kulud ja kaua tuleb oodata kahju hüvitamist, tuleb mõni ametkond ja määrab "kliendi" tehtu eest trahvi keskonna vms. rikkumise eest ja ettevõtlusega tegeleda soovijast, saab sujuvalt nn.kurjategija...

Mine “Sisukad”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline