Treilerite rendi kohad Tallinnas

Asjakohane info huvitavast tootest või vahendist, mida netiavarustest leidsite. Samuti aga kontaktid ja viited a'la treialile, keevitajale ja asjalikele töömeestele, kelle abi ka teistel siis lihtne leida oleks.

Moderaatorid: jr, boob, Landy, Moderators

Kasutaja avatar
Raxo
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Dets 27, 2014 10:04 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Treilerite rendi kohad Tallinnas

Postitus Postitas Raxo »

Kuna siin on treilereid siit ja sealt, siis paneks isegi ühe variandi. Treiler alles soetatud ja käimas on järk-järguline modifitseerimine (teised kinnituskohad, lahtise osa katmine, tulede vahetamine 12V+24V vastu jms.), kuid siiski on ta sõiduvalmis. Pole varem rentimisega tegelenud, ehk pean ennast asjadega kurssi viima, kuid vähemalt on info teada, kust sellist haagist saada, kui kellelgi väga vaja on.

Asukoht: Rakverest 5 km, Sõmerul.
Täismass: 3500 kg
Tühimass: 1050 kg (hetkel)
Kandevõime: 2450 kg
Platvormi pikkus: 8 m
Laius: 2,06 m
Kogupikkus: 9,8 m

Pilt
Rakso Transport OÜ
'00 Silverado
TarmoV.
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: E Nov 23, 2015 10:07 pm

Re: Treilerite rendi kohad Tallinnas

Postitus Postitas TarmoV. »

DSC_0727 - Copy.JPG
DSC_0727 - Copy.JPG (163.9 KiB) Vaadatud 4540 korda
Tere
Jagan rendi kogemust firmast AVT OÜ kes reklaamib end haagiserent123.ee lehel askukohaga Mäealuse 3a. Reedel Kargajale sõites purunes maanteel treila tagumine rehv, märkasin siis kui juppe juba lendas. Paigaldades treila ainukest tagavararatast märkasin külgedel korralikke mõrasi, õnneks oli rõhk sees ja sobis alla. Viskasin kiire pilgu ka teistele rehvidele mis kõik kergelt pragunesid külgedelt ja olid suuremate ja väiksemate vigastustega. Pühapäeval treilat tagastades oli kohal ainult valvur ja purunenud rehviteemal suhtlesime hr.Mesikäpaga telefoni teel. Jutt jäi lühikeseks- lugege lepingut - kõik mis lõhute maksate kinni. Eile sain arve, küll oluliselt väiksema kui kartsin aga asi põhimõttes. Täna käisin kohal, tahtsin rehvidest pilti teha, õnneks peksa ei saanud vestlesime vähe pikemalt ja Mesikäpa sisukaohad olid sellised, et haagise rendile võtu hekel pean kõik üle kontrollima ja edasi vastutan ainult mina. Küsimuse peale et kas on ok et all on aastal 2007 toodetud rehvid, vastati et kõigile sobib peale minu. Küsimusele, et miks on all 185 laiad rehvid kui passis on 195 kirjas arvati et maanteeamet ei tea midagi ja tema ise teab mis on õiged rehvid tema treilale.
Eeldasin, et rendifirma ka natuke süveneb oma vara seisukorda aga vastati, et eeldada on vale ja usaldus ei tähenda midagi. Tunnistasin ennast süüd, et olen loll ja sealt rentisin, mille peale vastati et ollakse nõus peale maksma , et mind rohkem mitte näha.

et oleks aus, panen nime ka alla.
Tarmo Väliste
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Treilerite rendi kohad Tallinnas

Postitus Postitas l300 »

J6lgeks endapoolt nimetada sellise rendikoha nagu fresco oü. Kogemus meeldiv ja haagis oli korralik
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Treilerite rendi kohad Tallinnas

Postitus Postitas v6sa »

TarmoV. kirjutas: ...
ja Mesikäpa sisukaohad olid sellised, et haagise rendile võtu hekel pean kõik üle kontrollima ja edasi vastutan ainult mina. Küsimuse peale et kas on ok et all on aastal 2007 toodetud rehvid, vastati et kõigile sobib peale minu. Küsimusele, et miks on all 185 laiad rehvid kui passis on 195 kirjas arvati et maanteeamet ei tea midagi ja tema ise teab mis on õiged rehvid tema treilale.
Eeldasin, et rendifirma ka natuke süveneb oma vara seisukorda aga vastati, et eeldada on vale ja usaldus ei tähenda midagi. Tunnistasin ennast süüd, et olen loll ja sealt rentisin, mille peale vastati et ollakse nõus peale maksma , et mind rohkem mitte näha.
...
Jätke meelde, oskate edaspidi odavat teenust vääriliselt hinnata. 8)

Rehviteema on valus. Kui oma haagisel on suht suva, mida suveks alla toppida, siis rendihaagisel nagu eeldaks, et ma ei pea muretsema pastelde pärast.

Sama asja teine ots on kasutajate pohhuism. Kui oma kaariku rehvi veel säästetakse, siis leidub küllalt türapäid :floff , kes rendihaagist lõhuvad suvaliselt. No ei oska ma teadlikult üle äärekivi koormatud kaheteljelisega keeramist küll kuidagi teisiti nimetada...

Samas ei tähenda mõra küljel veel pöördumatut utiili, kuigi tõenäosus selleks on muidugi üsna kõrge. :roll:

Ma eeldan, et rehvitööde arvel oli kasutatud rehv hinnaga <10.-?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Sisukad”