Jeep Grand cherokee 2,7 120 kw sureb sõiduajal välja.

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeep Grand cherokee 2,7 120 kw sureb sõiduajal välja.

Postitus Postitas TiitR »

Lihtsalt infoks, et kui peaks vaja minema, siis mul olemas nii lati surve andur (kasutatud, kuid värske, korralik ja toimiv Bosch), kui ka surve regulaator (uus, Bosch).
Tartus.
zurik
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: P Okt 02, 2016 7:51 pm

Re: Jeep Grand cherokee 2,7 120 kw sureb sõiduajal välja.

Postitus Postitas zurik »

Tere

Nüüd on natuke aega möödas ja tegeldud natuke vea diagnoosimise ja välistamisega. Mõõtsin ära pihustite tagasivoolud,seekord siis korralikult ja komlanda silindri tagasivool kahe minuti jooksul on soojalt ca 45 ml ja külmalt 30 ml. Seda on kaks korda rohkem kui teistel silindritel aga eks ole näha,kui pihustid remonti lähevad. Kas keegi oskab öelda palju peaks olema normaalne tagasivool? Igasugused spetsialistid erinevatest firmadest jäävad vastuse võlgu.

Tuhnin edasi :P
Zurik
zurik
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: P Okt 02, 2016 7:51 pm

Re: Jeep Grand cherokee 2,7 120 kw sureb sõiduajal välja.

Postitus Postitas zurik »

Tere taas.

Olen nüüd kah oma auto liikuma saanud ja juba kuukene tagasi vist. Oli olukord juba päris lootusetu,kuna pihustid ja kogu kütse atripuutika käis kontrollis ja testimises ja kõikjalt öeldi, et kõik on korras. Ühesõnaga minu auto probleemiks oli eelmis omaniku poolt paigaldatud tagasivoolu klapp. Siuke mõne eurone alumiiniumist junn,mis soojenedes hakkas õhku vahele imema. Piinlik tunnistada aga kui selle vahelt välja viskasin kadusid ka mured.
Niisiis suured tänud kaasamõtlejatele ja neile kes vaevusid konstruktiivseid motteid jagama.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”