Cherokee 91 salongituled

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Tyyp
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Dets 04, 2006 6:13 pm
Asukoht: Viljandi

Cherokee 91 salongituled

Postitus Postitas Tyyp »

Salongituled ei kustu enam ära.
Kust ma autost leian selle relee või ykspuha mis seda kontrollib.
Armatuuri alumise osa otsisin läbi a tuhkagi.
Viimati muutis Tyyp, P Juul 15, 2007 8:55 pm, muudetud 1 kord kokku.
Cherokee 91, neli liitrit ja kuus potti ja neli vedu, ABS jupsib, vahekast jamab, bensiini läheb kümnetes liitrites aga muidu on hea
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

Kas Cherol ei ole ka mingit liug- või keeratavat lülitit armatuuri tulede erksuse reguleerimiseks? Grandil on liuglüliti roolist vasakul.
Kui selle päris lõppu lükkad, siis käib väike klõps ja salongi tuled hakkavad põlema.
Kui ma oma Grandi ostsin, siis oli tal salongivalgustuse kaitse välja võetud, sest mingi ukselüliti olevat lühises ja tuled ei kustu ära, viga oli tegelikult selles, et lülitist oli keegi kogemata tuled sisse lülitanud ja ära ei osanud kustutada.
Äkki sul sama lihtne viga.
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
Tyyp
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Dets 04, 2006 6:13 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Tyyp »

On ja tulede lüliti keeramise nõks, samas ka armatuuri tulede regull ... kurat päev läkski nyyd ainult sellepeale, et õhtul teada saada kui lihtne lahendus tegelt on :D

minupoolt lukku ...
Cherokee 91, neli liitrit ja kuus potti ja neli vedu, ABS jupsib, vahekast jamab, bensiini läheb kümnetes liitrites aga muidu on hea
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Krt mul oli ka mõni aeg tagasi see küsimus, aga leidsin ise üles :) See vist värskete chero omanike kutsehaigus,et ei mäleta,mis nuppe näpitud :D
Raits
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: K Juul 20, 2005 10:14 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raits »

zum kirjutas:Krt mul oli ka mõni aeg tagasi see küsimus, aga leidsin ise üles :) See vist värskete chero omanike kutsehaigus,et ei mäleta,mis nuppe näpitud :D
Aga ka paljude endiste haigus kui nad
a)võtavad kaitsme välja kui autot müüvad
b)võtavad pirnid välja
proovi seda pirni osta suvalisest autoosade poest kui sa pole elus näinudki milline see olla võiks ja ükski eurovaruosa pood ei saa aru milline see pirn olla võiks.
It's A Jeep Thing You Wouldn't Understand
Tyyp
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Dets 04, 2006 6:13 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Tyyp »

Raits kirjutas: proovi seda pirni osta suvalisest autoosade poest kui sa pole elus näinudki milline see olla võiks ja ükski eurovaruosa pood ei saa aru milline see pirn olla võiks.
minumeelest seal kyll mingeid erilisi pirne pole ja igas autopoes myyakse neid kamaluga, ise ostsin vist isegi bensukast ...
Cherokee 91, neli liitrit ja kuus potti ja neli vedu, ABS jupsib, vahekast jamab, bensiini läheb kümnetes liitrites aga muidu on hea
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”