Millised pirnid WK Grandile?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Millised pirnid WK Grandile?

Postitus Postitas Ints »

Auto 2006a Grand Cherokee.Pime aeg käes ja tuled viletsad.Lähituli ja kaugtuli pirnid 9006 ja 9005.Küsimus suurele ringile,et milliseid pirne tasuks osta?Mis näitaksid hästi ja kestaksid kauem kui kuu aega.Uurisin poest ja seal pakuti Osram Nigtbraker Unlimited (?).Pakendi peal on kirjas et näitab paremini aga eluiga on suht olematu.Poemüüja oli aus,ütles et mõnel autol kestavad kuu aega,mõnel natuke kauem.Iga kuu ei tahaks pirne vahetama hakata.Näpud sügelevad Xenon installima,aga kordusülevaatusele nagu ka ei tahaks minna.Niisiis millised on teie kogemused,mida võtta,mida jätta?
Viimati muutis Ints, E Veebr 05, 2018 4:19 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 869
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Konkreetset autot ei tea, aga kui nagunii plaan illegaalset midagi kasutada, siis uuri ka Led pirne. Näitavad päris hästi,ei vaja soendamist nagu xenon(kui ma nüüd midagi segamini ei aja). Tuttaval olid ühel vanal volvol lähituledeks sees need, näitasid päris hästi. 55w olid vist. Muidugi lediga see jama, et kas pirn sinna sisse mahub. Aga arvan, et tasub veidi uurida.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas TiitR »

See 9005/9006 näitab vist soklit ja neid tehakse igalpool ka LED-ide tarvis. Samuti ei usu, et sul esitule taga nii vähe ruumi on, et pirn/lamp koos jahutusega sinna ära ei mahu. Kindlasti vaata sel juhul jahutusega lampe.

Ei propageeri konkreetset, kuid lihtsalt, et aimu saada:
https://www.banggood.com/Autoleader-7S- ... rehouse=CN
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2180
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas puhvel »

No maeitea, mul vanal passatil kestavad Nigtbrakerid mitu aastat või on miski erinevus neil veel :roll:
WJ-le üritasin ka kunagi selle mõttega läheneda aga ei leidnud varianti.
Viimati muutis puhvel, K Nov 15, 2017 10:35 pm, muudetud 1 kord kokku.
WJ ja XC 70
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas TiitR »

Mina kasutan pikemat aega (vist üle 1,5a. juba) naise VW-l Philipsi mingi Extravision +130% vms. Näitavad valgemalt ja kestavad. Kui väga huvi, otsin karbi välja ja vaatan, mis nimi tegelikult oli.

Edit: Netist leidsin kiiremini:

Pilt
Viimati muutis TiitR, K Nov 15, 2017 10:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 869
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Neid lede erinevaid ja tulesid ka erinevaid, osadel on see radikas päris pirakas.
Mul volvol kestavad nightbreakerid kuskil pool aastat. Nad tahavad paremat jahutust saada, kui tavaline. Kui juhtub kinnisem tuli olema, siis põlevadki kiiremini läbi. Tuttav soovitas mul 2 6mm auku puurida tule katte sisse, et rohkem ventileeriks, ma seda teinud pole, tulemust ei oska kommenteerida.

Terv.
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2180
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas puhvel »

MetsaVikat kirjutas:Neid lede erinevaid ja tulesid ka erinevaid, osadel on see radikas päris pirakas.
Mul volvol kestavad nightbreakerid kuskil pool aastat. Nad tahavad paremat jahutust saada, kui tavaline. Kui juhtub kinnisem tuli olema, siis põlevadki kiiremini läbi. Tuttav soovitas mul 2 6mm auku puurida tule katte sisse, et rohkem ventileeriks, ma seda teinud pole, tulemust ei oska kommenteerida.

Terv.
Puuritud aukudest läheb ju kõikvõimalik pläga vaikselt tule korpusesse.
WJ ja XC 70
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 869
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Just, see ka põhjus, miks ma pole teinud seda...
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas Ints »

Konkreetset autot ei tea, aga kui nagunii plaan illegaalset midagi kasutada,
Ma võib-olla väljendasin ennast natuke halvasti.Minu eesmärgiks ei ole illegaali panna.Ma tahan leida optimaalse variandi hea nähtavuse ja seaduskuulekuse vahel.
See 9005/9006 näitab vist soklit
See on jah sokkel.
mul vanal passatil kestavad Nigtbrakerid mitu aastat või on miski erinevus neil veel
Tundub et on.Mul oli aastaid tagasi Patrol Y61 ja sinna panin nii-öelda "tavalised" Nightbrakerid.Sellel ajal ainult ühte sorti Nightbrakerit müüdigi.Need kestsid minu Nissanil ca kuu aega.Praegu selliseid ilmselt enam ei toodeta,aeg on edasi läinud.Praegu on poes müüa Nightbraker Unlimited.Valgus tugevam,aga vastupidavuse skaalal juba tehas annab 1 tärni (5tärni süsteemis).Kui juba tehas lubab nii lühikest eluiga,siis ma ei julgeks neid osta.Hind ka väga odav just ei ole.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas TiitR »

Soovitan veelkord - Osram NB põles ka minu Audis väga kiirelt läbi, Philips kestis. Eks margipõhiselt need voolutugevused erinevad (näiteks L120 sõi pirne nagu leiba) ja proovi Philipseid - kaotada pole ju midagi? :D
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas Ints »

TiitR,tänud.Proovin need Philipsid järgi.
Kas keegi on neid LED pirne ka reaalselt testinud?Kui hästi/halvasti näitavad?
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 869
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Ei mõelnud, et sul nagunii kavas, vaid seda, et kui lõpuks jõuad otsusele, et xenonid, et siis tasub korra uurida ka lede.

Siin üks video kus täis tuled ledid, aga noh, ega sealt väga palju aru ei saa. Tundub nagu päris valge, aga jah.
https://www.youtube.com/watch?v=iKUolxwFg20

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas Ints »

Tellisin Hiinast komplekti LED pirne.Komplekt sisaldab 2tk 9005 ja 2tk 9006.Meeldivalt odav hind (30USD kõik kokku koos saatmisega).Eks näeb,kuidas näitavad ja kuidas kestavad.Kui kohale jõuavad,annan tulemustest teada.Seniks proovin need TiitR soovitatud Philipsid järgi.
Maik1
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: T Jaan 28, 2014 2:45 pm

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas Maik1 »

Tere

Minul WJ hiinast tellitud LED-id ees juba 9 kuud. Siiani töötavad ja valgustus on hea.
On sellised millel taga ventilaator jahutuseks.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Millised pirnid Grandile?

Postitus Postitas TiitR »

Maik1 kirjutas:Tere

Minul WJ hiinast tellitud LED-id ees juba 9 kuud. Siiani töötavad ja valgustus on hea.
On sellised millel taga ventilaator jahutuseks.
Mitme W-lised on muidu?
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”