Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas vreps »

puhvel kirjutas:
vreps kirjutas:No ma ei tea. Tellisin oma grandile hiinast klappvõtme, maksis mingi 3,5 jewrikut, hammaste saagimine seal anne selveris maksis vist 7 ja sisu tõstsin ise vanast võtmest ümber. Ei saa aru mis seal 60 maksab aga no kui antakse tuleb ju kõiki vastu võtta :lol:
Ole nüüd asjalik poiss ja pista link kust pilude juurest tellisid selle võtme :)


Aga palun:aliexpress.com
Viimati muutis vreps, N Nov 23, 2017 11:25 am, muudetud 3 korda kokku.
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2180
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas puhvel »

Tänud suured .
WJ ja XC 70
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas ve1ks »

WJ võti valatud üheks osaks ja lahti originaalvõti ei käi!
Sai tehtud siis teine võti, kuid midagi ei muutunud! :-(
Niipalju veel, et koopia maksis 70.-euri Tartus Eedenis!
Proovib edasi mõelda, mis moodi asi lahendatud saaks!
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas v6sa »

Kas arvutiga lugemise võimalust ei ole? Näeks vähemalt, kas ei loeta võtit, loetakse võõras võti või ei ole kogu moodulit auto jaoks olemas. Et seal labane pistiku/juhtme probleem ei oleks...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas ve1ks »

Kahjuks endal pole käepärast seadmeid! Eks pean käima diagnostis kusagil, vaevalt muud moodi seda viga tuvastab!
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas ve1ks »

Niipalju siis taas uudist, et auto hakkas tööle nagu imeväel! Sõidan nüüd selle uue võtmega ja juba teist nädalat!
Üks võtmetegija ütles, et kui keskuku puldil mõlemaid nuppe all hoida 12 seki, teeb alarmile restardi!! Kas peab see väide paika Jeebi puhul??
Näppisin neid nuppe ja tunnistab võtit nüüd. Kas oli kokkusattumus??
Vanat võtit pole proovinud nüüd!
Terv. Veiko
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas Ax »

See on kokkusattumus. Enda trammil läks kõrvalistuja ukse sees juhe katki ja ei saanud puldist uksi lahti. Keerasin võtmega ukse valla aga see kukub ju röökima!
Võti süütelukku ja käima, siis vaikis ka pasun. Need asjad pole seoutud.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas ve1ks »

Ehhh.... vara hõisksin, pole see viga kadunud kuhugi!
Tundub et pole seotud need asjad omavahel jah!
Kasutaja avatar
AndreTGO
Fitting 38"
Postitusi: 336
Liitunud: N Okt 02, 2014 10:19 pm
Asukoht: Tallinn/Hüüru

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas AndreTGO »

Mul sama kala sees 4.7 HO mootoriga isendil. Sain vee salongi ühel nädalavahetusel, no umbes 5-10 cm. Nüüd seisnud poolteist nädalat garaažis matt väljas ja ehk on ära kuivanud asjad. Muidugi kahtlen, et käima läheb. Peale veetakistusest välja vintsimist hakkas autol signaal tööle, mille peale sai mootor seisatud. Peale seda oli vaikus. Mootor käis ringi aga ei käivitunud. Lõpuks sai tunnikese pärast aku klemmi lahti-kinni näpitud ja naine samal ajal sai imekombel auto käivitamisega hakkama. Käis paar-kolm sekundit ja siis signaal peal jälle. Võtsin kaitsme välja ja sai vähemalt koju ära sõidetud. Kusjuures see võtme tuli armatuuris kustus ära sõidu ajal, aga kui kodus uuesti käivitada proovisin, oli sama jama jälle. Mul on mingi kahtlane tunne, et sinna on mingi saatana lisaimmo veel vahele topitud. Algusest peale on mingi must kiip rooli kõrval plastikute vahel olnud. Tuleval nädalavahetusel süvenen teemasse.

Usa foorumid andsid niipalju infot, et:
1) Juhiukse sisse minev juhtmepunt üle kontrollida, võib leida katkise(d) juhtme(d)
2) Salongi pool roolikardaani ümbruses osadel mingisse juhtmekimpu see kardaan hõõrunud
3) Peale veekahjustust sama jama, lahenduse sai kui parandas kõrvalistuja põrandas mingid juhtmed(olid vigased ja oksüdeerunud) ja puhastas pistikud.
4) PCM või BCM vahetus aitas
5) Ostetud uus ilma immoto aju ebayst
If it ain't broke, don't fix it.... but it's a jeep so always be prepared!
Kasutaja avatar
AndreTGO
Fitting 38"
Postitusi: 336
Liitunud: N Okt 02, 2014 10:19 pm
Asukoht: Tallinn/Hüüru

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas AndreTGO »

AndreTGO kirjutas: Usa foorumid andsid niipalju infot, et:
1) Juhiukse sisse minev juhtmepunt üle kontrollida, võib leida katkise(d) juhtme(d)
2) Salongi pool roolikardaani ümbruses osadel mingisse juhtmekimpu see kardaan hõõrunud
3) Peale veekahjustust sama jama, lahenduse sai kui parandas kõrvalistuja põrandas mingid juhtmed(olid vigased ja oksüdeerunud) ja puhastas pistikud.
4) PCM või BCM vahetus aitas
5) Ostetud uus ilma immoto aju ebayst
Nii, ukse sisse minevast juhtmepundist leidsin 1 katkise juhtme. Midagi selle parandamine halvemaks ega paremaks esmapilgul ei teinud.
Roolikardaani ümbrus oli OK.
Põranda juhtmed ja nende pistikud kuivad ja terved.
Homme võtan aju maha, äkki niiskus sinna pääsenud. Kui ei leia sealt midagi head, siis võib soovitada kedagi, kes immo elimineerimisega hakkama saaks.
Armatuur ja põrand sai eemaldatud, ning igalt poolt tuli kellegi imelikke juhtmearetisi välja. Juhtmed, mis kusagilt armatuuri alt tulevad ja lõppevad lihtsalt kusagilt ära. Enamasti algasid valgustitest ja ei jõudnud kusagile.
If it ain't broke, don't fix it.... but it's a jeep so always be prepared!
car-parts
Mudder
Postitusi: 98
Liitunud: E Sept 29, 2014 6:18 pm

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas car-parts »

Nüüd vahepeal teemaalgusesse tagasi :arrow:
vreps kirjutas:No ma ei tea. Tellisin oma grandile hiinast klappvõtme, maksis mingi 3,5 jewrikut, hammaste saagimine seal anne selveris maksis vist 7 ja sisu tõstsin ise vanast võtmest ümber. Ei saa aru mis seal 60 maksab aga no kui antakse tuleb ju kõiki vastu võtta :lol:
Kui ei saa aru siis seletan ,et 60 maksab originaal koopia ja seda hinda küsivad esindused eestis.

Se et võti välja kukub või mis iganes ei puutu apsoluutselt asjasse, te võite selle võtmega minna ükskõik kui kaugele tahes ja mitte midagi ei juhtu :idea:

Viga tuleks otsima hakata immo vastuvõtjast/rõngast mille ühendusklemmid pistikus on üldjuhul väsinud, välistada ei sa ka oksudeerumist
(Rohkem ärge küsige sest minu võimed siinmaal ka piirduvad)

Ning neid hiinakärakaid ei soovita, lihtsalt töökindlus on küsitav :!:
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC WJ - ei tunne võtit!

Postitus Postitas vreps »

8)
car-parts kirjutas:Nüüd vahepeal teemaalgusesse tagasi :arrow:
vreps kirjutas:No ma ei tea. Tellisin oma grandile hiinast klappvõtme, maksis mingi 3,5 jewrikut, hammaste saagimine seal anne selveris maksis vist 7 ja sisu tõstsin ise vanast võtmest ümber. Ei saa aru mis seal 60 maksab aga no kui antakse tuleb ju kõiki vastu võtta :lol:
Kui ei saa aru siis seletan ,et 60 maksab originaal koopia ja seda hinda küsivad esindused eestis.

Se et võti välja kukub või mis iganes ei puutu apsoluutselt asjasse, te võite selle võtmega minna ükskõik kui kaugele tahes ja mitte midagi ei juhtu :idea:

Viga tuleks otsima hakata immo vastuvõtjast/rõngast mille ühendusklemmid pistikus on üldjuhul väsinud, välistada ei sa ka oksudeerumist
(Rohkem ärge küsige sest minu võimed siinmaal ka piirduvad)

Ning neid hiinakärakaid ei soovita, lihtsalt töökindlus on küsitav :!:
:lol:No esinduste hindadest on mul oma arvamus, olen neid esinduste meistrimehi piisavalt jupipoodidest odavaid nn. originaalosi ostmas näinud . Ja mismoodi hiina võtmetooriku tõõkindlus siis küsitav on, kaks aastat on käinud ja ei ole see metallosa kuidagi kulunud ja ka nupud on nagu uued. Kui Sa minu poolt kirjapandud tekstist aru ei saanud siis kordan suurte tähtedega: SISU ST. ELEKTROONIKAOSA TÕSTSIN ORIGINAALIST ÜMBER. Lisan veel, et klappvõtmele üleminek oli tingitud mitte originaalvõtme kulumisest või mõnest muust probleemist vaid sellest, et ei soovinud rohkem riiete taskuid teravaotsaliste võtmetega lõhkuda. Pealegi niikuinii tuleb enamus asjadest hiina tehastest, lihtsalt hiinlased teevad seda mida tellid ja ka kvaliteet on vastavalt soovile ja rahanumbrile. Muide ka need vinged iföön x-id (mida mul ei ole ja oonia mallide järgi olen seega vaene rott 8) ) on virkade hiina näpukestega tehtud.
numerus stultorum, infinitus est
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”