GC 3.0 2005 sureb vahel.

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas Metsahuviline »

Tere.Mure siis selline,et kes ja kus teeks Tallinnas või lähistel diagnosti?
Tekkis huvitav nähtus mõned korrad on juhtunud nii,et panen auto käima,mõne minuti pärast käigu sisse ja kui siis kergelt gaasi annan,et liikuma hakata sureb lihtsalt välja.Käima läheb enne ja pärast hetkega.Pärast uuesti käivitamist rohkem muid muresid pole.seda ei tee koguaeg.Kuu ajaga olnud mingi 2-3 korda.Tegu siis automaadiga.
Ettetänades.
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas atdoom »

Metsahuviline kirjutas:Tere.Mure siis selline,et kes ja kus teeks Tallinnas või lähistel diagnosti?
Svariato OÜ Laki 6
565 5261

Peaks abi saama:)
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas v6sa »

Metsahuviline kirjutas:Tere.Mure siis selline,et kes ja kus teeks Tallinnas või lähistel diagnosti?
...
Keerulisemaid juhtumeid mälub isukalt:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php? ... #pid151387

Lihtsamad juhtumid menetleb Lesven.ee muu kõrvalt.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas M@gilane »

Metsahuviline kirjutas:Tere.Mure siis selline,et kes ja kus teeks Tallinnas või lähistel diagnosti?
Tekkis huvitav nähtus mõned korrad on juhtunud nii,et panen auto käima,mõne minuti pärast käigu sisse ja kui siis kergelt gaasi annan,et liikuma hakata sureb lihtsalt välja.Käima läheb enne ja pärast hetkega.Pärast uuesti käivitamist rohkem muid muresid pole.seda ei tee koguaeg.Kuu ajaga olnud mingi 2-3 korda.Tegu siis automaadiga.
Ettetänades.
Ega sul mingit immot pole peal, mul sama jama tegi Skybrake immo?
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas Metsahuviline »

Sa mõtled siis lisaimmot.Kui on siis ainult tehase oma mis võtme sees.Hetkel olen veidi kaugemal ära ja saabu alles järgmise kuu k eskel eks siis same tegeleda teemaga süviti edasi.Seniks päikest ja kui on või tuleb kellelgi häid ideid pange ikka siia.
Metsakas.
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas M@gilane »

Metsahuviline kirjutas:Sa mõtled siis lisaimmot.Kui on siis ainult tehase oma mis võtme sees.Hetkel olen veidi kaugemal ära ja saabu alles järgmise kuu k eskel eks siis same tegeleda teemaga süviti edasi.Seniks päikest ja kui on või tuleb kellelgi häid ideid pange ikka siia.
Metsakas.
Ma jah lisaimmot mõtlesin, tehaseimmost seda ei usu. Samas võib seda teha ka suva andur või vigane/halb ühendus, pole mõtet kohvipaksult ennustada. Alusta siiski ehk võimalike koodide lugemisega.
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas TRANSIIT »

mul andis küll A6-l, ka tehase immo saba. Urmo kirjutas aju üle, immo proges välja ja töötab taas.
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas Metsahuviline »

Imot ma sooski ei usu,sest paned käima ,kõik korras.Poolest pöördest läheb ja käib ilusti.Paned käigu sisse ja tahad liikuma hakata sureb ära.Seda on juhtunud mõned korrad väga pika aja jooksul.Pole mingit seost ka nagu millegagi.Täpselt niimoodi käitub kui manuaalil lased siduri pauguga lahti.
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas vreps »

Kui immo ei funka siis läheb umbes 5 sekundiks käima, sureb välja ja hakkab armatuuris tehase signa tuld vilgutama. Antud viga tuleb mujalt otsida, panustaks mingi anduri kalale.
numerus stultorum, infinitus est
Krais
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: K Jaan 28, 2009 11:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: GC 3.0 2005 sureb vahel.

Postitus Postitas Krais »

Mu 2006 aasta autol esines sama anomaalia.
Käis recalli korras Silberis ja sai korda. Ei teagi mis seal täpselt tehti.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”