Jeep Grand Cherokee 2.7

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Grete
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: P Mai 07, 2017 11:59 am

Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas Grete »

Tere!

Kuna suvel pikem reis Gruusia-Iraani piirkonda, kaalun maasturi soetamist. Pean tunnistama, et Jeep Grand Cherokee tundub päris kobe auto, aga samas olen veidi mures, kas see selliseks reisiks sobib. Nimelt olen kuulnud, et 2.7 mootor oleks parim valik, samas jällegi, et see on kütuse osas tundlik. Kuna ise autodest peaaegu midagi ei jaga, loodangi, et ehk saate mind sel teemal valgustada. Kas usute, et sellistest piirkondadest kütuse võtmine võib olla probleemiks? Ning veel, püüdsin küll guugeldada, aga päris hästi aru ei saanud.. seega küsin üle, kas selle mootori puhul on siis põhiliseks probleemiks pihustid?

Olen avatud ka igasugustele soovitustele maasturi valimisel. Minu eesmärk on soetada soodne maastur, millega reis ette võtta ja ilmselt müüksin selle hiljem maha. Olen mõelnud nt Nissan X-Traili peale, samas on see siiski pigem linnamaastur ja ilmselt natuke lahja valik..

Ühesõnaga, kõik mõtted-soovitused-ettepanekud on igati teretulnud! :)
H2rrapaal
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: E Sept 12, 2016 4:51 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas H2rrapaal »

Pihustid neil jh n6rk lyli aga kui korralikud siis pikalt pole probleemi kui filtrid korralikult vahetada. Tyypvigasid on tal veel nagu kuilissi plaat, akukasti all olev juhtmekimp h66rub roolivarda peal ja siis kast avariis sest ei saa ecu ja kasti aju vahetada infot, roolikarp on neil loksuga enamasti, tyypveana ja kuskil lugesin kui 2 abs andurid rivist v2ljas ss kast avariis, sest kast v6tab sealt kiiruse, muud v2ga pole
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas rannamees »

Äsjaostetud autoga kohe Iraani sõitmine väärib pealehakkamise eest igati tunnustust.

Ostetavat autot vaatama minnes võta kindlasti kaasa inimesi, kes seda automarki tunnevad ja kindlasti näita ette mõnes pädevas töökojas.
Kõiki probleeme ei ole võimalik mite kunagi ennetada, aga nii väldid suuremat osa.
Täishooldus on kohustuslik.
GC on korraliku ja vähegi hooldust saanuna suht töökindel. Samas on paar tüütut tüüpviga:
HVAC (ei sega sõitu, reisil remont väga tüütu)
kuliss (kotib kogu raha eest ja nii kaugele võtaks mina varuosa kaasa)
pihustid (saab ennetavalt diagnostida)
pidurikolvid (põlveotsas remonditav, kui jupid kaasas)
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
car-parts
Mudder
Postitusi: 98
Liitunud: E Sept 29, 2014 6:18 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas car-parts »

Seda probleemi loetelu võiks veelgi jätkata.
Olen omanud juba ca 3 aastat ja tean enda pilli peaaegu läbi ja lõhki, kui tuur on peale käidud; pihustid/andurid põhiliselt ja masin on korras siis
praeguseks võin väita et on väga hea pill, kütusekulu maantepeal on 5-8L mis näitab seda kuihästi mootor ja nö südamedetailid, veermik/pidurid toimivad.

Suurimaks plussiks ongi väike küttekulu mis kaalub üles masinat korralikult hooldama ja ka kalleid vidinaid/andureid/pihusteid aegajalt vahetama.

Praeguseks olen rahul, kuigi esimesel aastal kui sai soetatud oli korralik klimp kurgus ja vahepeal oli ka müügimõtted, kuid praeguseks kõik säärane läinud :P

2,7-meid on mul õuuepeal nüütseks tükkideks hetkel 2
Kui kellegil miskit vaja siis 54 627 683
märjamaa
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas Ints »

5L/100km maanteel ei taha ma hästi uskuda.Pigem ikka 8...10L
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas usamosse »

Mis see's ära ei ole - istud Via Baltikal mõnele rekkale "tuulde" ja vaata kuidas comp sulle 6l/100 kirjutab :). Aga kui vabas õhus sõidab siis vist ka ei usuks alla 7,5-8. Või noh - vähemalt paneb küsima mis õlide peal masin elab.

Teemasse ka - kasutaja Metsik ehk Rait on Süüria piirkonnaga tuttav, tasuks ehk ka temalt soovitusi küsida.
H2rrapaal
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: E Sept 12, 2016 4:51 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas H2rrapaal »

Endal on maanteel seal 6.3 alates olnud, linnas 7-8 kanti.
Kytuseks ikka diisel ja silades casttoli silla 6lid koos lsd lisandiga vahekastis mopari orginaal nv 247 6li, käigukastis castroli toodang
Mootoris täissynt addinol kui arvuga m66da ei pane ss 2kki oli 5w-30.(peab järgi vaatama), piduri vedelikuks dot 4, orfinaalis k2ib dot 3 aga seda pole enam v6tta, roolisysteemis automaadi kasti6li, jahutusvedelik hetkel punakas.
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas usamosse »

Midagi asjalikku polnud, delete.
Viimati muutis usamosse, L Juul 22, 2017 10:53 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas ibra »

Pole mõtet solkida teemaalgataja teemat, kui
antud masina kohta midagi tarka öelda pole.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
car-parts
Mudder
Postitusi: 98
Liitunud: E Sept 29, 2014 6:18 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas car-parts »

Ints kirjutas:5L/100km maanteel ei taha ma hästi uskuda.Pigem ikka 8...10L
Ints, sinu mootor ongi mul peal, vahetasin seal 2 pihustit ja asi korras.

Väga ei taha uskuda et kompuuter valetab, maantepeal 6-7 põhiliselt ja aegajalt sõltuvalt ka ilmast vist, kõigub se 5-8 maanteel 100-ga sõites hetkeline kulu.
8-15 on siis kui mõni pihusti kuseb või laseb liiga palju tagsi, ja sellega seosed ka erinevad muud anomaaliad.

Väga hästi töötab se mootor mida eelmisega võrrelda ei saa :wink:
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep Grand Cherokee 2.7

Postitus Postitas vreps »

Ei vaidle millelegi vastu aga see kompu näit on nii ja naa. Mul endal ka mõni 20a. vana massin on ulme väikese kuluga mida uute autode omanikud ei suuda või õigemini ei taha uskuda. :lol: Raudpolt kindlalt saab kütusekulu teada paak tühjaks meetodil ja vot siis pole enam usuga midagi tegemist.
numerus stultorum, infinitus est
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”