Grand Cherokee tagasilla kahin

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
sigaelmar
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: E Apr 16, 2007 11:21 pm

Grand Cherokee tagasilla kahin

Postitus Postitas sigaelmar »

Auto GC 2,7CRD 2003
Tagasild peaks olema Dana 44 ja Quadra-Trac
Tagant kahiseb/kraabib väikestel kiirustel, eriti hästi on kuulda gaasi lahti lastes 40-30km/h. Suurematel kiirustel ei kuule enam midagi. Näiteks 60ga sõites ei kostu vähemalt juhikohale küll enam midagi, maanteekiirustest rääkimata. Käsipidurit tõmmates ja pidurdades heli ei muutu. Vasaku poole käsipiduriklotsid vastu ei käi, paremalt pole veel vaadanud aga kahtlane et sealgi probleem on. Tagasilla simmekat olen kaks korda vahetanud aga ikka lekib, ilmselt on see ka probleemiga seotud või siis omaette mingi jama. Kardaani flants üles alla ei loksu, sisse välja ma pole vist proovinud. Minu arvates läks pärast esimest simmeka vahetust hääl hullemaks ka. Kas see on võimalik, et kui difris mõni laager läbi on, siis kostub heli ainult väikestel kiirustel? Heli ei ole ulguv/undav ega mürin vaid umbes selline kui piduriklotsid raud-rauaga käivad.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Grand Cherokee tagasilla kahin

Postitus Postitas ibra »

Järsku viitsid sillal kaase maha võtta, siis on näha midagi lähemalt. Kas õli sees metalli ei ole?
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
sigaelmar
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: E Apr 16, 2007 11:21 pm

Re: Grand Cherokee tagasilla kahin

Postitus Postitas sigaelmar »

Ilmselt oleks kõige lihtsam enne paak maha võtta? Siis saaks sisu välja ka võtta kui vaja. Muidu ma arvaks suht kindlalt, et laagrite viga on kui müra suuremate kiirustega valjemaks läheks aga see pigem läheb vaiksemaks või siis lihtsalt ei kosta enam muu müra seast välja. Kui Touaregil diffri laagrid läbi olid, siis hakkas seda heli alles maantekiirustel kuulma. Sõber arvas, et äkki on tagasillas mingi hambumine vale ja hoopis see teeb müra.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Grand Cherokee tagasilla kahin

Postitus Postitas ibra »

Kui peale simmeka vahetust hullemaks läks, siis võib olla on tigu laagrid üle pingutatud.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
sigaelmar
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: E Apr 16, 2007 11:21 pm

Re: Grand Cherokee tagasilla kahin

Postitus Postitas sigaelmar »

Minu arvates läks küll hullemaks. Teo laagrit ma ei julgenudki tegelikult täpselt sama koha peale keerata kus ta oli. Tegin värvitäpi poldi ja mutri peale ja pingutades jõudu arvestades jätsin paar millimeetrit värvitäpi nihkesse. Sest ma pidin juba peaaegu rippuma narre otsas et keerata saaks.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”