undamine sōiduajal

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas M@gilane »

Ellikar kirjutas:ma sain toppartsist 80 eurikut,väidetavalt pidi kõlbama.pole küll originaal aga eks vaatame kaua kestab.
Vahetasin ca 2 aastat tagasi ka peale selle püsika laialilendamist Top Partsist ostetud uue vastu mis pidi sobima. Peale installi ja proovisõitu läks see nii kuumaks, et oleks võinud selle peal mune praadida. Läksin Partsi tagasi ja soovitati mingit kallimat/paremat mille ostsin ja alla panin (ei olnud originaal), peale proovisõitu vaid kergelt soojaks läks ning see on seni kestnud. Hindasid ei mäleta enam aga jutu mõte, et see odavam variant ei kesta lihtsalt.
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas vreps »

Mul sai umbes 2500 km tagasi vahetatud, siiamaani kestab. Firma oli Driveshaft ja maksis minule koos alega 60 jevrikut.
Viimati muutis vreps, E Mär 20, 2017 10:45 am, muudetud 1 kord kokku.
numerus stultorum, infinitus est
Ellikar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: T Dets 08, 2015 9:52 pm

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas Ellikar »

M@gilane kirjutas:
Ellikar kirjutas:ma sain toppartsist 80 eurikut,väidetavalt pidi kõlbama.pole küll originaal aga eks vaatame kaua kestab.
Vahetasin ca 2 aastat tagasi ka peale selle püsika laialilendamist Top Partsist ostetud uue vastu mis pidi sobima. Peale installi ja proovisõitu läks see nii kuumaks, et oleks võinud selle peal mune praadida. Läksin Partsi tagasi ja soovitati mingit kallimat/paremat mille ostsin ja alla panin (ei olnud originaal), peale proovisõitu vaid kergelt soojaks läks ning see on seni kestnud. Hindasid ei mäleta enam aga jutu mõte, et see odavam variant ei kesta lihtsalt.
see 80 pidigi olema natu kallim varjant
Krais
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: K Jaan 28, 2009 11:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas Krais »

Kaku82 kirjutas:Kas kardaani püsikiirusliigendi asendamine ristiga oli soodsam või tulevikku vaadates töökindlam?
Kardaanirist odavam ei olnud. Tulevikku vaadates tundus töökindlam - eks näis.
Ellikar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: T Dets 08, 2015 9:52 pm

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas Ellikar »

sai see kardaani ots vahetatud aga probleem päris ära ei kadunud.see vana oli küll läbi ja nüüd on ühtlaselt sõites palju vaiksem aga kui gaas vabastada ja vaba hooga lasta siis hakkab undama.
ja see 80 eurine ots oli ikka paras pajopka,pidi natu freesiga töötlema et üldse paigaldada saaks.südamik oli 1mm jämedam
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas vreps »

Küsiks siis, et mis tootja oma see 80 jewrine jupp on millega veel jebima pidi? Driveshaft istus igatahes ilusti külge.
numerus stultorum, infinitus est
Ellikar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: T Dets 08, 2015 9:52 pm

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas Ellikar »

vreps kirjutas:Küsiks siis, et mis tootja oma see 80 jewrine jupp on millega veel jebima pidi? Driveshaft istus igatahes ilusti külge.
Ei tea mis tootja oma, mingi valge karp ilma kirjadeta. Toppartsist anti,pidi hea olema.Ainuke mis segaseks jäi oli see et karbil oli kirjas kuni 2004 aasta,aga mul 2005,kui pärisin et mis teema sellega siis öeldi et sobib küll.äkki tuleb siis sealt see 1mm vahe.
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas vreps »

Jah, selles ongi see väike erinevus. Varem polnud wh juppi saada ja kasutatigi peale väikest järgiaitamist seda wj oma.
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
inzzz
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: T Apr 25, 2017 7:25 pm
Asukoht: Märjamaa

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas inzzz »

Mu wj samad helid. Algul kahtlustasin esimest diffrit, see nagu tutikas. Siis avastasin, et püsika ristid läbi lootsin et sellega lõppeb undamine. Kui kardaani all ei olnud, ei olnud ka undamist, nüüd kui korras kardaan all on undamine tagasi. Kui kardaani alla panin avastasin et vahekasti esimene väljundvõll loksub umbes mm. Varsti lammutan kasti laiali ja hakkan laagreid vahetama.
Inz
:eek
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: undamine sōiduajal

Postitus Postitas rannamees »

inzzz kirjutas:Mu wj samad helid. Algul kahtlustasin esimest diffrit, see nagu tutikas. Siis avastasin, et püsika ristid läbi lootsin et sellega lõppeb undamine. Kui kardaani all ei olnud, ei olnud ka undamist, nüüd kui korras kardaan all on undamine tagasi. Kui kardaani alla panin avastasin et vahekasti esimene väljundvõll loksub umbes mm. Varsti lammutan kasti laiali ja hakkan laagreid vahetama.
Inz
WJ vahekasti keerad pekki, kui ilma ühe kardaanita sõidad
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”