WJ 3,1 omanikud ühineme

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Proovisin, jube kergelt käis, keerasin filtri väljundvooliku lahti ja suht kuiv, pumbates ka ei löö välja filtrist seega arvatavasti kuskil paagi selle vahel jama. Homme valges vaatan edasi, kas tal paagis mingi etteandepump ka? Ehk on mingi jama ette tõmmanud kuidagi ja sellest probleem. Kui filtri sisendvoolikusse puhuda kas teeb midagi halba?
flash5 kirjutas:sealt seda valget pumpa või niiöelda lahtikeeratud korki peaksid saama pumbata. proovi sealt üles lüüa ja proovi uuesti käivitada...
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas puhvel »

Anvor kirjutas:Starterit ikka lasin mitu korda pikalt u 10-15 sekundit ehk? Kütuse vajumine ka võimalik, mul filtripea peal kork, mis lahtikeerates jääb nagu mingi silindri külge, nagu käsipump oleks vms. Ega selle aastakäigu omal või üldse teistelpole manuaalset ülespumpamise pumpa?
flash5 kirjutas:küte tagasivajunud ja saab kuskilt õhku ehk?...kui pikalt starterit lased, ennem, kui loobud?
See on käsipump jah.
Mul see suht kulunud, aitas klapi vahele panek.
Selles mõttes,et seal on IN ja OUT voolikud, IN voolikule sai klapp vahele ja probleem kadus.
Muidu täpselt sama aastakäigu massin :)
XC 70
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

puhvel kirjutas:
Anvor kirjutas:Starterit ikka lasin mitu korda pikalt u 10-15 sekundit ehk? Kütuse vajumine ka võimalik, mul filtripea peal kork, mis lahtikeerates jääb nagu mingi silindri külge, nagu käsipump oleks vms. Ega selle aastakäigu omal või üldse teistelpole manuaalset ülespumpamise pumpa?
flash5 kirjutas:küte tagasivajunud ja saab kuskilt õhku ehk?...kui pikalt starterit lased, ennem, kui loobud?
See on käsipump jah.
Mul see suht kulunud, aitas klapi vahele panek.
Selles mõttes,et seal on IN ja OUT voolikud, IN voolikule sai klapp vahele ja probleem kadus.
Muidu täpselt sama aastakäigu massin :)
Okei, homme loodan fixusest klapi saada ja vahele aretada, aga nagu eelpool mainitud, siis kui lasta surve sisse in voolikusse, et läbi puhuda, siis ega seal paagis pumpa pole, mis võiks haiget saada?
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas puhvel »

A mis tast läbi puhud ?
Ei usu,et seal probleem.
Mina puhusin läbi tagasivoolu osa kompessoriga, umbes oli ja seoses sellega hakkab pihustite juurest neid peeneid tagasivoolu lõdvikukesi minema pillama.
Jube lahe sõita kui diisli rada järgi :evil:

PS selle valge korgi sealt filtri pealt keerad lahti ja pumpad üles-alla, peab kütte üles tõmbama.
Kui ei tõmba on mansetid kulunud, nõristad sinna vahele natsa diislit ja hakkab tulema edasi pumbates.
Käisin kunagi Us-partsus remont komplekti küsimas sinna, öeldi pole olemas.
Siis läkski klapp vahele ja küte enam tagasi ei vaju.
Viimati muutis puhvel, L Apr 22, 2017 12:41 am, muudetud 1 kord kokku.
XC 70
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Ma proovin siis manuaalselt üles imeda homme selle kütte ja vaadata kas hakkab tulema.
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Kuni filtrini imes ülesse, peale filtrit ei taha midagi tulla enam. Tänane jaks koos peavaluga ei lasknud enam kauem nikerdada seega homme koogin maha selle filtrijala ja vaatan mis teema on.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas puhvel »

Anvor kirjutas:Kuni filtrini imes ülesse, peale filtrit ei taha midagi tulla enam. Tänane jaks koos peavaluga ei lasknud enam kauem nikerdada seega homme koogin maha selle filtrijala ja vaatan mis teema on.
No siis ju lihtne, kala ongi seal.
Uus filter ei tee ka paha :)
XC 70
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Lõpuks sai toimima, klapp vahel ja filter uus ja toimib. Aga avastasin, et kahest kohast esirataste juurest lekib seda diislit ja kerge rida ikka taga. Kas keegi oskab ette õelda juba kas seal põhja all mingid liitekohad vms on ka või jookseb terves ulatuses filtrist paaki jäik toru?
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas puhvel »

Vaata kõiksepealt pihustid kriitilise pilguga üle, tagasivoolu junnid on õrnad.
Seal all ei saa küll miskit diisli leket olla.
Teine variant vaata seda kütuse pumpa.
Seal geneka all.
XC 70
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Ja täpselt nii ongi, viienda pihusti voolik läbi, sulises jõudsalt :D Homme lähevad kõik uued voolikud peale. Tänud puhvel ja teised nõuannete ja kaasaelamise eest :)
puhvel kirjutas:Vaata kõiksepealt pihustid kriitilise pilguga üle, tagasivoolu junnid on õrnad.
Seal all ei saa küll miskit diisli leket olla.
Teine variant vaata seda kütuse pumpa.
Seal geneka all.
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Selle praeguse teema võib lõpetanuks lugeda, uued pihustivoolikud kuni pumbani, ja töötab nagu kellavärk :) Peaks veel ära vahetama selle ülemise sisselaskekolde tihendi ja ühe kinnitusaugu keerme ära taastama, siis oleks super. Praegu pahiseb tsut-tsut boosti välja sealt, aga muidu väga hea. Veelkord, tänud kõigile kaasa mõtlemast ja abistamast!

Järgmiste muredeni :D
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Milo78 »

Anvor kirjutas:Selle praeguse teema võib lõpetanuks lugeda, uued pihustivoolikud kuni pumbani, ja töötab nagu kellavärk :) Peaks veel ära vahetama selle ülemise sisselaskekolde tihendi ja ühe kinnitusaugu keerme ära taastama, siis oleks super. Praegu pahiseb tsut-tsut boosti välja sealt, aga muidu väga hea. Veelkord, tänud kõigile kaasa mõtlemast ja abistamast!

Järgmiste muredeni :D
vaata teemat ja sul vedas sest mul läks ikka ehitamiseks, et korda saada ja peale seda läks ka see filtrijalg vahetusse miskit 190 eurot umbes- see sama jalg mille pumpa sa näppisid see hakkab sul ka millalgi õhku vahele tõmbama, kui see ei ole sul vahetatud juba eelmise omaniku poolt !

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=19& ... 78#p320317
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
Anvor
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Veebr 19, 2012 8:04 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas Anvor »

Milo78 kirjutas:
Anvor kirjutas:Selle praeguse teema võib lõpetanuks lugeda, uued pihustivoolikud kuni pumbani, ja töötab nagu kellavärk :) Peaks veel ära vahetama selle ülemise sisselaskekolde tihendi ja ühe kinnitusaugu keerme ära taastama, siis oleks super. Praegu pahiseb tsut-tsut boosti välja sealt, aga muidu väga hea. Veelkord, tänud kõigile kaasa mõtlemast ja abistamast!

Järgmiste muredeni :D
vaata teemat ja sul vedas sest mul läks ikka ehitamiseks, et korda saada ja peale seda läks ka see filtrijalg vahetusse miskit 190 eurot umbes- see sama jalg mille pumpa sa näppisid see hakkab sul ka millalgi õhku vahele tõmbama, kui see ei ole sul vahetatud juba eelmise omaniku poolt !

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=19& ... 78#p320317
Ma kusjuures kui sirvisin ja otsisin oma muret, siis vaatasin seda teemat ka, aga meel ei tahtnud uskuda, et mul see sama jama ja kuidagi automaatselt kirjutasin praeguse teema:D Seega seekord läks jah õnnelikult mul.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas puhvel »

Kogemusi on tark uskuda :wink:
XC 70
JuhanParm
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: K Aug 12, 2009 4:02 pm

Re: WJ 3,1 omanikud ühineme

Postitus Postitas JuhanParm »

Tere kaasvõitlejad!

Hea teema algatatud. Ma küsiks kiiruga, et mis õli tuleks sildadesse ja vahekasti panna quadra-drive versioonil? Teine küsimus, kas ilma tõsteta kannatab alla panna 265/70 R17 ? :)

Parimat,
Rünno
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”