Jeep GC 3.1 ei käivitu

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
inimene83
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 06, 2014 10:00 am

Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas inimene83 »

Tere

Selline mure 2001 a Jeep GC 3.1td-ga:

Teisipäeval parkisin auto ära ja kolmapäeva hommikul ei käivitunud. Teeb sellist häält nagu videos näha.
Kuna teisipäeval jäi auto raadio umbes kolmeks tunniks mängima, siis mõtlesin, et aku liiga tühi ja panin laadima. See probleemi ei lahendanud.
Kapoti all olevad kaitsmed korras, pistikud kinni.

Oskab keegi soovitada, mida saaks veel proovida või milles viga võib olla? Kui tänase päevaga targemaks ei saa, siis helistan homme Vahurile ja lepin
hoolduse aja kokku. Pean laskma millalgi auto sinna pukseerida. Hetkel auto Pelgurannas.
Filtrite ja mahlade vahetuseni jäänud umbes 2000km. Eriline autospets pole, nii et ei oska kuulata helisid ega vaadata paljusid asju.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas ibra »

Kas sa võtmetrikki ei teinud, võib olla näitab mõne veakoodi ?
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
inimene83
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 06, 2014 10:00 am

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas inimene83 »

Ei näita ühtegi veakoodi :|
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas ibra »

Kui oled kontrollinud eelsüüteküünaldele tuleva voolu ja küünlad, ning kütte filtripealse käsipumbaga üles löönud, siis peaks nagu minema. Võib kahtlustada ka immot, või vända andurit. Aga nende puhul peaks näitama veakoode. Tean kedagi, kes ketras autot käima tühja paagiga. Loodan, et sinul nii ei ole.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
inimene83
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 06, 2014 10:00 am

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas inimene83 »

Üle poole paagi kütust sees :) Eks proovin need asjad homme üle vaadata. Tänud
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas v6sa »

EDIT: Vale mootoritüübi kohta käiv jama eemaldatud.

Mingil põhjusel ei anna KSP rõhku, mida pihustada. Voolu on, armatuuriga on ka esmapilgul OK.

Eks arvutiga ülekuulamine too selgust.

Egas sel ometi äkksurev KSP juhtelektroonika ole?
Viimati muutis v6sa, T Mär 07, 2017 2:10 pm, muudetud 2 korda kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas ibra »

Sellel on mehhaanilised pihustid. Kui kõrgsurvepumbal on midagi lüüa, siis avanevad ka pihustid. On ka variant, et pumba el. klapp tuksis. Tuleb ka jälgida, kas mõni kütusevoolik pole lekkima hakanud, ka pihustite tagasivoolu oma.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
inimene83
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 06, 2014 10:00 am

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas inimene83 »

Auto korras: Olin head talvist kütust sadama Olerexist saanud ning kütusefilter oli jääs ning mingit jama täis. Filtri vahetus lahendas probleemi. Tänud kes proovisid aidata
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas Milo78 »

inimene83 kirjutas:Auto korras: Olin head talvist kütust sadama Olerexist saanud ning kütusefilter oli jääs ning mingit jama täis. Filtri vahetus lahendas probleemi. Tänud kes proovisid aidata
Kas tankisid Lapimaal autot:) sellel filtri all on kütuse soojendaja ja vaevalt ta seal väga jääd täis oli pigem ikka filter ise pikka aega vahetamatta
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
inimene83
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 06, 2014 10:00 am

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas inimene83 »

Sadama Olerex ei asu Lapimaal vaid Tallinnas Norde Centrumi juures. Filter oli vahetatud 7000 km tagasi, mis pole pikk aeg (umbes 8 kuud). Muideks ma ei käi esinduses hoolduses, vaid siin foorumis soovitatud usaldusväärses kohas :)
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Jeep GC 3.1 ei käivitu

Postitus Postitas Milo78 »

inimene83 kirjutas:Sadama Olerex ei asu Lapimaal vaid Tallinnas Norde Centrumi juures. Filter oli vahetatud 7000 km tagasi, mis pole pikk aeg (umbes 8 kuud). Muideks ma ei käi esinduses hoolduses, vaid siin foorumis soovitatud usaldusväärses kohas :)
Tore siis ma läheks küll selle Olerexi kütuse kviitungiga nende juurde ja asetaks arve ilmselt auto trantspordi ja parandamise eest Olerexi laua peale. Lugesin hiljuti Eesti Ekspressist Olerexi kohta artilit pidavat olema juhtkonnas väga meeldiv töökas kollektiiv )))) Aga kui asjast rääkida, siis mul on sama isend ning filtreid ka erinevadi 13 eurone kütusefilter pidas mul ka umbes 6kuud vastu nii et kui lubad siis jään siisk sinuga natuke eriarvamusele. Praegu on korralik BOSCH Kütusefilter ja toimib pikemat aega. umbes 1,5 aastat ning minu 3.1dt vankril tankimiskoht Olerex tankla Viimsis vaevalt sinna "niinimetatud" rikastele paremat kütust tuuakse kui Tallinna kesklinna aga mine tea... :D
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”