XJ CHero kõrgemaks

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Re: XJ CHero kõrgemaks

Postitus Postitas laurz »

liiga jäik oli...minu jaoks
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Re: XJ CHero kõrgemaks

Postitus Postitas laurz »

usamosse kirjutas:Kindlasti hakkab. Kardaane tehakse pikemaks, vahekasti lastakse allapoole et "wear" originaalilähedane püsiks... Nii et lõppeks, palju ei muutugi, mis tuleb välja alles kännu või kivi otsas :? . XJ Country versioon tuleb juba tehasest 2" tõstega, kui sellel saab veel olema vints ninas siis võiks vähe pikema vedru ette panna ja peaks piisav olema reaalses elus.
Muidugi, peale- ja mahasõidunurgad auto geomeetrias paranevad, see on küll vahel asjaks.
Omasin kunagi XJ Countryt.....polnd seal mingit tehase töstet :D
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: XJ CHero kõrgemaks

Postitus Postitas usamosse »

Ma oman Country versiooni praegu, ei oska ma ka varuosanumbriga lajatada et mis vahet on, kuid lugesin enne auto ostmist hulga foorumiteemasid mikidemaalt, kus toodi välja et Country tuli "factory lift 2" " optioniga.
Ma oletan et 2" lift võidi tehases saavutada erinevate vedrude ja amortidega, kui need on hiljem vahetatud lihtsalt (kohaliku) kaubakataloogi kohaselt, ongi tõste läinud. Minul on tagalehtedel kirjad selged ja loetavad, järelikult on need vahetatud.
2" lift on ka Chrysleri teiste sõidukite puhul üsna tavaline tehase featuur, näiteks AWD Voyagerid (II põlvkond), kuid seal on tänu sildade ehituse erinevusele siiski keerulisemad erinevused (lower crossmember, erinevad sillaõõtsad ja puksid, tagavedrude silmakinnitused ja kiiged pikemad, tagavedrud RAM1500 Heavy Duty jne.).
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”